Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 wrz 2008, 16:24

blumek, no u nas na forum same żywe dowody że w ciazy można i TRZEBA być sexi!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 wrz 2008, 17:34

zirca, nie wiem jak to jest za granicą, nie bylam nie widzialam.. ale tak jak mówisz, ciężarówki są rózne, ja mieszkam w malej mejscowości, to na poczekalnie przed gabinetem mam na prawde przekrój ciężarówek.. Są dziewczyny z maleńkich wsi, które przychodzą na wizyte dokladnie tak jak piszeszesz, zsapane, zapuszczone z brudnymi wlosami, paznokciami, niewykąpane, aż się nie chce usiaść obok, po za tym widać, że w wieku 25-28 lat to już ich kolejna ciąża, z reztą same sie tym szczycą.. Dziewczyny z większych miejscowości wyglądają w miare, ale to też różnie bywa, oczywiście nie chcę generalizować,bo wyjątki się zdarzają, ale ogólnie polki nie dbają o siebie..Nie powiem, bo mi też się nie zawsze chce, szczególnie w domu, bo tu chodze tak żeby bylo mi wygodnie, ale jak wychodze, to wbijam się w dzinsy, albo sukienke, puki jeszcze cieplo, do tego jakaś fajna bluzka, wlosy w jako takim skladzie, jeśli nie ma uplówto makijarz, bo jak gorąco to tylko oko, żeby nie splynelo zaraz.. w każdym razietrzeba jakoś wyglądać podobniej do czlowieka, ciąża wcale nie zwala od odpowiedzilności, żeby o siebie dbac i tle..

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 wrz 2008, 19:31

zirca, powiem ci ze ja to zaobserwoalam ale u irolek :ico_noniewiem: siedza z tlustymi wlosami poplamionymi bluzkami i przewaznie w wycicgnietych dresach :ico_szoking: , a przekroj polek to roznie szczegolnie te z malych miejscowosc wygladaj na przestraszone i nie wiedza co z soba robic,ale rozumiem je bo bez jezyka jest trudno, ja na szczescie sobie radze i powiem ci ze jak tylo piotrek ma czas to jedzie ze mna na kazde badanie bo chce a nie ze ja go wyciagam,my jakos tak razem w ciazy jestesmy :ico_brawa_01:
ja tez mialam trudne poczatki ciagle wymioty i jeszcze praca tak ok. 4 miechy ale zawsze mialam na sobie makijaz nie bylo sensu tylko oczek malowac bo po spotkaniu z kiblem to wygladalam jak panda :-D ,tez jestem zdania ze trzeba o siebie dbac zawsze w miare mozliwoci :ico_sorki:
a Polek bede tu bronic bo Irole to naprawde przy nas to fleje i brudasy, wiem co mowie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 18:22

:ico_brawa_01: Dziewczyny trzymajmy kciuki za adie26-jutro ma sie zglosic do szpitala :ico_sorki: :ico_brawa_01:
moze juz jutro urodzi sie pierwsze malenstwo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 wrz 2008, 18:51

Witajcie kochane dziewczynki ! Wczoraj troche bylo mi lepiej i wzielam sie za male sprzatanko :-) A corunia juz nie plakala z bolu wiec lepiej i jej :ico_brawa_01: Nocke znow zarwałam bo sasiadom synus awanture o 4 rano zrobil plakal :ico_placzek: krzyczal i nie chcial sie uspokoic :ico_olaboga: tragedia wiec jak juz sie obudzilam to nie usnelam a dzis mialam egzamin z prawka to mi dodatkowo usnac nie pozwolilo i niestey :ico_placzek: oblalam stres mnie zjadl i tyle ale trudno juz bede musiala sobie zostawic to na po porodzie niestety.A wracajac do tematu o to ze kobiety w ciazy zachowuja sie jak by byly chore to sa takie ale na szczescie jest juz coaz wiecej takch ktore jednak juz dbaja o siebie ja bynajmniej wiecej takich zauwazam Ja tez slysze komplementy ze ladnie wygladam w ciazy sa i tacy co mowia ze mi sluzy ciaza :ico_ciezarowka: bo lepiej wygladam :ico_haha_01: ale ja im mowie ze chyba maja sentyment do wielorybkow :-D Jesze dwa tygodnie temu pracowalam bo dobrze sie czulam, teraz juz w domku ale podstawa sa zrobione wloski mimo ze odroscik jest :ico_oczko: ale juz nie dlugo, depilacjia i pedicurek to jest wazne dla mnie i dla mojego M tez przeciez ciaza nie zwalnia nas z dbania o siebie wrecz odwrotnie bardziej powinno sie dbac o siebie .Moj mezulek jezdzi ze mna do lekarza ale zwykle nie wchodzi do gabinetu za to corcia wchodzi i ja nie narzekam :ico_oczko: Na poczatku przy badanich prenatalnych itd to wchodzil bo chciallam zeby byl przymnie ale teraz jak wiemy ze jest wszystko ok to M mowi ze on ja zobaczy juz jak bedzie na swiecie :-) slonko2008 rzycze zeby badanie wyszlo b.dobre :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-05, 18:54 ]
trzymam mocno za adie26 :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 wrz 2008, 19:00

mmarta81, - daj znać jak sie cos dowiesz? Ale czy to n ie za wczesnie?

[ Dodano: 2008-09-05, 19:04 ]
wiecie co?? Łózeczko przyszło Jeszcze stoi zapakowne i go nie widzilam ale mężus obiecał je dziś złożyć I szafa w sypialni złożona :) jest piekna :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 19:25

mmarta81, - daj znać jak sie cos dowiesz? Ale czy to n ie za wczesnie?
no wiesz...czasem nie ma wyboru-Adia pisala rano ze odszedl jej czop byla u ginekologa i rozwarcie jest na 2 cm-zobaczymy co jutro bo jutro rano do szpitala jedzie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-05, 19:28 ]
aaaa ale skurczy nie ma :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 wrz 2008, 21:12

mmarta81, a no to moze poczeka jeszcze maluszek :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 22:00

a no to moze poczeka jeszcze maluszek :)
zobaczymy co Adi jutro w szpitalu powiedza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 wrz 2008, 15:28

Czesc dziewczyny ale was wymiotło :-D gdzie sie podziewacie :ico_noniewiem:
ja czuje sie dobrze jeszcze nie urodzilam :ico_haha_01: poza bolem jak na @
buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość