Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 12:00

Miszka dobrze ze jak narzie nie musiasz sie jeszcze niczym martwic i jak co to pewnie Ci dzisisj w moczu wyjdzie ale oby nie
Jestem :-D Wszystko ok,cisnienie w normie,bialka w noczu brak :ico_brawa_01:
a z tymi wodami to by sie zgadazalo-bo przeciez jak jest duzo to tak ruchow nie czuc to ja pewnie tez mam duzo
To bardzo mozliwe,no i logiczne,moze przy dziewczynkach ma sie wiecej wod :ico_noniewiem:
super dziekuje Ci bardzo-jak juz lekarz powiedzial ze mozna to zaraz lece kupic
no i trzymam kciuki zeby wszystko ok bylo
Ja pytalam w aptece farmaceuty,az mysle czy nie olac tego Balneum i nie zaczac kupowac od poczatku Oilatum....
wiecie co moze to glupie ale ja juz na serio tesknie za moja dieta....w koncu tyle lat na niej bylam nieustannie
szkoda tylko ze nie bede mogla zastosowac ostrej wersji mojej diety tzw.przed latam stosowala ja zeby troszke kostki powychodzily 3 kawki dziennie 12 papieroskow i 1,5 litra soku grejfrutowego rozcieczonego woda
Widze ,ze Twoja dietka identyczna jak moja,ale tez niestety powstrzymam sie z taka akcja az skoncze karmic.Tylko,ze u mnie tych kawk jest tak z 7 i 20 papieroskow :ico_olaboga: Juz tak dlugo nie pale,ale cos czuje,ze nie unikne powrotu do nalogu :ico_placzek: Tak mi sie chce zajarac czasami,ze szok :ico_sorki: Ale zeby mnie nie kusilo,Artur musi wychodzic palic daleko przed dom :ico_haha_01: Juz nie wspomne o kawkach ,piwku.........
Wlasnie dostalam maila,ze mi wyslali sukieneczki dla mojej dzieciny niewiadomej plci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 12:06

Wlasnie dostalam maila,ze mi wyslali sukieneczki dla mojej dzieciny niewiadomej plci
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
nie no teraz to juz na bank dziewczynka-pewnie lata tam, gdzies z Iga i obmyslaja plan kiedy tu do nas przyjsc-a Twoja Emily chwali sie nowa sukienka :ico_brawa_01:
Wszystko ok,cisnienie w normie,bialka w noczu brak
no to dobrze :ico_sorki:
wiesz co a z tymi wodami to ja slyszalam ze przy dziewczynkach czesciej same wody odchodza-moze wlasnie dlatego ze jest ich duzo :ico_olaboga:
wiec jak mnie w jakims sklepie zaleje to ale bedzie wstyd :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-08-29, 12:13 ]
aaa kupilam juz plyn do wanienki szamponik i kremik -mydelko mialam juz wczesnie i jeszcze sudocrem dokupilam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 12:19

wiec jak mnie w jakims sklepie zaleje to ale bedzie wstyd
O wlasnie,to bedzie dramat,na angielskich stronach pisza nawet:Nie wychodz z domu nieprzygotowana,miej zawsze ze soba 2 duze podpaski i papiery :ico_noniewiem: Normalnie nie wiem czy ich nie posluchac :ico_sorki:
aaa kupilam juz plyn do wanienki szamponik i kremik -mydelko mialam juz wczesnie i jeszcze sudocrem dokupilam
:ico_brawa_01: Ja wczoraj tez Sudocrem kupilam :ico_haha_01: mimo,ze mam Bepanthen,ale nie wiem czy to czasem nie jest tak ze Bepanthen sie stosuje po kazdym przewijaniu a Sudocrem jak widac odparzenia?Wiesz cos o tym?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 sie 2008, 12:22

hej laski :-D ja dzis pobilam rekord wstalam o 1 w nocy i poszlam do salonu na telewizje troche drzemalam ale do nonono z takim leżeniem na kanapie :ico_zly: i poszlam spac dopiero po 8 :ico_szoking:
Marta jesli chodzi o wczoraj to chodzilo mi zespół Lech Poznań :-) co ja sie nawysłuchiwałam :ico_olaboga:
miszka, dobrze ze wszystko ok. bo juz sie wczoraj martwiłysmy :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-29, 12:26 ]
Ja wczoraj tez Sudocrem kupilam mimo,ze mam Bepanthen,ale nie wiem czy to czasem nie jest tak ze Bepanthen sie stosuje po kazdym przewijaniu a Sudocrem jak widac odparzenia?Wiesz cos o tym?
ja własnie mam Bepanthen, jest lepszy od sudokremu i własnie stosuje sie to na odwrot sudokrem codzien a ten drugi na odparzona dupke :ico_brawa_01: tak mi mowily znajome z dzieciaczkami :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 sie 2008, 12:36

miszka, dobrze ze wszystko ok. bo juz sie wczoraj martwiłysmy
Jestem kochana,ale jakby mnie nie bylo to sie nie martwcie jutro zaczynam 27 tydzien -moge rodzic :ico_brawa_01:
ja własnie mam Bepanthen, jest lepszy od sudokremu i własnie stosuje sie to na odwrot sudokrem codzien a ten drugi na odparzona dupke tak mi mowily znajome z dzieciaczkami
Wlasnie przeczytalam ulotki na obu kremach :ico_haha_01: Zadna z nas nie ma racji,oba stosuje sie zapobiegawczo i na juz istniejace odparzenia-slowem jeden pies :ico_haha_01: Tyle ze Bepanthen stosuje sie na sutki po kazdym karmieniu i -uwaga-nie tzreba tego zmywac przed kolejnym karmieniem,nie zaszkodzi dziecku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-29, 12:37 ]
Tfu!!!!!!!!!! 37 tydzien zaczynam,a nie 27 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 12:49

Zadna z nas nie ma racji,oba stosuje sie zapobiegawczo i na juz istniejace odparzenia-slowem jeden pies Tyle ze Bepanthen stosuje sie na sutki po kazdym karmieniu i -uwaga-nie tzreba tego zmywac przed kolejnym karmieniem,nie zaszkodzi dziecku
no wlasnie dokladnie tak slyszalam od siory ale ona mi mowila ze ten sudocrem ponoc jak juz cos wyjdzie to jest lepszy niz bepanthen
ale ja mam inny problem bo mam bepanthen krem i bepanthen masc :ico_noniewiem: i sie teraz zamotalam bo to chyba nie to samo :ico_olaboga:
chodzilo mi zespół Lech Poznań co ja sie nawysłuchiwałam
:ico_brawa_01: a to dobrze :ico_brawa_01: bo to moja druzyna :ico_brawa_01: ukochana :-D
miej zawsze ze soba 2 duze podpaski i papiery Normalnie nie wiem czy ich nie posluchac
w torebce to mam miec tak????????????bo chyba nie musze tego zakladac :ico_olaboga:
kurde licze ze moze mi ten czop najpierw odejdzie to sie bede szykowac :ico_brawa_01:
ale mojej siostrze przy 1 ciazy odrazu poszly wody-i to sporo bez ostrzezenia 2 tyg przed terminem a przy 2 czop zaczol odchodzic i po 2 dniach Macko byl na swiecie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-29, 12:50 ]
Tfu!!!!!!!!!! 37 tydzien zaczynam,a nie 27
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ta 27 juz juz chcialabys :ico_oczko: nie nie kochana to zaraz koniec tej zabawy w ciaze :ico_brawa_01: teraz bedziemy sie bawic w mamusie :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 12:53 ]
Patia ty masz do kogos nr.telefonu zeby poinformowac nas jak Twoj synio sie urodzi???
Ja mam Miszki -Miszka ma moj Adia ma moj i Kwiatunio
ja mam jeszcze Adi
tylko nie wiem czy Ty masz jakis no i Slonko i Sarenka????????????????????

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 12:53

miszka kochana to super, ze wszystko jest ok i ze nie ma bialka w moczu, na pewno odetchnelas z ulga :ico_brawa_01:

Ja tez mam sudocrem, dostalamod kuzynki z Polski, ale jeszcze chce kupic ten bepanthen czy jak to tam sie zwie, ale nie wiem do czego on jest, slyszalam, ze mozna tez na sutki smarowac ale dla dziecka to nie wiem, chyba na odparzenia pupci tak????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 sie 2008, 12:54

ale dla dziecka to nie wiem, chyba na odparzenia pupci tak????
:-) tak przeciw i na :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2008, 12:55

Patia ty masz do kogos nr.telefonu zeby poinformowac nas jak Twoj synio sie urodzi???
do Was nie mam, ale mam do mojej forumowej kolezanki z lutowek manenki jakos tak razem bylysmy na jednym watku i jakos sie tak polubilysmy i ona da Wam znac jakby cos sie zaczelo dziac :-)

[ Dodano: 2008-08-29, 12:56 ]
:-) tak przeciw i na :ico_brawa_01:
to czyli mozna to caly czas smarowac na pupcie zeby zapobiec

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 sie 2008, 13:00

tylko nie wiem czy Ty masz jakis no i Slonko i Sarenka????????????????????
kochana dziękuje że się martwisz ale mam na forum koleżanke więc jak coś już będzie wiadomo to napewno da wam znać :):):)
A tak pozatym to witam was serdecznie przeżyłam impreze ale jestem padnięta :ico_spanko: mnie męczy .tyle bo nie mam siły pisać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość