Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 13:25

:ico_pocieszyciel: Pati nie martw sie kochana przyjedzie niedlugo pora na Ciebie zobaczysz-a do poniedzialku nie duzo czasu wytrzymasz
a ta dieta... :ico_noniewiem: no to pozostawie bez komentarza :ico_oczko:
ja zabralam sie za porzadki w szafach :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 wrz 2008, 13:26

Takze nie mam dzis humoru, leb mi peka myslalam, ze bedzie mial dla mnie dobre wiesci, ale niestety, pochodze sobie jeszcze, pewnie i w pazdzierniku bede z tym brzuchem lazila- juz mam naprawde dosc, nogio mnie biola, nie moge chodzic i ich zginac, nie mam juz sily
Patuniu kochana,chyba wszystkie bedziemy na pazdziernikowym watku pisaly :ico_placzek: Ja tez nic a nic :ico_placzek: A dzieci rosna!Wszystkie mamy juz tego dosc :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-11, 13:27 ]
ja zabralam sie za porzadki w szafach
U Ciebie Martus chociaz syndrom wicia gniazda sie wlaczyl :ico_placzek: A u mnie gowno,nawet tego mi sie nie chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2008, 13:30

mmarta81, miszka, dzieki za pocieszenie kochane jestescie :588:

Tak mni eleb boli, ze musze isc sie polozyc,maly sie rozpycha i wierci i boli jak diabli.....
a ta dieta... :ico_noniewiem: no to pozostawie bez komentarza :ico_oczko:
ja nie wiem jak ja to zjem, przeciez tego sie nie da zjesc- sam ryz, nawet bez soli- jesli po tym opuchlizna z nog nie zejdzie to w poniedzialek zadecyduja co ze mna zrobic i te bialko troche poszlo w gore ale jest na jednym plusie, nie wiem czy go dobrze zrozumialam, juz opierdzielilam swojego meza, ze musze sama chodzic a nie zawsze rozumiem co do mnie mowi, tak jak dzis cos mowil o poniedzialkowej wizycie, ze jak pojde oddwawac mocz to cos tam i nie wiem o co mu chodzilo :ico_noniewiem: brak slow- losie jak ja bym chciala wrocic do Polski :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-11, 13:32 ]
U Ciebie Martus chociaz syndrom wicia gniazda sie wlaczyl :ico_placzek: A u mnie gowno,nawet tego mi sie nie chce :ico_placzek:
kochana ja ostatnio przecholowalam, nie mam sily sie ruszac, odpuszczam sobie, dzis z lozka wstac nie moglam, myslalam, ze krzyz mi sie oderwie :ico_placzek: ja tez juz na nic sily nie mam, wczoraj spakowalam torbe i mam juz z glowy, ale pewnie sie nastoi

[ Dodano: 2008-09-11, 13:34 ]
A i sie pytal co ja mam na ustach a ja mowie , ze opryszczke a on mowi, ze o ludzie jeszcze i to, mowil, ze to niebezpieczne dla dzidzi, ale ze na dole nie mam jej wiec jest ok i jakby mi sie to przenioslo na dol to mialabym cesarke tedy,mam myc za kazdym razem rece

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 13:40

U Ciebie Martus chociaz syndrom wicia gniazda sie wlaczyl A u mnie gowno,nawet tego mi sie nie chce
:ico_haha_01: co ty nuda maxymalna a widze ze jak tak nic nie robie caly dzien to potem sie budze o 4 30 :ico_olaboga:
wogole przed chwila sciagam pranie i jak przyswiecilam tego okropnego pajaka wielkiego -tu sa takie ogromne te pajaki :ico_placzek:
jakby mi taki wszedl na dziecko to bym zawalu dostala :ico_chory: w PL takich oblesnych pajakow nie ma :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 13:40

Pati85, jeszcze troszke, dasz rade :ico_sorki: :ico_sorki: ,kto wie moze w poniedzialek uslyszysz dobre nowinki :ico_brawa_01:
U Ciebie Martus chociaz syndrom wicia gniazda sie wlaczyl A u mnie gowno,nawet tego mi sie nie chce
_________________
ja mam to samo wszystko sie wszedzie wala nic mi sie nie chce tylko leze na kanapie i jem :ico_placzek: :ico_placzek: ,Piotrk nie ma sie w co ubrac bo nic nie poprane i nie poprasowane, ja sama chodze juz tylko w dresie :ico_noniewiem:

Miszka ja pracowalam na kontrakcie musialam miec wypracowanych 40 tyg. przed odejsciem na maciezynski a mialam wiecej :ico_noniewiem: sama juz nie wiem zadna z moich znajomych nie dostala takiego papierka :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-11, 13:45 ]
wogole przed chwila sciagam pranie i jak przyswiecilam tego okropnego pajaka wielkiego -tu sa takie ogromne te pajaki
jakby mi taki wszedl na dziecko to bym zawalu dostala w PL takich oblesnych pajakow nie ma
grrrrr nie cierpie paiakow zawsze sie dre do piotra zeby go zabil :ico_sorki: a wtedy on go bierze w papier i straszy mnie nim po calej chacie sadysta :ico_zly: :ico_chory:

[ Dodano: 2008-09-11, 13:50 ]
dziewczyny codziennie o 13.30 polskiego czsu na tvn style leci superrrrrrr program dla mam , "mamo to ja", o niemowlaczkach swietny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 wrz 2008, 13:52

A i sie pytal co ja mam na ustach a ja mowie , ze opryszczke a on mowi, ze o ludzie jeszcze i to, mowil, ze to niebezpieczne dla dzidzi, ale ze na dole nie mam jej wiec jest ok i jakby mi sie to przenioslo na dol to mialabym cesarktedy,mam myc za kazdym razem rece
Pati,co on Ci opowiada :ico_olaboga: Przysiegam,ze nawet w polsce mi powiedzieli,ze bez wplywu ta opryszczka,jezeli nie jest to opryszczka narzadow rodnych :ico_noniewiem: W ogole sie tym co ten koles opowiada nie przejmuj.Zreszta poczytaj w internecie,to sie uspokoisz :ico_sorki: No straszy Cie tylko ten lekarz :ico_noniewiem:
Miszka ja pracowalam na kontrakcie musialam miec wypracowanych 40 tyg. przed odejsciem na maciezynski a mialam wiecej sama juz nie wiem zadna z moich znajomych nie dostala takiego papierka
No to co jest?A moze zadzwon do skarbowego i zapytaj o co chodzi :ico_noniewiem: Przeciez juz powinnas dostac pieniazki :ico_olaboga:
wogole przed chwila sciagam pranie i jak przyswiecilam tego okropnego pajaka wielkiego -tu sa takie ogromne te pajaki
To prawda wielkie jak krowy.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 13:57

No to co jest?A moze zadzwon do skarbowego i zapytaj o co chodzi Przeciez juz powinnas dostac pieniazki
poczekam do przyszlego tygodnia i dzwonie bo normalnie sie wk@$%#%#^@^@#mm :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-11, 14:05 ]
spadam pod prysznic i sie jakos ubiore, bo ciagle w nocnych ciuchahc łaże :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 wrz 2008, 14:49

PAti Nie przejmuj sie kobitko,ty juz za pare dni bedziesz tulic swoja dzidzie,a my do Swiat Bozego NArodzenia sie bedziemy meczyly :ico_placzek: :ico_placzek:
JEszcze Zirca nas przegoni,zobaczycie.
JA pierwsza ciaze nosilam do ostatniego dnia i wiem co to znaczy.Ciaglo sie to jak flaki z olejem.Wszytsko wkurzalo itd.Pozatym juz trzy dni przed porodem mialam samopoczucie do bani,ciagle nieregularne skurcze,nocki nieprzespane.Ach szkoda slow.A potem od 9godz rano do 22.32 czekalam ze skurczami na moje bobo.


Chcialam wam wstawic fotke mojego OSciego ledwo po porodzie,jeszcze z pepowina,ale nie chce wejsc zadna fotka brrrrrrrrrr.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 wrz 2008, 15:08

Chcialam wam wstawic fotke mojego OSciego ledwo po porodzie,jeszcze z pepowina,ale nie chce wejsc zadna fotka brrrrrrrrrr.
Sprobuj jeszcze raz ,ale bym popatrzyla :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 wrz 2008, 15:11

ok,sprobuje teraz




Nie wiem czemu nie wchodza.Pozniej M spytam,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość