Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 mar 2008, 10:24

aga0807tak Oliwi ma chybs najmniejsza stopke, a co do spotkania to nawet musisz sie dołaczyc :ico_haha_02:

małgosiazgadzam sie z aga co do lania.Pamietaj, ze drugie dzieciątko tez potrzebuje spokojnej, wypoczetej ale przede wszystkim najedzonej mamy., wiec prosze nie rob tak wiecej. A sprzatanie nie zajac nie ucieknie.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 mar 2008, 11:30

Zrobiłam, mapęwg listy karolas - trzeba kliknąć zeby powiększyć
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

04 mar 2008, 11:46

qunick patrzę na tą mapkę i tak najlepiej by było gdzieś na Wrocław uderzyć hihi

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

04 mar 2008, 11:53

SPOTKANIE super sprawa, jestem jak najbardziej za, chyba nawet ja o tym pierwsza wspomnialam. ja jestem z TCZEWA (przed Gdanskiem) i pewnie bede miala najdalej. jak juz wspomniala Iwona77, lepiej by bylo gdzies na lonie natury, czyli jakies obrzeza, lub male miasteczko. dzieci sobie spokojnie pobiegaja, moze i jakiegos grilla sie upichci. no i najlepiej na kilka dni. my sie nagadamy do woli, nie trzeba bedzie sie nigdzie spieszyc, wiec majowy weekend jak najbardziej. no i ja bede z mezem bo prawka nie mam.

Qunick Tymek tez ma skaze, no i jak juz pisala Ania super sie sprawdzila robiona masc. w skrajnych przypadkach cuttivate (na recepte masc sterydowa). no i teraz znowu mu wyszla to do kapieli i po kupilam linomag. tanie i dobre.

karolas mam nadzieje ze dziadkowi sie polepszy i spedzicie razem jeszcze wiele swiat

Malgorzatka zgadzam sie z dziewczynami, powinnas dostac duze lanie. Ty mozesz sobie nie jesc, ale dzidzia w brzuszku potrzebuje jdzonka, pomysl o tym w ten sposob

Kajunia Qunick zdrowka dla waszych dziewczynek

Hekkate fajne fotki Daniela i super wyglada przystrzyzony

ufff mialam do przeczytania 111 postow
opis roczku wieczorem

[ Dodano: 2008-03-04, 10:54 ]
Aga albo cos miedzy Wrockiem a Łodzia

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 mar 2008, 12:01

dziewcyznydzieki za podanie nr obuwia,juz zamowilam,mam nadzieje ze bada dobre

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 mar 2008, 12:29

Witam ...

Dokończenie z wczoraj, bo była zaś awaria na TT i nie mogłam doczytać ...

Karolas Jeszcze raz powtórze, że trzymam kciuki za dzidzia, nie zamartwiaj się, choć wiem, że to ciężko!

katelajdka, aga, Iwonka, kelly Och, kochane, wiem że macie racje i jestem strasznie zła na siebie, że tak sama nauczyłam Wojaszka sięnosić ... Bo to nie jego wina, bo on się uczy co dla niego wygodne a ja go do tego przyzwyczaiłam ... Macie racje całkowitą ...musze to zmienić, bo dłużej tego nie wytrzymam ... Jak się udało z zasypianiem to z tym też się musi udać!

Dziś Wojtuś jest spokojny, je ładnie nawet (odpukać) właśnie ide mu zupki nalać ... Będę potem!

[ Dodano: 2008-03-04, 11:30 ]
Ale jeszcze musze wam potem napisac, jak się na wieczór wnerwiłam na brata i mojego Tomka... :ico_zly: :ico_zly: ale to potem jak zje Wojtuś!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

04 mar 2008, 12:31

Kelly między Wrocławiem a łodzią to by było dobrze :-)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 mar 2008, 12:45

qunick, :ico_brawa_01: za mapke

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

04 mar 2008, 13:25

qunick super mapka, właśnie o taką mi chodziło, miałam ją zamiar dzis zrobić, ale super że Ty to zrobiłaś, bo ja bym pewnie takiej ładnej nie przygotowała :-)
kelly no tak ty masz chyba z nas najdalej...może Ty "złóż propozycje" miejsca spotkania...
mnie wrocław bardzo odpowiada, jakby co to jestem ZA.

dziewczyny nie wiem czy powinnam pisać bo to sprawy rodzinne Karolas, ale myślę że my też jesteśmy dla niej kimś ważnym i chciałaby nam o tym osobiście powiedzieć, myślę jednak że teraz nie znajdzie czasu...kochane zmarł dziadek Karolas, proszę zatem w jej imieniu o modlitwę za jego Duszę, oby jak najprędzej Dusza Dziadka znalazła się przy Bogu.
Karolas tą smutną wiadomość napisała mi sms-em ok. godziny 10:00 rano, zaraz do niej zadzwoniłam, ale tak mi się płakać zachciało, że mi mowe odjęło, może napiszmy tutaj dla niej kondolencje, jak nas odwiedzi myślę że będzie jej bardzo miło.

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 mar 2008, 13:31

Karolas :ico_pocieszyciel: też nie wiem co napisać - bardzo Ci współczuję, żadne słowa tu nie będą dobre. Trzymaj się kochana , tez się dziś pomodlę...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość