Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

07 wrz 2008, 09:50

Tak wiec wymyslilam sobie ze pojade do kolezanki-bo co mam robic?Ona przynajmiej mnie zrozumie :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 wrz 2008, 11:00

tak to jest z tymi naszymi chłopami, nieraz trudno z nimi wytrzymać, ale co tu dużo mówić nieraz się jednak przydają :ico_wstydzioch: , ale że to inny gatunek to wiadomo od dawna i do końca nas nie zrozumieją

osita no to Obrazek , jezu kiedy to zleciało :ico_szoking: , nawet sie nie obejrzymy a bedzie grudzień i będziemy pisać o pierwszysch skurczach, czopach i takich tam i będziemy czekać, która pierwsza....Boże jak sobie pomyślę, jak fajnie razem na kwietniówkach czekałyśmy razem i się wspierałyśmy...ach...no i fakt my to mieliśmy swoje numery telefonów, tak,że na porodówce to co chwila tylko słyszałam pik pik smasy przychodziły od dziewczyn z forum :-) :-) , no to jak na razie podajemy maile oto mój raksa25@wp.pl
ty to prawdziwa szczęściara jesteś,że słodyczy nie lubisz, kurcze ja też tak chce, bo od nich to tylko du...ko mi rosnie :-D

milutka ja mam tak jak Karolina+12kg i 111cm :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Evikale nie macie jeszcze wogóle zadnych typów na imię?

magda jak ty to zrobiłaś,że przytyłaś tylko 3,5 kg :ico_szoking:

Kasiulek no w końcu się odezwałaś i gratulacje , będzie Helenka no i jak tam sytuacja z meżem wyglada teraz?

a ja się objadłam i ruszać się nie mogę :ico_wstydzioch:

i pada u nas okropnie

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 wrz 2008, 11:39

caro, tymonka nazwaliśmy dopiero tydzień po porodzie. Ja już imię sobie wybrałam ale czekałam aż mąż się zdecyduje :ico_noniewiem: no a teraz znów pustka w głowie. Nie chcę nikogo obrazić bo każdy ma swój gust ale mi nie podobają się takie normalne imiona jak Grześ czy Krzyś :ico_wstydzioch: ale też nie za bardzo wyszukane no i dla tego mam problem. Ale na szczęście jest jeszcze trochę czasu więc się pocieszam :ico_noniewiem:

A u mnie w brzuchu 109 cm :ico_szoking: sporo a jeszcze najgorsze przed nami i z waga i obwodem :ico_olaboga: martwię się że popękam :ico_placzek:

My na listopadówkach też wymieniłyśmy się numerami telefonów. Jak zaczęły się porody to wiedziałyśmy co się dzieje i na bieżąco się informowałyśmy co i jak. Mój meil ewunia.kp@wp.pl

caro, ja też dobrze pamiętam jak żeśmy gadały o skurczach i bólach :ico_olaboga: boże dziewczyny czy wy wiecie ile nas jeszcze czeka :ico_olaboga:

Ostatnio mówię do męża żę im większy mam brzuch tym bardziej sobie uświadamiam że trzeba będzie urodzić. :ico_placzek: Za pierwszym razem myślałam tylko o tym teraz martwie się co będzie później ale czasem mam przebłyski skurczów :ico_olaboga:

Ja też amm z mężem ciągle jakieś spięcia :ico_noniewiem: chłopy nigdy nie zrozumieją kobiety w ciąży niestety. No ale niektórzy się starają. ja odkąd wróciłam od babci jestem zadowolona z zachowania mojego męża. czasem traci nerwy ale już nie ak wcześniej. Jak się wkurzę to daje mi się wykrzyczeć i za za chwilę jest ok. Wcześniej też wybuchał i była zadyma na trzy fajery :ico_olaboga:

Kasiu fajnie że jesteś cały czas z nami i super że będzie dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brakuje ich na grudniówkach

osita dziękuję za link, zaraz go przestudiuję :ico_oczko: chciałabym szybko wybrać imię żeby Tymonek się oswajał :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

07 wrz 2008, 11:42

hej dziewczynki..podczytuje Was regularnie i czasmi sie wtrącam :-D :-D
co do wagi to juz jestem 7 na plusie..za dwa tyg mam ślub i mam nadzieje ze mnie strasznie nie wywali bo sukienkę bedzie trzeba przerabiac.. :-D
a co do chłopów to zgadzam sie ze to inny gatunek i czasmi ciężko z nimi wytrzymać..ale bez nich.....no tez źle..ja to raczej do konflikotwych nie naleze i nie lubie bardzo sie gniewac..wiec jak jest jakies spiecie to szybciutko staram sie załagodzić..
ja dzis leniuszkuje bo jedziemy do mamuni na obiadek wiec nie musze gotować

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 wrz 2008, 12:59

wstawie adresy mailowe na liste, ok??? a telefonami lepiej przez PW lub wlasnie maila sie wymienic :ico_oczko: ja sms-a moge stad pstrykac, gorzej z wami - do hiszpanii nie bedziecie slac, nie??? :ico_haha_01: ale nie przejmujcie sie, bo w razie czego bedziecie wiedziec ze sie zaczelo i fotki tez jakies dojda - najwyzej powiem tacie zeby maile przesylal hurtowo :-D

wiecie, z facetami tak juz jest, ze oni nas nie zrozumieja, a co gorsze - nawet nie probuja. ja swojemu juz pod nos ksiazki podtykam (w wersji pdf, bo skoro jestem slynna skarpeta to kasy nie wydam zeby gosciu nie zajrzal nawet :ico_haha_01: ) ale to nie dziala... dziala natomiast jak zadzwoni kumpel i powie: stary, ja juz cholery dostaje, czy ta twoja jak byla w ciazy tez takie cyrki odstawiala??? moja albo sie na mnie drze, albo przymila, wysyla mnie po hamburgera a jak z nim przyjde (o polnocy) to drze sie na mnie ze bez pomidora chciala...
w takich momentach moj stary zdaje sobie sprawe, jaki skarb ma w domu :ico_haha_01: :ico_oczko:

hihiih, a ja myslalam, ze mam duzo w brzuchu :ico_oczko: ale moze inaczej... u mnie jest ok +24cm, w ten sposob latwiej ustalic przyrost :ico_haha_01: :ico_oczko:

ide liste uaktualnic :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-07, 13:05 ]
[ Dodano: 2008-09-06, 22:45 ]
[center]Obrazek

Anitka_0202 - 3 grudnia
Obrazek
Obrazek


Ania1980 - 6 grudnia

Obrazek
Obrazek

Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia osita@onet.eu
Obrazek
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Caro - 20 grudnia raksa25@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Evik.kp - 20 grudnia ewunia.kp@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Tosia - 21 grudnia czarosia@wp.pl
Obrazek
Obrazek

Aniafs - 24 grudnia
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolina2411 - 25 grudnia karolina.porwit@wp.pl
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Andzia_1978 - 29 grudnia
Obrazek

Magda83 - 29 grudnia
Obrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
Obrazek

[/center]

pozniej sobie te liste wydrukuje i w ten sposob bedzie latwiej sie skontaktowac :-D
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2008, 23:00 przez osita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 wrz 2008, 14:23

Mi nerwy puściły. wiem że bez powodu ale sama sobie nie potrafię przemówić do rozsądku :ico_placzek: Mąż spóźnił się pół godziny a ja już się do niego nie odzywam :ico_zly: wie dobrze że nie lubię jak się spóźnia. odechciało mi się wszystkiego. A on zabrał małego na spacer. Zostałam sama z bałaganem. Szlak mnie trafia bo wiem że teraz sprzątam zamiast odpoczywać a jutro rano będzie to samo :ico_placzek:
Do tego zadzwoniła koleżanka czy jedziemy nad morze. teraz o 14 ona dzwoni, zanim dojedziemy będzie 16 i jaki to sens :ico_noniewiem: zresztą nic mi sie nie chce i chodzę marudze sobie pod nosem i sprzątam.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

07 wrz 2008, 15:48

Wydaje mi się, że po kolei jak jeden mąż mamy napiętą politykę domową :-D
Ja co prawda tylko z dziećmi, ale jednak :ico_haha_01: Mężuś zdążył zwiać w trasę, zanim się zaczęło cieżkie powietrze robić :-D Cwaniaczek, co nie? :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 wrz 2008, 15:54

A ja wysprzątałam mieszkanie i nic :ico_placzek: w ogóle lepiej się nie czuję, myśłałam że przejdą mi nerwy jak się zmęczę a tu nic :ico_placzek: :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 wrz 2008, 16:09

dziewczyny to macie nie najlepszy dzień dzisiaj z Waszymi połowkami :ico_olaboga: , u nas dziś względnie dobrze, byliśmy wszyscy na spacerze, zjedliśmy kebaba(w końcu!!!!!!!!!), a teraz jak usiadłam to wstac mi sie nie chce :ico_wstydzioch:
ja sms-a moge stad pstrykac, gorzej z wami - do hiszpanii nie bedziecie slac, nie???
a czemu nier, do Niemiec śle to i do Hiszpani mogę przesłać :-D
mi nie podobają się takie normalne imiona jak Grześ czy Krzyś
he he ja akurat tez bym tak nie nazwała, tzn.Grześ.....bo mój ślubny sie tak nazywa :-D :-D :-D :-D :-D
A ja wysprzątałam mieszkanie i nic w ogóle lepiej się nie czuję, myśłałam że przejdą mi nerwy jak się zmęczę a tu nic
dlatego następnym razem to zamiast sprzatać, to zrób coś tylko dla siebie , a sprzątanie nie zając :-D ,mozna jutro posprzątać, albo pojutrze, a ty zamiast teraz sobie odpoczywać,to zapierzasz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: trzeba oszczedzać siły na grudzień :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 wrz 2008, 16:13

caro, no tak ale myślałam że jak porobię to mi przejdą nerwy. A tu nic :ico_placzek: a posprzatać i tak muszę bo nikt za mnie tego nie zrobi :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość