Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 wrz 2008, 18:21

caro, na gardło to chyba tantum verde a nie rosa :ico_oczko:

Ja późno wyszłam z Tymkiem na spacer bo około 3 tygodnia. Nie mieliśmy kupionego wózka i dlatego tak nam wyszło. Trochę wystawiałam go na balkon a później już na dwór i nie patrząc na pogodę codziennie po dwie trzy godzinki. nie ustrzegliśmy się przed chorobą bo dwa razy mieliśmy antybiotyk i przewlekły katar ale od tamtej pory jest spokój.

A ja dziś byłam u fryzjera. Obcięłam i pofarbowałam włosy. Zaraz wrzucę fotki tylko muszę zainstalować program do kamery :-D

[ Dodano: 2008-09-02, 18:50 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

02 wrz 2008, 20:49

Evik.kp-ładny brzusio :ico_brawa_01:
Aniafs-mam ta ksiazke-w oczekiwaniu na dziecko-super,polecam!
Jutro jade na grzyby wiec musze wczesnie wstac :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 wrz 2008, 21:44

Evik ale brzusio krąglutkie :) ślicznie. Fryzurka też bardzo twarzowa :-)
Własnie wróciliśmy z basenu - ostatnimi czasu udaje mie siębyć tam całkiem często ale docelowo chciałabym jeździć codziennie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 wrz 2008, 22:16

Cóż macie głąbka wśród grudnióweczek - znam zaawansowane programy do projektowania konstrukcji a zdjęcia nie potrafie na forum wstawić :ico_sorki:
ufff, nie moze byc!!! wysle ci PW zeby juz tutaj forum nie zasmiecac... po prostu MUSI ci sie udac samej, to proste jest, serio!!!
Albo wejdz w jakikolwiek podrecznik internetowy tworzenia w html-u, zawsze sie przydaje a wtedy te znaczki z boku nie maja tajemnic :ico_haha_01: :ico_oczko:
aniafs, jak ty cytujesz?? chyba za pomoca "cytuj" i pozniej wykasowujesz, tak?? jesli chcesz latwiej, to wystarczy ze zaznaczysz tekst wypowiedzi i na panelu odpowiedzi danej osoby po prawej stronie masz 3 ikonki: ignoruj, takie cos i cytuj. ta druga to cytowanie selektywne, czyli tego, co zaznaczysz.
Evik.kp, ale slicznie wygladasz :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brzusio rzeczywiscie okraglutki, super. kurcze, zaraz i ja sobie zrobie i wam pokarze :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 wrz 2008, 22:16

Tosia napisał/a:
Aniafs a Ty masz rocznicę ślubu za 6 dni
No mam, i nawet o niej nie pamiętałam chwilowo :ico_wstydzioch: . Zastanawiałam się co tu wykombinować, że aż zapomniałam w pewnym momencie...dzieki za przypomnienie :ico_oczko:
Tosia napisał/a:
.A w wigilię wieczorkiem z wózecziem i syneczkiem pójdziemy najpierw do jednych a potem do drugich rodziców, wśród białego puchu, rozjarzonych lampek, pod rozgwiezdzonym niebem ...
Tosia, wy bedziecie już może spacerować z malenstwem a ja przy tym rogwieżdżonym niebie pewnie będę stękać na porodówce, jak się nic nie opóźni. Ale nawet bym chciała urodzić w wigilię...
Ja mam sporaśny taras więc może pierwsze wypady na świeże powietrze bedziemy na nim uskuteczniać. Ale też mi się marzy taka słoneczne, mroźna zima ze skrzypiącym sniegiem pod nogami...
Evik świetna fryzura :ico_brawa_01: i jeszcze świetniejszy brzuszek. O ile mnie pamięć nie myli to chyba widziałam Cię z bardzo długimi włosami na jednej z fotek, które kiedyś wrzuciłaś na forum. Radykalne cięcie, do twarzy Ci!
A ja jutro wybieram się do lumpka, siostra dała mi cynk, że ma być wszystko za 1 zł. Może akurat trafi się coś ciekawego.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 wrz 2008, 22:43

to przed chwila.. kiepsko widac :ico_noniewiem:
Obrazek
Ja mam sporaśny taras
oooo, to juz fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo na takim mikrusie... tak mi szkoda tych dzieciaczkow jak je widze "wietrzace sie" w wozkach na balkonach... tutaj nie widzialam takich praktyk, w pl za to czesto.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 wrz 2008, 07:48

ja termin mam na 17 a 24 planuje być u teściów na wigili moze nie na spacerek ale samochodem to 2 minuty drogi z Łukaszkiem najpierw wychodziłam na balkon a na dwór po tygodniu

ja do fryzjera wybieram sie w przyszlym tygodniu bo 13 i 20 mam wesela więc trzeba odrosty pofarbować i troszku podciać te kłaczki

tosia zazdroszczę tego basenu :ico_noniewiem: uwielbiam sie moczyc tylko przez ostatnie kłopoty finansowe nie mogę sobie na taki luksus pozwolic

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 wrz 2008, 08:21

Osita- chudzino Ty nasza- brzusio jakbyś się troszkę najadła :ico_haha_01: No to Tobie raczej nikt miejsca w autobusie nie ustąpi jeszcze.
A ja wczoraj umówiłam się do fryzjera, na make-up i na pazurki w sobotę za 3 tygodnie. Idziemy na ślub mojej szwagierki. No i żebym nie czuła się gruba i brzydka postanowiłam się wyszykować na maxa. Wyjdzie mi pewnie ze 100zł na to wszystko ale co tam - jeszcze mogę sobie pozwolić a nie wiem jak będzie jak sięd zidziuś urodzi- pewnie "radykalne cięcie" jak z Evika włoskami :) I tak w sumie nie mam pojęcia w czym pójdę a jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek kupować bo pewnie troche znów urosnę do tego czasu. Kasia83 a Ty już kreacje masz wymyśloną?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 wrz 2008, 09:02

Czyszczenie...:(
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 20:26 przez Karolina2411, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 wrz 2008, 09:23

Troszkę krótko faktycznie ale i tak strasznie mi wypadały i były przesuszone. Druga ciąża daje mi w kość więc nie ma co teraz zapuszczać. Włosy odrosną nie ma problemu. Ja jestem o tyle w komfortowej sytuacji że mojego męża bratowa ma salon fryzjerski więc wszystko za darmo.

osita masz bardzo fajny i malutki brzuszek. Fajnie. nie będziesz miała co zrzucać.

Ja nie chciałabym rodzić w wigilię, wolałabym spędzić świata z rodzinką :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość