Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

31 sie 2008, 20:38

to ja teraz bede ciagle na TT siedziec i klikac-moze i mi wody odejda
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobre

A propo wod to mi nie odeszly,sami musieli przebic pecherz plodowy czy jak to tam sie zwie.

Ale ja dzien przed porodem zaczelam z tymi schodami.Szkoda ze wczesniej o tym nie pomylalam. :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

31 sie 2008, 21:35

Weszlam Wam tylko zyczyc kolorowych snow i dobrej nocki.

Zulcia kochana jak milo, ze zagladnelas, ale Twoja Julcia jest juz duza, ale jakie cory do siebie podobne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Papapa kochaniutkie moje :ico_papa: :ico_papa: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 wrz 2008, 08:45

dzien dobry witam sie jako pierwsza :ico_brawa_01: ,nie spie sobie tak od 6 juz :-D .
Wczoraj mialam super spacer dwie godzinki nad morzem,dotlenilam sie tak ze rumience mi wyszly :-D . A wieczorem zaserwowalam sobie z Piotrem horror na dobranoc :ico_noniewiem: i cala poschizowana nie moglam zasnac :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 09:30

:ico_brawa_01: to ja jako 2 sie witam :ico_kawa:
u mnie nocka dobrze :ico_brawa_01: 0d 11 do 8 bez wstawania :ico_brawa_01:
tylko cos jakby katar mam :ico_noniewiem: ale moze to tylko tak z rana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 wrz 2008, 09:55

I ja sie witam.To juz wrzesien--szok :ico_haha_01:

Dojrzalam do decyzji zakupu pizamki,koszuli porodwej i kapci.A wiec zwijam zagle i jedzeimy na zakupy.Nie chce niespodzianek.

Milego dzionka laseczki

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 wrz 2008, 11:00

Witam we Wrzesniu!
No kochane,zarty sie skonczyly :ico_haha_01: U mnie piekny dzien,a ja od wczoraj zakatarzona,zeby mnie tylko calkiem nie rozebralo,bo mi dzidiusia nie dadza ,gdybym jakims cudem niedlugo urodzila :ico_olaboga: Nawet dobrze sypiam ostatnio,moze mi moja Emily daje odpoczac,zanim da popalic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

01 wrz 2008, 11:23

Dzien dobry

i ja sie melduje we wrzesniu, noi kolej na nas, zobaczymy kiedy zaczniemy sie sypac, oby jak najszybciej :-D

Ja juz po sniadanku, oj dzis to zjadlam nie pozalowalam sobie :-D :ico_wstydzioch: bylam juz w banku, na spacerku z pieskiem i teraz siedze i sie nudze, dzis mam zamiar spakowac torbe do szpitala ale jeszcze wszystkiego nie mam, jakos nie moge sie zmbilzowac do kupienia :-D pokoik Erika juz prawie gotowy, jeszcze tylko powycieram kurze i poukladam jak ma byc i got :-D owe, wczoraj przykleilismy naklejki i wyglada fajnie :ico_brawa_01:

A u mnie nocka w miare mozliwa, tylko spacerek jak zawsze zaliczony kilka razy :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 wrz 2008, 11:35

Witajcie kochane :) wkoncu się doczekałam już Wrzesien super teraz to się zacznie ciekawie robić . Z dnia na dzień będziemy zaglądać czekać na wiadomości która już jest na porodówce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Ja własnie wróciłam z miasta , kupiłam sobie smaczny serek i śliwki i winogrona i jeszcze lody musze się najeść zani urodze bo potem to nie wiadomo czo będe mogła jeść :) :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 wrz 2008, 12:19

Właśnie sie dowiedzialam , ze moja siostre w piatek wieczorem potracil samochod :ico_olaboga: , oczywiscie nic mi nie mowili bo nie chcieli mnie martwic :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: , a przez to je sie tylko wkurzam i ku@#%^#@#@@#$E$ jak mozna mi nic nie powiedziec!!!!!!
była nie przytomna ale nie jest połamana tylko poobijana i miała wstrzas mózgu :ico_placzek: :ico_placzek: , dzwonilam do niej i sie poryczala ja tez, zła jestem ze jestm tu i nie moge byc razem z nia :ico_placzek: :ico_placzek: , miala dzis wyjsc ale powtarzaja jej tomograf głowy i wyjdzie jutro :ico_sorki: ,
a najlepsze ze juz schodzila z pasów i wtedy ja puknal, nie byl pijany nonono to ja juz nie iwem slepy czy cos, no nic mam nadzieje,ze bedzie dobrze ale powiem wam jestem w takim szoku :ico_szoking: :ico_szoking: ,zla i sama w domu ze chyba oszaleje :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: ide moze posprzatam to sie czyms zajme.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 wrz 2008, 13:08

adia26 :ico_sorki: boze dobrze ze tak sie tylko skonczylo :ico_sorki: bardzo Ci wspolczuje i Twojej siostrze :ico_sorki: kurde jak ta wiara jezdzi :ico_zly:

ja juz po zakupach :ico_sorki: teraz cos przekasze i zabieram sie za porzadek :ico_noniewiem: -zabardzo dzisisj mi sie nie chce :ico_noniewiem:
kurde i znowu mnie ten zab pobolewa :ico_zly: jak do jutra nie przestanie to umawiam sie do dentysty polece jeszcze parzed urodzeniem
Miszkau Ciebie ladnie a u mnie znowu syf pogoda :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość