Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 mar 2008, 00:05

Cześć.
Ja na chwilke bo odleciałam w kraine fantazji czytając książkę i jakoś mam w związku z tym komputerowstręt, ale chciałam się przywitać i napisać ze dwa zdania.

Na wszystkie pytania padły już odpowiedzi więc nie będę powtarzać.
Dla Helenki z okazji imienin wszystkiego naj... naj... naj...

A co u nas??
Tomek nadal przeziebiony, ale jakoś ogarniamy.
Mamy trzeciego zęba!!!!
Dziś wreszcie doczekałam się MAMAMAMAMA!!!!! Bardzo mnie to cieszy.
Tomek najchętniej cały dzień by stał. Wspina sie jak tylko wystawię mu ręce. A nawet jak nie wystawiam to stara się mnie za ubranie łapać i podciągać.
No i nasze uczulenie na niewiadomo co się nasiliło. Buzia w krosteczkach i plecy całe. nie wiem co robić.

To tyle. Przepraszam, ze nie więcej. Za to czytam Was i wiem na bieżąco co u was słychać.
Buziaki dla wszystkich.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2008, 00:39

aaa ja zapomnialam sie jeszcze pozalic... abuuuu
lelek w nocy pobijal rekordy w niespaniu
od 4-5 oddal sie cyckaniu, a my nadziei iz zasnie
jakies zludne byly nasze oczekiwania :ico_placzek:
wwreszcie zaswiecilismy swiatlo, posadzilismy go na podlodze i co? buzia uradowana i maly skory do zabaw
nie musze pisac ze nasze checi raczej mizerne..

adas wstajac rano rzucil do mnie: "magda zrob mu ladne fotki i wystaw na ebayu" :-D

po czym o 6 zabral go na dol na meska rozmowe.. ktora podziala
po powrocie do mojego łoza lelek zasnal o 7.30 i spal do.. uwaga... 10.30 hehe bite 3 godz hehe
jaka ja wstalam wypoczeta a lelek usmiechniety??? hehe bosko!!!
i tym sposobem wszystko nam sie opoznilo o godzinke hehe ale fajnie

a zasypianie wieczorami ostatnio szwankuje
dzis lelek sie darl po wypiciu kaszki
a kiedy tylko adas polozyl go wnaszym lozku ten od razu zasnal
takze mamy malego tyrana.. hehe

dobranoc

[ Dodano: 2008-03-03, 23:45 ]
aha nocnikowaniem jestem zawiedziona :ico_placzek:

wczoraj po pierwszym posadzeniu -ryk i zaniehanie prob
dzis rano 10min i nocnik suchy wiec dalam sobie siana
potem juz nas nie bylo

jutro sprobujemy raz jeszcze

powoli godze sie z faktem ze lelek idzie wlasnymi drogami , moj maly indywidualista hehe

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 mar 2008, 09:15

Dzien dobry!
Przepraszam, ze nic nie pisze.. Ale jestem zalatana na maksa.Zalatwiam papiery z kredytem, latam po bankach, urzedach.. Do tego praca i Misiek.
Tesknie. Jak cholera. W piatek bylo apogeum bo siedzialam z Misiem sama.. Duzy nic nie napisal, jak co wieczor i zaczelam sobie wkrecac jakies filmy, doly.. No masakra.
W niedziele za to zadzwonilk- pierwszy raz! Gadalismy godzine, a mielismy wrazenie ze to 10 min.I po tej rozmowie mi o wiele lepiej. Czuje sie jakbysmy sie widzieli,jakby mnie przytulił.. No i czekam na powrot.. ktory sie opoznil ichyba wroci dopiero 16 marca. A szkoda. 12 mam urodziny i smutno mi bedzie bez Duzego..
Poza tym wyjechal najpierw doSzwecji, ale tam skonczyla sie robota i wyslali wszystkich do Niemiec, a tam przesiadla na statek do Belgii.. No i jest na morzu. Gdzies. Hen hen.
Zwariowane to wszystko.
Serducho mibije przy kazdej wiadomosci od niego..
Jak wroci - jedziemy na weekend we dwoje do Rowów-nadmorskiej malutkiej miejscowosci.. Do rewelacyjnego hotelu.. :):
Kupie sobie sexy bielizne, jakies olejki, swiece.. I nie bedziemy wylazic z lozka przez 3 dni :ico_brawa_01:

Wczoraj - po wyplacie - stwierdzilam ze poprawie sobie humor.. I pojechalam na zakupy-wrocilam z 3 parami spodni i dwoma bluzami :): wiec zaszalałam!
No ale raz sie zyje- jakos musze sobie zrekompensowac brak Duzego :):

A Misio - Misio raz lepiej raz gorzej. Zdjelam mu ochraniacz z lozeczka, bo tylko za niego szaropał i go gryzł. Musi widziec swiat, bo inaczej sie wscieka. Poza tym dalej szoruje po chalupie i sciera brzuszkiem kurze :-D
Z zasypianiem roznie- ale ostatnio masakra - budzi sie ok6 rano!!! A zasypia dopiero ok 10.. Wiec mamy wielka przerwe w spaniu. No a drzemka w ciagu dnia tylko jedna-wlasnie rano - tak 2 godzinki.. A potem heja dowieczora!
Czekam na wiosne, na zakup spacerowki i na cieple dni z lekkim wozkiem!

I zmykam.. Na sniadanko, sprzatanko i na 15 do pracy lece. I dobrze - zasuwam jak dziki osiolek..to i dni szybciej leca! Jeszcze12!
Buziole -nie odpisze.. bo czytam was na raty inic nie pamietam :/

A to Misio - 9 kilowy i prawie 9miesieczny :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 mar 2008, 11:06

Witam :ico_kawa: dostalam @ wszystko mnie boli i mam nerwa :ico_zly: Wiki na noc nie chciala mleka :ico_szoking: i oczywiscie w nocy sie budzila i musialam jej dac!!MADZIORKA wspolczuje nocek :ico_noniewiem: i superowy odlotowy Leos w podpisie,a jesli chodzi o nocnik to moze dla Leoska to za wczas!!KAMILKO dla Tomusia zdolniachy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mamama poprostu super!!ANIU I JULI coz moge napisac wspolczuje rozlaki ,trzymcie sie jakos Kobitki Obrazek MISIO KRZYSIO uroczy i slodki jak zawsze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-04, 10:08 ]
DLA HELENECZKI spoznione Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-03-04, 10:36 ]
FILMIK WIKULA http://pl.youtube.com/watch?v=vCR6PSRJ7pM

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

04 mar 2008, 19:45

Madziorka ale z Lelka krokodilo hi hi hi i podkradłam pomysł z owsianką :ico_wstydzioch:
Aniu a masz fotki wózeczka?a ciacho mniam mniam sama robiłaś :ico_oczko: :ico_urodzinki: dla Helenki z okazji imienin
Indygo :ico_brawa_01: za trzeci ząbek i ogromne gratulacje z okazji Mamamamam
Juli ty dzielna dziewczynko i nie martw się 16tego już tuż tuż a Misiu jak urósł :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2008, 20:04

edyta i bardzo dobrze ze probujesz owsianki hehe
sama nabywam nowych pomyslow i dziele sie z wami wlasnie po to hehe

frydza ale wiki zasuwa hehe :ico_brawa_01:

juli krzysio rewelacja :ico_brawa_01:

kamila dla tomusia za pierwsze mamama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze zagubiony brat blizniak wkrotce mnie uraczy tym magicznym wyczekiwanym slowem hehe
poki co czekam na TATA hehe

aniu no to helenka prawdziwa kobitka skoro shoppingi jej nie nużą hehe
leos spokojnie je znosi choc drzemek nad nie nie przeklada hehe


my dzis nigdzie nie pojechalismy hehe
tylko wyslismy na spacerek po okolicy i obowiazkowo na chustawke hehe
wasze dzieciaki tez lubia sie chustac?

nocka byla spokojna hehe
pobudka 1 lub dwie ale na chwile hehe
lelek wstal o 7, a o 8 znow kimalismy do 9 hehe wiec luzik

teraz chlopaki graja w piłe hehe najmniejszy piszczy z radosci hehe

[ Dodano: 2008-03-04, 19:36 ]
dzisiejsze fotki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

puszczamy banki mydlne hihi
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 mar 2008, 20:50

MADZIORKA ale u Was cieplo :ico_szoking: i Lelus przeuroczy i kochaniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JA juz pocwiczylam i mam dosc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 mar 2008, 21:06

Madziorka Leluś miodzio!!!

Kamilko gratuluję 3 ząbka i magicznego mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka co do nocnikowania, to ja najpierw dałam Wanessce nocnik do zabawy, zapoznała się z nim, walnęła nawet w czasie zabawy sobie w dziąsło hehe, ale się nie zraziła, porzucała nim w strony, potem ja na nim trochę posiedziałam (dobry producent hehe) i dopiero ja wsadziliśmy. Moze to jest sposób?

Inernetu nie bedziemy mieli tymczasowo, ale nnie wiem na jak długo..Moze do maja?

Jak będę miała chwilkę, powgrywam fotki.
Dobranocka :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 mar 2008, 22:04

Heja!
Dziś stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Heleneczka skończyła 8 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dostała duużo prezentów, m.in. od swojej opiekunki, co mnie mile zaskoczyło. Od dziś ćwiczy nową umiętność, wstawanie :ico_szoking: Na razie opiera się na moich nogach, wspina się na stópki i robi coś w rodzaju kociego grzbietu.

Kamilko, gratuluję trzeciego ząbka no i oczywiście wytęsknionego mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Juli, Misiek cudny :ico_brawa_01: a rozłąki współczuję :ico_placzek:

Frydza, Wikuni niestety nie obejrzę bo nadal brak mi jakichś instalek... Krzyś w weekend tego nie zrobił, bo czasu na komp szkoda; woli go spędzać z córeczką i żoną, a nie przed monitorem...

Edytko, ciasto kupowane :ico_oczko: , bo ja ciasta niechętnie piekę, u mnie na bar sałatkowy można się załapać, ale nie znalazłam odpowiedniej emotki hehe. Wózeczek kupiłam taki http://www.allegro.pl/item315858516_zim ... slona.html kolor czerwony. Dziś już przyszedł, ale na razie jest złożony, więc niech tak sobie stoi, poczekam na Krzysia to mi wszystko zmontuje. My na razie jeździmy w spacerówce zrobionej z głębokiego wózka.

Madziorka, ale Leoś duży :ico_szoking: Zdjęcia jak zwykle świetne!!!!!! Co do huśtawek to Helenka jeszcze nie próbowała. Domowej nie mamy, a na dworze zimno, wieje, więc nie wyjmuję Jej z wózeczka.

Alinko, czekamy na foty!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2008, 23:17

aniu fajna parasolka,
ja szukam czegos podobnego
tylko nie wiem czy z dwoma raczkami latwo sie prowadzi?
jedna reka?
bo ja musze miec druga wolna , na ploty przez koma hehe

ale wtopa
analfabetka ze mnie.. napisalam hustawka przez "ch" :ico_wstydzioch:



nasz lelek ostatnio nie chce smoczka.. wiec ja happy na maxa
to lepsze niz nocnikowanie hehe
zasypia bez :ico_szoking:

aale w lozeczku krzyczy
po przeniesieniu na nasze lozko od razu odlatuje
dziwak jeden
potem go adas przenosi do lozeczka hehe
jak sie obudzi to znow hop do nas hehe

dobra spadam
pobudka o 7 i znow wspinanie sie kawal pod gore do szkoly

czolem wszystkiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość