Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 wrz 2008, 17:38

Mnie wczoraj troche klulo, ale minelo..

Ja dzisiaj sama. Moi znów pojechali na grzybki, normalnie wpadli w jakiś trans..

Chyba przyzwyczailam się do lenistwa, nic mi się nie chce.. Chodzą za mną od rana naleśniki, tylko nie ma mi kto zrobić buuuuuuuuuuuuuu

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 wrz 2008, 20:21

#ania#, - to ja ci zrobie tenaleniki i przesle po drutach :ico_haha_01: Ja tez sama dzis do jutra bo nasz przyjaciel ma kłopoty i M pojechał na pomoc :( Ale za to spie pierwszy raz w nowej sypialni :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 wrz 2008, 21:12

blumek, pewnie będzie się Wam świetnie spalo..

Naleśników nie bylo, ale mama zrobila racuszki i sobie pojadlam :-)
Kasiu dzięki za chęci :-)
Jakoś nie moge się dzisiaj dogadać z P, jak tylko wrócil z grzybków, to usiadl do kompa i jest jakiś taki dziwny, ale jak pytam czy ma jakiś problem, to mówił, że nie, a teraz to już zupelnie się nie odzywa.. Chyba nie zrozumiem facetów..

Oglądam sobie VII serie Czarodziejek, fajna bajeczka.. Jeszcze godzinka, wezme tabletki i zmykam spać ;-) Ostatnio śpię jak suselek, wstaje tylko po tabletki i na siku, ale to praktycznie na śpiocha :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 wrz 2008, 12:41

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: witam was z rana dziewczynki!!! Albo z poludnia... W kazdym badz raie ja dopiero godzinke, niecala godzinke na nogach. Spalam jak... super spalam dzis. A polozylam sie o 23 wiec pospalam ponad 12 godzin :ico_haha_02:

Wczoraj przesadzilam troche z robota... I co... i jestem jakas chora. A alergia to mnie wczoraj wymeczyla... Och.... :ico_puknij: Ale maz powiedzial ze juz nie bede sprzatac. jestem zla na siebie bo chcce pokazac ze moge cos zrobic, a tu jednak lepiej jakbym usiadla na pupie!!! No ale coz...

Napiszcie co u was?? Jak wasze malenstwa?? - z tego co czytalam to niektore juz wcale nie takie malutkie :ico_brawa_01: ale dobrze niech rosna i niech maja duzo sil!!! :ico_sorki: :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 wrz 2008, 14:20

A mi tak dobrze sie zaczął dzien a potem, Ech, szkoda gadać. Kotka zwymiotowała parę razy i musiałam sprzątac, tylko za szafą nie mogę i muszę czekać na M zeby odsunął. I jakby tego było malo, odkryłam ze nasikała do łóżeczka :ico_olaboga: Tego juz było za wiele, tak się wsciekłam że wyszorowałam wszystkie podłogi :ico_placzek: Nasikała na materac, który był ofoliowany, ale i tak jakoś przeleciało, musiałam wyprac materac i martwie sie jak ta gryka wyschnie :ico_zly: Moze trzeba będzie kupic nowy materac. Pozłościlam sie na Vege, ale ona i tak nie rozumie o co chodzi :( Tylko jesczze bardziej sie zestresowała. Teraz ją poprzytulałam :) Mam nadzieję że to tylko ze stresu i ze nie jest na nic chora. Dzis idziemy do veta z nią. Martwie sie bardzo.

Kili
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:53

12 wrz 2008, 15:02

hej hej.
Ja ostatnio zabiegana, trochę spraw mi się nagromadziło i jeszczer musiałam zwolnienie do pracy zawieść, dziś byłam w szkole rodzenia a potem u koleżanki która niedawno urodziła bliźniaki. Takie malusie są, ale na szczęście zdrowe. Ja za bardzo doświadczenia z dziećmi nie mam i zastanawiam się jak sobie z takim małym szkrabem w domu poradzę. :-D

Na razie kupno wyprawki nie bardzo mi idzie niestety. Jestem na etapie wyboru koców. Jeden chcę większy akrylowy, tylko nie wiem czy lepiej o wymiarach 110x140 czy 110x80, zastanawiam się czy ten większy zmieści się do wózka.
Drugi mniejszy albo bawełniany, albo bawełniano - polarkowy Nie wiem który będzie lepszy.
Może coś doradzicie?

Mi ciągle brzuch boli i jak chodzę to mam uczucie rozwierania w pochwie od strony szyjki. Ale szyjka zamknięta i twarda to już przynajmniej nie boję się chodzić :-)

Jutro na zakupy, przede wszystkim żelazko muszę kupić.

Blumek - jak kotka wymiotuje to może chora i temu do łóżeczka nasiusiała, a może czuje dzidzię i jest zazdrosna.
Na mnie odkąd jestem w ciaży szczeka pies sąsiadów moich rodziców, choć znam go od szczeniaka i nigdy na mnie nie szczekał, zawsze był przyjaźnie nastawiony. A tu taka zmiana. A jak mu dałam rękę żeby powąchał że to ja to zaczął warczeć, a zawsze lizał. Dziwne te zwierzaki.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 wrz 2008, 15:58

Fakt-kotka moze juz cos wyczuwać i byc zazdrosna...No ale co zrobic, musi sie przywyczaić. Tez mam kota i własnie martwię się jak to bedzie jak dzidzia sie urodzi. Na pewno nigdy nie zostawie samej dzidzi z kotem Czas pokaze, jak sie te nasze koty zachowają:)
Ja dzis troche przesadziła ze sprzątanie. Wyszorowałam sobie kuchnie na glanc:)A teraz plecy chcą mi wysiąść. No ale juz musiałam sobie posprztąc..

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 wrz 2008, 17:30

elo!!!

mwlduje się i ja;-)

jestem przeszczęśliwa.. dostaliśmy dzisiaj mase rzeczy od koleżanki, łóżeczko z materacem, przewijak, spacerówke, 2 komplety pościeli, i 3 ogromne worki ubrań od 0-2lat więc moge z czystym sumieniem powiedzieć, że to co mieliśmy i to co dostaliśmy wystarczy i nie wiem czy zaloże to wsztko chociaż raz.. jak już posegreguje, to powklejam zdjęcia, ubranka są śliczne, prawie nie noszone, nawet kilka komplerów jest jeszcze z metkami..

Moja Felicja też od kilku dni dziczeje, dzisiaj zrobila mi kupe do wanny, a nigdy tak nie robi, po za tym nieopuszcza mnie na krok, chodzi jak kot przy nodze, pewnie też czuje że będą zmiany w jej życiu, chociaż ja mam zaufanie do niej, co najwyżej moglaby się polożyć obok malego w lóźeczku..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 wrz 2008, 17:37

#ania#, szczesciarze z was!!! no i :ico_brawa_01: dla kolezanki ktora pozbyla sie zbednych rzeczy a wy zdobyliscie wszystko to co najpotrzebniejsze!!! ja jeszcze od nikogo nic nie dostalam :ico_placzek: i chyba nie dostane... :ico_placzek:
Ale damy rade - tak czy inaczej Junior bedzie miec wszystko co potrzebne!!!

Na kolacje bede robic nalesniki dzis - ktos ostatnio cos o nich wspominal i nam tez sie zachcialo :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 wrz 2008, 17:38

aniu super ze dostałas taka wyprawkę:)kupa rzeczy wam odejdzie do kupienia:)fajowo:)
Ja do mojego kota nie mam zaufania...potrafi ni stad ni zowąd podpiec i podrapac,,,wiec bede musiała uwazam ostro na dzidzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość