Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 wrz 2008, 19:31

ale teraz mam juz od skory swoj kolor wlosow a i farba juz nie jest ciemna wyplowiala, bo ja od maja nie farbowalam juz wlosow wiec mysle, ze wyjda dobre
no to spoko ladnie Ci wyjdzie :ico_brawa_01:
ja juz po fryzjerku :ico_brawa_01:
Idze sie nie podobalo-chyba suszara ja wkurzala-wogole goraco pod ta peleryna:/
ale obok fryzjera jest polski sklep i wlazlam i dorwalam ciastka kruche z cukrem :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 wrz 2008, 19:51

Pati85, kochana wszystko zalezy jakie do dyspozycji ma fryzjierka produkty i jak to robi ja jak robie swoim klijentkom to nawet na czarnych moze wyjsc jasniutki ale wazne co jeszcze tam pod ciemna farba bylo? bo jesli jasne to ryzyko istnieje ze beda sie lamaly ale jesli same ciemne to spokojnie za pierwszym razem wyjdzie Ale teraz jak piszesz ze juz ciemne tak splowialy to powinno ci wyjsc super :ico_oczko: mmarta81, Igusia pokocha suszarke jak bedzie miala kolki czego oczywiscie nie zycze oby ich wogole nie miala ale jak by byly to dmuchanie suszarka cieplym powietrzem po bolacym brzusiu to ulga dla dzidzi ze potem dzwiek suszarki wrecz uwielbiaja :-) nie ktore moje znajome ponagrywaly szum suszarki na plytke i zamiast kolysanek puszczaly dzwiek suszarki i dzidzie same szybciutko usypialy he he he moja pewnie i tez tak bedzie bo pracowalam do 8 miesiaca i ciagle slyszala ten dzwiek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 wrz 2008, 19:55

danawiesz z ta suszarka to moze byc prawda-bo to taki jednostajny dzwiek wiec dzieci powinny go lubic :-D
moja mama mowila ze zebym ja zasnela w dzien to musiala wlaczac odkurzacz :ico_noniewiem: i zaraz zasypialam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 wrz 2008, 20:25

kurde Piotrek dzwonil ze bedzie dopiero po 21 :ico_noniewiem: nudzi mi sie obiad zimny :ico_noniewiem: , a ja ogladam gwiezdne wojny :ico_noniewiem:
dzisiaj jak bralam kapiel maly zaczol mnie kopac w sama pipke tak,ze myslalam ze mu zaraz nozki wypadna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 wrz 2008, 21:01

mi tez sie nudzi :/

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 wrz 2008, 21:06

dzisiaj jak bralam kapiel maly zaczol mnie kopac w sama pipke tak,ze myslalam ze mu zaraz nozki wypadna
:-D he he he niezly juz z niego lobuzmmarta81, z ta suszarka to wiem od wielu doswiadczonych i swierzo upieczonych mamus :ico_oczko: . Powiem wam dziewczynki ze wlasnie sie przerazilam :ico_szoking: bo ja ogolnie mam problemy z migdalkami mialam je wyciac ale okazalo sie ze jestem w ciazy no i wiadomo ze nie zdazylam :ico_chory: ale moje przerazenie jest w tym ze na poczatku ciazy mialam rope na nich bralam raz antybiotyk i teraz znow mnie boli gardlo i mam antybiotyk w sprayu a to jeszcze nic. moja kolezanka prawie w 9 miesiacu w zeszlym miesiacu stracila malenstwo i okazalo sie ze to cytomegalia ja sie z nia widywalam dosc czesto:ico_placzek: a ja wlasnie weszlam na strone o tym wirusie i jestem posrana bo objawy tez sa takie ze masz nawracajace sie infekcjie gardlai bol gardla :ico_olaboga: Powiem ze teraz to chyba umre ze strachu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 wrz 2008, 21:28

dana :ico_sorki: nic sie nie denerwuj-moze idz do lekarza i niech sprawdzi co z tym wirusem :ico_sorki: bedziesz spokojniejsza-a ja jestem pewna ze wszystko ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

12 wrz 2008, 21:40

A co do tych bakterii to ja przyczytalam zupelnie co innego niz Twoja polozna Ci powiedziala, nie wiem moze tam inaczej na ta patrza.
No to zajebiscie,na dlugo sie nie uspokoilam :ico_placzek:
a ja ogladam gwiezdne wojny
Ja tez MUSZE ogladac gwiezdne wojny,bo moj Artur nie przepusci po raz 50 chyba :ico_noniewiem:
ja juz po fryzjerku
A zdjecie gdzie?Zobaczylabym,ja sobie sama na leb naloze,juz jutro,bo mi sie dzis odechcialo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-12, 21:42 ]
a teraz znow brzusio twradniej i raz zlapal mnie porzadny skurcz
Jestes kochana :ico_brawa_01: Wiesz ze ja w tej ciazy jeszcze ani pol skurczyka nie mialam :ico_noniewiem: Ani pol :ico_noniewiem: W pierwszej ciazy twardnial i brzuch dosc czesto,a teraz ja nie wiem co jest,az sie zastanawiam czy to normalne :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 wrz 2008, 21:40

martus pochwal sie fryzurka.

My dzis troszke pochodzilismy po miescie,zaszlismy na kawencje i frytki z kotletem i surrowka bo miaalam chcice,a teraz znow brzusio twradniej i raz zlapal mnie porzadny skurcz.No a teraz znow ok, brrrrrr.

My wszytskie juz zniecierpliwione i przemczone naszymi ciezarkami.
Ale razem nam razniej.LAczmy sie w bolu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 wrz 2008, 21:56

martus pochwal sie fryzurka.
:/ kurde fryzura ta sama tylko odrosty mi zrobila ale szczele fote to wkleje

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-12, 22:52 ]
to ja blad swinka grubaska :/ :/ :/ :/


juz nie moge na ten swoj spuchniety ryjek patrzec :ico_olaboga: i nie tylko ryjek rzecz jasna :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość