Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 15:39

Miszka ja jestem zalamana bo ja tutaj Balneum nie widzialam a Oilatum wszedzie widze Junior tylko wiec ja nie mam jeszcze kupionego
Martunia ja gdybym wczesniej odkryla,ze tutaj mozna kupic Oilatum,to bym nie targala z Polski Balneum,bo to jest w sumie to samo,teraz po prostu musz to zuzyc.Uzywaj od poczatku Oilatum.Zapytaj w aptece o mydelko Oilatum ono jest najlepsze dla noworodkow,powiedz po prostu ze to dla noworodka,ja tak zrobilam i mi dala wlasnie mydelko na poczatek.
adia26takie firmy jak np.Oliatum nie sa typowo dla dzieci alergicznych i nie maja takiego mocnego dzialania nie zawieraja tez mocznika ktory najczesciej maja inne antyalergiczne bad na atopowa skore kosmetyki dla dziecka wiec mozna je spoko stosowac a bobo bedzie miala sliczna skorke
Sama bym tego lepiej nie ujela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 16:11

Balneum,bo to jest w sumie to samo,teraz po prostu musz to zuzyc.Uzywaj od poczatku Oilatum.Zapytaj w aptece o mydelko Oilatum ono jest najlepsze dla noworodkow,powiedz po prostu ze to dla noworodka,ja tak zrobilam i mi dala wlasnie mydelko na poczatek.
ja wiem ze to to samo ale tutaj wszystkie kosmetyki oliatum ktore widzielam -procz mydelka -maja nais JUNIOR :ico_szoking: wiec sie zdziwilam ale musze poczytac na opakowaniu od ktorego miesiaca to jest...
a co do mydelka ollietum no to teraz mam pomieszane :ico_olaboga: bo mi siora mowila zebym plyn do kompieli kupila bo mydelko jej dzieciaki uczulilo :ico_olaboga:
znowu inna kumpela mi mowila ze tez mydelko stosuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 16:36

a co do mydelka ollietum no to teraz mam pomieszane bo mi siora mowila zebym plyn do kompieli kupila bo mydelko jej dzieciaki uczulilo
znowu inna kumpela mi mowila ze tez mydelko stosuje
E Martus ,chyba co innego uczulilo dzidzie Twojej siostry,bo mydelko ma ten sam sklad co plyn do kapieli,tylko ze jest w kamieniu.Masz racje z tym Junior,ale wiesz ze tam nic nie jest napisane od kiedy mozna stosowac,mi powiedziala w aptece ze od urodzenia a polozna potwierdzila,natomiast na opakowaniu niczego takiego nie znalazlam.A i na mydelku nie mam napisu Junior :ico_olaboga: No ale chyba wie co mi daje w aptece co?A nie wiesz czy jest balsamik Oilatum?

[ Dodano: 2008-08-27, 16:39 ]
A jeszcze ostatnio sobie zakupilam takie kropelki centralnie na kolke i bole brzuszka,napisane centralnie ze od urodzenia,kurcze bede sie lepiej czula majac je w szufladzie,boje sie tej kolki jak ognia.Moja znow sie nie rusz :ico_placzek: Tylko przeciaga i cos mi wklada pod zebra ale ani pol kopniaczka dzisiaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 16:54

A nie wiesz czy jest balsamik Oilatum
jest -oczywiscie tez z napisem junior :ico_noniewiem:
Jak bede kupowac to tez zapytam babki czy od urodzenia jesli i mi powie ze tak no to chyba nie sciemniaja :ico_sorki:
A jeszcze ostatnio sobie zakupilam takie kropelki centralnie na kolke i bole brzuszka
musze tez kupic koniecznie bo warto miec tak samo jak cos na goraczke dla noworodka bo potem w nocy bedzie panika jak mala dostanie goraczki a sklepy pozamykane :ico_olaboga:
Kurcze kupilam ten termometr do uszka bo bym nie mogla wkladac jej termometru do pupki :ico_placzek: ale sie zastanawiam czy on bedzie tak samo dobrze pokazywal temperature :ico_noniewiem:
Miszka a nie wiesz jak sie tutaj nazywaja albo jak wygladaja gaziki jalowe????
Moja znow sie nie rusz
fajnie sie to czyta MOJA-zawsze bylo moj :ico_haha_01: -nie martw sie moja spiaca krolewna nie lepsza dzisisj -wczoraj byla bardziej ruchliwa no wiec nie moge sie po niej spodziewac ze 2 dni bedzie mi sprawiac radosc kopniakami bo to do niej niepodobne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 17:02

Jak bede kupowac to tez zapytam babki czy od urodzenia jesli i mi powie ze tak no to chyba nie sciemniaja
Nie ja mysle ze wiedza co robia!
musze tez kupic koniecznie bo warto miec tak samo jak cos na goraczke dla noworodka bo potem w nocy bedzie panika jak mala dostanie goraczki a sklepy pozamykane
Kurcze kupilam ten termometr do uszka bo bym nie mogla wkladac jej termometru do pupki ale sie zastanawiam czy on bedzie tak samo dobrze pokazywal temperature
Ja Martus kupilam Infacol pisza ze to jest na kolke,odgazowanie jeliteki bole grypowe,ale chyba na zbicie goraczki musze kupic co innego prawda?Tez mam termometr do uszka i nie bede go zmieniac bo czytalam opinie ze jest najlepszy.Zobaczymy,wyjdzie w praniu.
Miszka a nie wiesz jak sie tutaj nazywaja albo jak wygladaja gaziki jalowe????
A do czego chcesz uzywac gazikow jalowych?Ja tylko mam waciki bawelniane,one sa odjalowione,a do pepuszka niestety z Polski mi mama kilka takich nasaczonych spirytusem przywiozla,nic innego nie mam :ico_noniewiem:
fajnie sie to czyta MOJA-zawsze bylo moj
Musze sie przyzwyczajac szybciorem, zebym do niej po urodzeniu synku nie mowila,jednak dluzsza chwile bylam przekonana ze to chlopiec. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 17:40

dzieki dziewczyny za info :ico_sorki:
ja wiem ze to to samo ale tutaj wszystkie kosmetyki oliatum ktore widzielam -procz mydelka -maja nais JUNIOR wiec sie zdziwilam ale musze poczytac na opakowaniu od ktorego miesiaca to jest...
ja widzialam u siebie takie same z napisem junior dlatgo nie kupilam , tez zapytam w aptece, moze mi cos doradza, rzeczywiscie lepiej miec cos takie niz używac zwykłych ktore moga uczulic :ico_sorki:
ja jeszcze nie mam termometra ani nożyczek,ani reszty tych pierdułek :ico_placzek: ciagle czekam az dowioza zestaw "summer" do argosa,mysle ze jest dobry zreszta nic innego nie widzialam a tam własnie sa te wszystkie rzeczy szczoteczki termometry gruszka do noska i wiele innych sama nie pamietam juz co :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 27 sie 2008, 17:44 przez adia26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 17:42

A ja wdeplam :ico_placzek: Juz 2 sukienki na e-bayu kupilam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sie 2008, 17:47

A ja wdeplam Juz 2 sukienki na e-bayu kupilam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
super Emily bedzie ślicznie wygladała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sie 2008, 18:14

Juz 2 sukienki na e-bayu kupilam
kochana to poczatek ja samych sukiemek mam juz 17 :-D -zobaczysz potem gumeczki spineczk opaseczki... :ico_brawa_01:
A do czego chcesz uzywac gazikow jalowych
slyszalam ze do przemywania oczy bobo :ico_noniewiem:
kilka mam z PL ale nie wiem czy mi starczy :ico_noniewiem:
ale chyba na zbicie goraczki musze kupic co innego prawda?
wiesz co ja chcialam ten nurofen kupic dla dzieci bo wiem ze te powinny miec te niby strzykawki do podawania-obadam w sklapie jak bede ty tez zobacz to jeszcze sie zgada :ico_haha_02:
mysle ze jest dobry zreszta nic innego nie widzialam a tam własnie sa te wszystkie rzeczy szczoteczki termometry gruszka do noska i wiele innych sama nie pamietam juz co
jak jest wszystko to pewnie ze dobry :ico_brawa_01: po co szukac cos innego :ico_sorki:
Dobra a teraz piszcie co sie robi z ta ciemieniucha?????Tzn slyszalam ze niby oliwka :ico_noniewiem: ale sama nie wiem :ico_olaboga:
Miszka wlasnie mi rodzice dzwonili ze wysylaja mi tan pas poporodowy :ico_brawa_01: ale niby babka w aptece powiedziala mojemu tacie ze to sie nosi od 4 tygodni po porodzie nie wczesniej zeby sie wszystko ulazalu :ico_noniewiem: slyszalas cos o tym???i ze niby to sie rozklada na lozku kladzie sie na to i zawija :ico_haha_01: lalam jak mi to ojciec mowil...

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sie 2008, 18:30

super Emily bedzie ślicznie wygladała
Nooooooooo :ico_brawa_01:
zobaczysz potem gumeczki spineczk opaseczki...
No tez juz ogladam i buciczki tez kupilam :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość