Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 mar 2008, 15:51

Od Aunszka: mam 3cm rozwaecia,po badaniach ok, odszedl mi wlsnie czop, jesli nie urodze to rano jutro bedziewywolywanie, skurczy brak ale boli mnie brzuch i ciagnie. Buzka

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

04 mar 2008, 16:27

czesc dziewczyny!!!jak tak czytam o postepach Anuszki, to sama mam ochote na nastepne dzidzi. ona juz niedlugo bedzie trzymac takie slodkie malenstwo, taką mala kruszynke i to bedzie caly jej swiat :ico_haha_02: jak sobie przypomne te chwile, to chce znowu :ico_haha_01: moze sie niedlugo zdecyduje na nastepne :-D :-D :-D :-D
lulu81 napisał/a:
no i doktorka odkryla u Filki jakies szmery w sercu[/quote]
trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze okazalo sie tak jak dziewczyny pisza :-)
ja tez bylam wczoraj z Patrykiem na szczepeniu i mowie, ze byl chory w tamtym tygodniu a teraz juz chyba lepiej...a pielegniarka zmierzyla temp.i powiedziala ze tu szczepia jak nie ma grączki,bo przy tej pogodzie jakbysmy czekali na brak kataru czy przeziebienia, to bysmy sie nie doczekali :ico_noniewiem:
u mnie piekna pogoda slonko ciepelko-drzwi na balkon otworzone i lelumpalelum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pozdrawiam was goraco papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 mar 2008, 16:35

lulu81, nie martw sie kochana moze to przez ten katarek, bedzie dobrze zobaczysz! :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-04, 15:38 ]
ivkaJ pisze:czesc dziewczyny!!!jak tak czytam o postepach Anuszki, to sama mam ochote na nastepne dzidzi. ona juz niedlugo bedzie trzymac takie slodkie malenstwo, taką mala kruszynke i to bedzie caly jej swiat :ico_haha_02: jak sobie przypomne te chwile, to chce znowu :ico_haha_01: moze sie niedlugo zdecyduje na nastepne :-D :-D :-D :-D
lulu81 napisał/a:
no i doktorka odkryla u Filki jakies szmery w sercu

trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze okazalo sie tak jak dziewczyny pisza :-)
ja tez bylam wczoraj z Patrykiem na szczepeniu i mowie, ze byl chory w tamtym tygodniu a teraz juz chyba lepiej...a pielegniarka zmierzyla temp.i powiedziala ze tu szczepia jak nie ma grączki,bo przy tej pogodzie jakbysmy czekali na brak kataru czy przeziebienia, to bysmy sie nie doczekali :ico_noniewiem:
u mnie piekna pogoda slonko ciepelko-drzwi na balkon otworzone i lelumpalelum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pozdrawiam was goraco papa[/quote]

i cos w tym jest... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-04, 15:40 ]
cos tt mi szwankuje... bo chcialam dopisac, ze cos w tym jest jsli chodzi o te szczepenia w taka pogode tak jak naisala ivka

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 19:54

Barbara, ooo widzę,że awansowałaś na moderatora :ico_sorki: :ico_brawa_01:

najważniejsze ze są postępy u anuszki

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 mar 2008, 21:05

kwiatunio pisze:Barbara, ooo widzę,że awansowałaś na moderatora :ico_sorki: :ico_brawa_01:


Dziekuje :ico_haha_02: , napisalam Ci wiadomosc na PW, to wlasnie w zwiazku z tym mam pytanko, bo starszego moderatora :ico_oczko:

najważniejsze ze są postępy u anuszki


mam nadzieje, ze nie bedzie sie dlugo meczyla :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-04, 21:18 ]
Moja Asia juz spi, wiec mam wolne :-)

Ciekawa jestem co u naszego Anuszka ... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-04, 22:38 ]
puk puk! jest tu kros?

[ Dodano: 2008-03-04, 23:06 ]
dobrej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 mar 2008, 10:38

Barbara, odpisałam na gg jak bedziesz miała jakiekolwiek pytania to pisz smiało!!!

dzień dobry....

jestem ciekawa jak tam nasza anuszka :ico_noniewiem:

ja z kawusia i zapraszam :ico_kawa: moze zapach kawki Was dziewczynki zwabi na wąteczek :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 mar 2008, 10:59

Dzien dobry dziewczynki, postaram sie dzisiaj spedzic z Wami wiecej czasu, o ile mi Asia pozwoli, bo jutro okolo 7 rano jade na klinike.. i nie wiem kiedy wroce...

kwiatunio pisze:Barbara, odpisałam na gg jak bedziesz miała jakiekolwiek pytania to pisz smiało!!!


bardzo dziekuje kwiatunio :ico_buziaczki_big:

jestem ciekawa jak tam nasza anuszka :ico_noniewiem:


na razie nie mam od niej zadnych wiesci ...

kwiatunio pisze:ja z kawusia i zapraszam :ico_kawa:


to ja poprosze :-)

Asia mi wlasnie zasypia, wiec moge sobie pozwolic na :ico_kawa: :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 mar 2008, 12:14

Barbara pisze:sobie pozwolic na


to będe miała towarzystwo do :ico_kawa:

i jak pojedziesz do kliniki to pisz na bieżaco smski zebysmy wiedziały co się z Tobą dzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 mar 2008, 13:22

i jak pojedziesz do kliniki to pisz na bieżaco smski zebysmy wiedziały co się z Tobą dzieje :ico_sorki:


obiecuje ze bede pisala. Jestescie kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 mar 2008, 14:32

Barbara pisze:. Jestescie kochane


od tego ma sie przyjaciół z tt :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość