poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

31 sie 2008, 12:06

#ania#, stawiam na masaż... moze meza poproś...
ja ostatnio wymasowałam sobie stopy, to nawet nie mysłałam że były tak zmęczone i spuchnięte...
i po masażu nogi miałam tak lekkie że same "szły do góry" takie lekkie się zrobiły...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:06 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 sie 2008, 14:28

dzięki dziewczyny!!! Ja już dzisiaj znacznie lepiej, boli ale tak, że da się wytrzymać, więc puki co daje rade, ale w nocy skapitulowałam i poszłam spać do salonu, tam mamy taki składany materac gąbkowy i chyba właśnie na nim się wyspałam pierwszy raz od kilku dni, bo od 2 do 8 praktycznie bez wstawania na siku, aż sama byłam w szoku.. teraz boli jak dłużej posiedze, ale zobacze jeszcze co to będzie wieczorkiem..

My też dziś znó byliśmy na grzybkach, chociaż to tak bardziej rekreacyjnie, niż na konkretne zbieranie, ale spora miska wyszła, na grzybową i uszka na święta wystarczy.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 sie 2008, 15:31

hejka!! u nas powrocil upal :ico_placzek: :ico_chory: wyszlismy na spacer, a wrocilam padnieta jak mops... ech :ico_noniewiem:
#ania#, a probowalas cieple oklady na plecy??? tylko suche trzeba - np recznik prasowac na b. wys temperaturze albo poduszka elektryczna albo takie zelowe specjalne oklady... mi tak maz musial "pomagac" w poprzedniej ciazy :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 sie 2008, 18:04

Cześć mamusie :)
Juz jestem w domku. Spędziłam super chwile w posiadłości naszych przyjaciół. Wyspałam się w miarę,las, cisza, rzeka...., a co najwazniejsze, przestały mnie plecki boleć :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Poadłam pyszności, dziś witałam się z konikami. Mam kilka zdjęć ale mąż musi je zrzucić do kompa bo ja się nie znam. Postaram się coś zemieścić. A jak mi się tu nie uda, to na NK i padam wam namiary na PW.

osita- u nas dzis tez bardzo ciepło i pogoda piekna, ale pewnie do waszych upałow nam daleko :)

#ania#- biedna z tym pleckami, ale Cie rozumiem, tez mam ostatio problemy z pleckami. M masuje i troszke pomaga. Sa w aptece tez takie plastry rozgrzewające co sie przykleja na plecki. Mozesz spróbowac. Mnie bolą, jak sie nałaże albo najeżdże w samochodzie. I brawo za grzybki. Mnie nie chcą zabrac ze wzgledu na kleszcze. Obejrzyj sie cała dokładnie.

Anetka29- ja tez dostałam 3 maile, dziękuję :ico_sorki: :ico_haha_02: Co do ruchów maluszka to juz tak bedzie, dzidzie mają mniej miejsca i się mniej rozpychają :( A jak gołąbki? Ja lubie, ale strasznie duzo pracy z nimi.

A co u pozostałych :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ????\

Ja jutro jadę na troszkę do pracy, bo rozpoczęcie roku szkolnego :) Muszę się zobaczyć ze swoimi podopiecznymi :) Kupiłam dla nich reklamówkę łakoci :)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

31 sie 2008, 18:24

blumek, U mnie dobrze tylko swędzi mnie brzusiooo g:(( ze niemoge wytrzymac smaruje oliwkami przeciwko rozstępom przynosi ulge a puzniej po prysznicu znowu... Czym sie mamuski smarujecie niewiem czy ta oliwka pomaga/??? :ico_noniewiem: Ale juz niedługo :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: piszcie...

[ Dodano: 2008-08-31, 18:35 ]
Jutro ide do ginki opowiem wam dziewczyny co i jak...buźka :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 sie 2008, 18:41

domidj, - powiedz koniecznie o tym swedzacym brzuszku, bo jesli ci nic nie pomaga, to moga to byc problemy z watroba :(

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 sie 2008, 19:36

domidj, albo to sa pojawiajace sie rozstepy. Czytalam gdzies ze brzuszek moze swedziec w ciazy jak sie rozstepy zaczynaja. Mnie tez swedzi ale ogladalam i nie widzialam nic. Ale swedzi mnie tylko czasami. I to tez zauwazylam po jakich ciiuszkach. Takze moze i ciebie po jakims konkretnym sweterku albo spodniach??

Anetka29[b][/b] ja nie dostalam kolysanek :ico_placzek: ale to nic. Skoro mam taka poczte to trudno. Ale poszukalam troche po necie i wiecie co. Mozna sciagnac ze stronki reala - w sumie nie sluchalam jeszcze ale juz sie sciagnely. Jest tam kilka piosenek i kilka bajek. Takze polecam sobie sciagnac. Innych stronek nie znalazlam. Ale dobre i to na poczatek.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

31 sie 2008, 20:03

betka pisze:Innych stronek nie znalazlam.

wejdz tutaj, i zarejestruj sie (sciagnij program) http://rapidlibrary.com/ sa kolysanki kukulskiej i cos tam, za duzo nie szukalam... albo w google wpisz np kolysanki zip i pojawi ci sie cokolwiek :ico_oczko:
pewnie do waszych upałow nam daleko :)

ja chce do pl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_oczko: w domu bylo super chlodno jak weszlismy.... a termometr wskazywal 28 stopni :ico_noniewiem:
domidj pisze:smaruje oliwkami przeciwko rozstępom przynosi ulge a puzniej po prysznicu znowu...

ja wlasnie oliwka w zelu smaruje sie bezposrednio po prysznicu, zanim sie wytre (na mokre cialo). czasem zaswedzi, ale to raczej jak mowi betka, od ubrania albo potu... cale szczescie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo rozstepow nie potrzebuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

31 sie 2008, 20:36

osita, jak się ruszam, to jest w miare, ale jak się zasiedze, to tragedia..ciekawa jestem jaka będzoe ta noc.. Może uda mi się ją przetrwać na własnym łóżku, po za tym nie lubie spać bez P...a tych okładów musze spróbować, masarze to na krótką chwile pomagają..

Mi bardzo fajnie było w lesie, pochodziłąm sobie pooddychałam świeżym powietrzem, kleszczy nie przywiozłam, ale przed wyjściem spryskałam się płynem na komary i kleszcze, a w domu dokładnie się obejrzałam.
Dzisiaj ku mojemu zdumieniu zauważyłam, że rozstępy, które zrobiły mi się jakieś 4-5 tygodni temu zaczynają blednąć i prawie ich nie widać, całe szczęście nie są bardzo głębokie, po za tym traktuje je oliwką i kremem na rozstępy, może w końcu zaczął dzoałać..

Też zauważyłam, że Jasiek się mniej rusza, już nie kopie tylko coś jakby się przeciągał i obracał w okół własnej osi, a jeśli kopie, to leciutko rączkami, bo tak delikatnie.. Dzisiaj uświadomiłam sobie, że jeśli dobrze pójdzie to jeszcze albo tylko 2.5 miesiąca, Boziu, a przecież tak niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciaży.. Wymyśliłam sobie, że musze pójść na oddział położniczy w moim szpitalu i dopytać się jakie rzeczy mam spakować dla Jaśka, bo właściwie to nie wiem co oni zapewniają jako szpital..

[ Dodano: 2008-08-31, 20:42 ]
Właśnie miałam Was zapytać.. kożystacie z naszej- klasy?? ja ostatnio cześciej, spotkałam kilku starych znajomych, popisaliśmy troche na gg i na tym się kończyło, po przyjaźniach z ogólniaka zostały tylko wspomnienia, ale za to jakie.. Jak sobie pomyśle, że mój syn może robić to co ja w liceum, tozaczymnam się bać :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

31 sie 2008, 20:47

#ania# pisze:Jak sobie pomyśle, że mój syn może robić to co ja w liceum, tozaczymnam się bać

dobre :ico_haha_02: ja marze o tym zeby moje dzieciątko nie bylo gorsze niz ja!!! a najlepiej zeby Oli mial charakter tatusia :ico_brawa_01: I zeby mialo nogi tatusia!!! A moje oczka i moj kolor wlosow. :ico_brawa_01: ale sobie wymyslilam no nie?? :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość