blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 wrz 2008, 21:37

:ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 wrz 2008, 21:50

Kurcze, nadal mnie brzuch boli.. mam nadzieje, że minie.. tym bardziej, że nie uśmiecha mi się wizyta w szpitalu, tym bardziej, że pewnie zatrzymają mnie tak na wszelki wypadek..

Jeszcze 15 min i biore leki i mykam spać,bo ostatnio jakoś szybko chodze spać i nawet przesypiam cale noce ;-) oczywiście z 2 przerami na siku, ale to na śpiocha.. Nawet tabletki o 4 rano lykam na śpiocha ;-)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

11 wrz 2008, 08:56

hej :ico_ciezarowka:

jaka dzisiaj mgła!!! nic nie widać :-) a ja znowu w pracy, wczoraj trochę solidnie popracowałam a dzisiaj znowu nudy :ico_oczko:

mój R wczoraj zrobił mi niespodzianke :-D ponieważ już nie ma gipsu i ostatnio zdał prawko to zabrał nas na wycieczkę nad morze :ico_brawa_01: było super, powietrze wspaniałe, na bosaka po plaży pochodziliśmy :-D a w drodze powrotnej na pizze. Wróciliśmy o 20-tej tylko się wykąpałam i już spałam :-D

ania jak dobrze że wszystko w porządku, do leżenia da się przyzwyczaić, też leżałam :-) ważne tylko żeby nasze dzidzie zdrowe i o czasie się urodziły :ico_oczko:

kurcze już niedługo 8 miesiąc zaczynamy - jak ten czas szybko mija :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 wrz 2008, 09:25

Ja już się chyba przyzwyczilam do lezenia.. Chociaż czuje taaaki przyplyw energii, że moglabym góry przenosić.. ale cóż.. dla Synka więc nie ma marudzenia, najważniejsze, że zdrowy!!

Przestal boleć mnie brzuch, cale szczęście, bo już bylam gotowa jechać do szpitala.. Pewnie wczoraj przesadzilam z chodzeniem i to dlatego..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 wrz 2008, 11:24

Hej
Dzięki dziewczyny za pocieszenie z tym pępkiem...wciąz mnie kłuje, choc nie tak bardzo jak przez ostatnie dwa dni. Czuję się dzis jak wypluta...
Aniu dobrze ze brzuszek przestał bolec
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2008, 11:28 przez asiula_o, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 wrz 2008, 11:25

Czesc kwiatuszki :) Dziś dzień poremontowych porządków. Staramy się doprowadzić mieszkanko do ładu, mężuś ma dwa dni wolnego :ico_brawa_01: Sypialnia gotowa, dzis juz będziemy tam spali :ico_haha_02: Pokupię jeszcze jakies świeczki i fiarny, żeby było przytulnie. I naklejki ponaklejamy na dniach dla Majuni i bedziemy czekać :ico_haha_01: :ico_haha_01: KONIEC SPANIA W SALONIE NA PODLODZE :ico_brawa_01:

#ania#, - Dobrze, że brzunio nie boli. Mój tez dzis jest ok. Leż kochana, to dla maleństwa wszystko :) No i pewnie przesadziłaś z tym chodzeniem, dlatego bolało. J a tez to przerabiałam.

Anetka29, - jeju ale miałąś fajnie, ja tak lubię morze :) Ale nie ma kiedy pojechac. A wczoraj była taka ładna pogoda. My tez wczoraj bylismy na pizzy, ale ja ogólnie jakos nie przepadm. Choc wczorajsza naprawde była dobra :)

A co u innych mam ?

[ Dodano: 2008-09-11, 11:28 ]
asiula_o, a jak plezysz to też Cie boli w tym pępku?

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 wrz 2008, 12:02

blumek, to wspaniale, że remont zakończony :-) teraz to już prawie można się rozdwajać!! Też się zastanawiam, czy kupić jakieś naklejki, Mały będzie mial na co patrzeć.. Wiesz, wlaśnie sobie uświadomilam, że możemy się rozdwoić jako pierwsze :ico_szoking: :ico_szoking:

Ten ból to na pewno od chodzenia, bo jak pospalam to przeszlo, ale od dzisiaj znów leże plackiem..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

11 wrz 2008, 12:38

blumek, super że remont skończyliście, już nie będziesz się tak denerwować jak ostatnio :-) no i z mężem trochę więcej czasu spędzisz :-D

ja też myślałam o naklejkach, ale pomyślałam że sama coś wymyśle :ico_oczko: za tydzień na L4 ide więc będę miała dużo czasu żeby coś wykombinować. Ja bardzo lubie takie plastyczne zajęcia, chrześniakowi namalowałam na ścianie całą gromadkę z kubusia puchatka i wyszło świetnie, więc mojemu maleństwu też coś namaluje :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 wrz 2008, 13:25

Blumek, tak jak lezę to tez kłuje. Czasami to nawet nie potrafie połozyc sie na prawym boku. Ale dzis juz jest decydowanie lepiej...Choc mogłabym przespac dzis cały dzien

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 wrz 2008, 17:21

NO to nie wiem czemuCie tak kłuje, moze poszperaj na necie i spij ile masz ochote.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość