Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 mar 2008, 23:45

myssiac fajnie ze oczka są dobrze,
jeszcze troszeczki i zmozesz byc ze swoim synkiem :ico_brawa_01:
Szybkiego powrotu do zdrowia dla Patryczka

Dorotka jejku, no rzeczywiście dziwne to jest z temperatura i zeby lek nie p[omagal. Jak masz mozliwosc to podejc do lekarza,
u mnie sie sprawdzal Ibufen, przeciwbolowy, bo jeszcze ani raz (odpukac) nie mial filka temperatury

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

04 mar 2008, 23:48

Witam wieczorkiem
Karolas
Ja również przyłanczam sie do kondolencji bardzo mi przykro.
Dorotko
Oliwka zaraz po imprezce urodzinowej też miała taką gorączke przez dwa dni i żadnych innych objawów i byłam z nią u lekarza który na siłe chciał coś znaleść ale nie znalazł nic konkretnego i tylko na wszelki wypadek zapisał Augmentin którego nawet nie wykupiłam też podejrzenie było o trzydniówkę ale ona już miała i następnego dnia gorączki już nie było i mała jest zdrowa.Ja jednak wole żeby lekarz zobaczył dziecko jestem wtedy spokojniejsza

Dziewczyny
Ja jestem z Kalisza i czy góry czy morze to zawsze mam kawałek

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

05 mar 2008, 00:25

Iwona77, a wiesz czym może rózni się model 7735?? Bo tylko jedna cyferka się rózni a okazję mam kupić i się zastanawiam..

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

05 mar 2008, 00:48

mamaJulci, niestety nie mam pojęcia ale patrze wlasnie na funkcje, to nie ma tu przede wszystkim sokowirówki i wyciskarki do cytrusów i moc jest mniejsza 700 (u mnie 800W). A i ja mam płynną regulacjęszybkosci a tu sa 2 stopnie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 mar 2008, 10:28

Cześć

Dziś w nocy położyłam się spać lekko poddenerowana ale spoczko ... koło 24:30 obudził mnie dziwny ból brzucha ale se mysle a to nic takiego i staram się zasnąć, brzuch zaczyna mnie coraz bardziej boleć robi się na przemian trawrdy i miekki i boli jakbym miała rodzić za chwile :ico_szoking: i znów mija i po 2-3 minutach znów... Wstałam, poszłam do T. bo film oglądał i tak się przytuliłam i patrze na zegarek i taka seria tych skurczów przyszła. No to ja mówię do męża, że coś się dzieje, i tak siedziliśmy i czekaliśmy na rozwój sytuacji i strowierdziliśmy, że jak do 2 godzin nie minie to do szpitala jedziemy. W pewnym momencie, tak bolało, że nie umiałam się wyprostować :ico_szoking: skurcze przerwa, skurcz, przerwa ... :ico_szoking: Troche panikować zaczęłam bo dzidzia strasznie fikałą przez tą całą akcję ... ale w pewnym momencie mój organizm postanowił się sam oczyścić i z takimi potwornymi skurczami na kiblu siedział :ico_wstydzioch: myślałam, że umre ..ale potem się uspokoiło... na razie nic się nie dzieje :ico_sorki: Może się już orgaznic przygotowuje, bo jakby nie było w przyszłym tygodniu zaczynam już 30 tcwięc powli pewnie się to szykuje wszytsko ..ale ta biegunka i te skurcze ???

mysiaac Cieszę, że juz niedłogo będziesz czy Patryczku! A blizny .. pewnie nie zostane ich dużo albo wcale, a jesli by nawet to przy dziesiejszych zdobyczach techniki to da się wszytsko wyleczyć! No i całe szczęście, że oczka całe :ico_sorki:

No i co u Asia_m? Jak jej mąż!!! Macie nr. tel. bo ja nie mam bo bym sms'a do niej wysłała...na PW mi podajcie jak możecie!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 mar 2008, 10:31

Witajcie

My już dzisiaj po szczepieniu na odre, świnkę i różyczkę. Wojtuś waży 9500 no nie za dużo, ale on już kilograma tego co stracił nie nadrobi. Pani doktor się śmiała że chyba na starość hihi
Ale ogólnie się super rozwija :ico_brawa_01: Przy ukłuciu nie płakał dopiero jak wstrzykiwała mu szczepionkę to odrobinkę popłakał. A myślałam ze będzie gorzej :ico_oczko:

Chwalę się wczoraj zdałam testy z prawa jazdy bezbłędnie i na 14.04. mam egzamin praktyczny, choć kumpel mi załatwia jakiś wcześniej termin, bo u na sto sie właśnie czeka po 1,5 miesiąca :ico_olaboga:

mysiaac dobrze, że już wiecie co z Patryczkiem i po tym co piszesz nie jest źle, bardzo się cieszę :-)

Dorotko mój Wojtuś zaraz po roczku miał 3 dni z rzędu po 39,5 stopnia, a przy tym wszystko jadł, a okazało się ze ma zapalenie gardła :ico_szoking:
Czasem warto sprawdzić co z dzieciakiem, chociaż gorączka 38 stopni u malucha powinna schodzić po przeciwgorączkowych syropkach

[ Dodano: 2008-03-05, 09:43 ]
Małgorzatka ale akcję miałaś :ico_olaboga: a nie zjadłaś czegoś????? Bo jakoś to dziwnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 10:49

AGA0406 Gratuluje zdania testow :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to szykuje nam sie kolejny kierowca ale czemu u as tak dziwnie ze nie macie testow i praktycznej jazdy w ten sam dzień?
U nas jest tak ze sie idzie na testy jak sie zda to sie idzie od razu do samochodu i na jazdy ;) ale chyba ze sie cos pozmienialo ,ja zdawałam prawko 9 lat temu a teraz moj mążprzeciez w styczniu zdawał i tak było. On testy tez bezbłednie za pierwszym razem no i jak sie zda to jazda na miasto :)
MALGOSIU[ ty moze sie przeforsowalas z tym Wojtusiem pare dni temu widzisz musisz juz uwazac bardzo kochana odpoczywaj kiedy sie tylko da

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 mar 2008, 10:59

karolas u nas są straszne kolejki i czasem jest tak że mają właśnie testy z jazdami., ale czasem lepiej wychodzi zdać testy i potem się zapisać bo jest szybciej (luki się trafiają jak ktoś nie stawi sie albo co). A na taki cały egzamin to trzeba po prostu mieć szczęście żeby trafić :ico_zly:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 mar 2008, 11:02

Dorota.M. jakies dwa tygodnie temu Tymek mial goraczke prawie 39. dostal dwa czopki w ciagu dnia, ale temp. nie spadla. zadzwonilismy do pani doktor, a ona powiedziala ze jesli ma sama goraczke bez zadnych innych onbjawow, to nic nie stwierdzi. mimo wszystko podjechalismy do niej. no i tak jak mowila, gardelko czyste, osluchowo tez, wiec zapisala profilaktycznie eurespal, wapno i wit. c. po 3 dniach wszystko ustapoilo i... wyszedl zabek:)

lulu81 u Tymka lekarka tez wykryla szmery na sercu i dostalismy skierowanie do kardiologa, ale powiedziala ze na razie nie mamy sie martic, bo u malych dzieci szmery moze powodowac szybki wzrost i rozwoj. jedziemy w przyszly piatek i sie okaze co to jest

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 mar 2008, 11:30

Małgosiu a jak teraz się czujesz?

Aga gratuluję zdanego egzaminu.

Ale my dzię spaliśmy prawie do 10. :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość