Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 sie 2008, 21:26

pinko pisze:najlepiej w tygodniu, bo na weekend najczęściej nas nie ma.
U nas jest tydzień bardzo "ruchomy" ale weekendy to zwykle Kuby praca, albo tatuaż więc w tygodniu jak najbardziej, porozmawiam z Kubą jak wróci czy wie który dzień w przyszłym tygodniu będzie miał wolny :-)
Dlaczego w ogóle robiłaś Uli badania? zalecenie lekarza, czy profilaktycznie??

co do mrożenia owoców to jagody się bardzo fajnie zamraża w całości i wcale się nie rozciapują po rozmrożeniu-są prawie jak świeże, super owoce do mrożenia. warzywa trzeba blanszować, bo inaczej nawet smak mają dziwny (fasolka szparagowa na przykład według mnie robi się niezjadliwa), a pozostałe owoce wydaje mi się, że lepiej w słoiki-wcale nie jest czasochłonne, bo wystarczy rozdrobnić, do słoika wsadzić i w kociołku zagotować, żeby chwyciły zakrętki, ale tu pojawia się ryzyko, że mimo wszystko się popsują-bo i tak się zdarza... ja kurde w tym roku nie bardzo mam czas, ale chciałabym zrobić troszkę owoców...

nie wiem czy mówiłam czy nie, ale krzesełko dzisiaj przyszło, nie mogłam Go poskładać, bo szukałam po podłodze jak głupia poprzeczki, którą położyłam na blacie :ico_puknij: ale się nawkurzałam :ico_haha_01: ogólnie jest fajne, ale wydaje mi się, że Gabriel się w nim czuje uwięziony, choć to może być błędne wrażenie, bo nie spał dzisiaj od 12.30 aż do wieczora więc miał dość ciężki dzień
takie mamy:
http://www.allegro.pl/item421388959_mam ... ratis.html
to zielone...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 sie 2008, 21:41

Majka poszla spac ale nie wiem co z tego wyjdzie wczoraj ja babcia godzine usypiala wkoncu jak wrocilismy z zakupow to dala sobie spokoj

mam pytanko wiem ze wczesniej pisalyscie ale mozecie dac jakigos linka do przepisow jedzenia dla dzieci moze zaczne w koncu cos robic sama bo te sloiczki strasznie drogo wychodza ostatnio wogole majka zaczela jesc to co my dostaje praktycznie wszystko wiec moze na sniadanie zamiast kaszki dalabym jej chlebka z maselkiem nie wiem troche sie boje

ostatnio podobno nawet zurek jadla a dzisiaj kurczaka tylko ze tak na sprobowanie tylko

justyna krzeselko fajne ja mam cos podobnego i jestem zadowolona majka lubi w nim siedziec tylko nie lubi jak pasy zapinam

a dzisiaj zaczela sie w inny sposob przemieszczac po pokoju tzn "turla sie" doszla to szafki z sprzetem i zaczela sie dziwic w koncu popaczyla na tate i zaczela sie smiac cos czuje ze bedziemy musieli wszystko pochowac tylko co zrobimy z telewizorem :ico_olaboga:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 sie 2008, 21:56

Justyna fajne to krzesełko :ico_brawa_01:
Pinko no właśnie a czemu robiłas malutkiej badania? Mam nadzieje ze to nic takiego i wszystko jest ok :ico_sorki:

U mnie juz śpią oboje dzieciaczki :-D Chwila relaksu przed kompem i uciekam spac. Rano do logopedy z Patrysiem a potem na 13 do pracy.

ja nie mrożę żadnych owoców bo nie mam miejsca, mam dwie szuflady w lodówce i zazwyczaj bierzemy ćwiartkę czy pół świniaka i mrozimy. Ale obiecałam sobie ze w przyszłymr roku kupimy osobną zamraarkę i będę szaleć wtedy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 sie 2008, 08:40

Witajcie!!

:ico_kawa: satwiam z rana!
Nocka u nas spokojna, pobudka troche wczensniej, bo ok 5.00 ale potem jeszcze do 7.00 spanie... :-)

Marcia, ja to mam czas na pisanie, bo w pracy siedze... jakbym siedziala z Malym to pewnie by mnie tutaj tak czesto nie bylo... :ico_oczko:

Madziu, super ze zagladasz do nas, a jak Ci sie pracuje??

Justyna, bardzo fajne krzeselko i bardzo podobne do mojego..... :ico_oczko:

Milego dzionka!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 sie 2008, 08:42

dzień dobry

Gabriel ma pierwszą drzemkę, ja chyba pójdę w końcu na śniadanie...

wczoraj się chyba w końcu nie pochwaliłam, że Gabrielowi się przebił ząbek u góry :-D znowu najpierw lewy... jeszcze drugi i znowu będzie chwila spokoju

[ Dodano: 2008-08-28, 08:45 ]
no właśnie Magda jak Ci się pracuje??

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 sie 2008, 08:59

Witam i ja Amelka wkurza sie na podlodze ostatnio doczolgala sie do kwiatka i Julka zaczela wolac ze ona ciagnie kwiatek z doniczka.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 sie 2008, 09:09

Brawo dla Gabika za kolejnego zebola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas u gory na razie pusto.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sie 2008, 09:19

Brawa dla GAbika za zabka!!!!!!!!!!!! u nas tez na gorze cisza ale chyba juz wychodza

Mariola to ci Amelka mama mowi ze jak przyjedziecie to bedzie w domu niezly sajgon jak we dwie zaczna paskudzic :ico_szoking:

Majka wczoraj usnela dopiero przed 23 rzucala sie w lozeczku jak ja wzielam do duzego to wogole lezec nie chciala dopiero jak ja wzielam do salonu i na kolanach przytulilam to dopiero sie uspokoila i usnela

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sie 2008, 11:00

Witam :-)
Ula mi dzisiaj pobudke zrobiła o 5 rano, gadała, kopała i mnie szczypała. więc nie za bardzo się wyspałam. Teraz zasnęła na poranną drzemkę, sama tez od rana jest marudna, no ale się jej nie dziwię, też się nie wyspała.
Fintifluszka pisze:Dlaczego w ogóle robiłaś Uli badania? zalecenie lekarza, czy profilaktycznie??

Ula od urodzenia miała niską hemoglobinę i brała żelazo w syropie, od dwóch miesięcy już jej nie daję i lekarka zleciła kontrolne badanie, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Idę dzisiaj z tymi wynikami do lekarza na 13 i mam nadzieję, że będzie wszystko OK :ico_sorki: bo trochę się martwię :ico_olaboga:
Krzesełko kupiłaś śliczne, na pewno się Gabrielowi spodoba, musi się przyzwyczaić, Ula w swoim bardzo lubi przesiadywać.
Co do ZOO, to w przyszłym tygodniu musielibyśmy się umawiać jakoś po 15, bo do 15 Jarek będzie w pracy.
I brawa dla Gabika za kolejny ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Iwona, jakoś czas temu Goonia podawała ten link do stronki z przepisami dla maluszków: http://malutka441.blogi.o...-dla-niemowlat/ , ale Renia przecież też założyła taki wątek u nas na TT, tylko nie mam na tym kompie linka żeby Ci zamieścić. A chlebka spokojnie możesz małej dać, ja już daję od jakiegoś czasu i nic się nie dzieje.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 sie 2008, 11:14

nie cche mi sie otworzyc ten link poszukam tego co renia zalozyla

a my wlasnie wrocilismy z bsaenu majka poszla spac a ja za chwilke do pracy

pinko trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok z Ula

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość