Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

13 wrz 2008, 14:44

Ja dobrych rad mamusi męża mam powyżej uszy, ignoruje je jak leci bo chyba bym zwariowała. Aż boję się pomysleć co bedzie jak Bartuś się urodzi :ico_olaboga: Teść to spoko chłop :ico_brawa_01: zawsze staje w mojej obronie, gdy teściowa napastuje he, he :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

13 wrz 2008, 14:57

Obrazek
Ulubiona bluzeczka mężusia :ico_olaboga: Mogę ją już córci podarować na w-f :-D
Teściowie... Ech... Temat rzeka :ico_zly:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 wrz 2008, 16:49

Dziękuję za życzonka :-) , ja obiadłam się obiadu, teraz poprawiłam tortem ....standardowo nie mogę się ruszyć :-D

Mężulek przyniósł wielki bukiet, aż moją mamę zatkało :-D i oczywiście to co lubię najbardziej-wielką pakę słodyczy :ico_wstydzioch: , stwierdził,że nie wie co mi teraz kupić, bo kosmetyków nie wie jakie bym teraz chciała, ciuchów nie bo nie wie jakie rozmiary :-D , a njabardziej co teraz lubię-czekoladki, itp :-D

ja moją mamę mam spoko, wiadomo nieraz zdarzają się spięcia, ale ogólnie jest OK, opłaty robimy my, bo tak nam jakoś wygodniej, jakoś nigdy nie było tematu, wy tyle zużywacie prądu, czy coś takiego....ale i tak wiem,że w przypadku prądu, gazu, śmieci nasza trójka(a niedługo czwórka :-D ) przoduje...a zakupy robimy wspólnie...no i wiadomo mama pomaga przy Oskarku, w obiedzie, itd

teście, tak jak mówilam, niestety kłamstwem by było jak bym powiedziała,że wogóle ich trawię, ja jak ich juz widzę, to mam dosć, a naprawdę rzadko się widzimy(nie bedę się rozpisywać,nie chodzi o wtracanie się czy tego typu sprawy, bo dla mnie to by były drobnostki, powiem tylko w skrócie,że chodzi o nadużywanie alkocholu), mąż mimo,że to jego rodzice ograniczył swoje kontakty z nimi do minimum.....szkoda gadać...
Ulubiona bluzeczka mężusia Mogę ją już córci podarować na w-f
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no dobra, to teraz mój brzuchol dzisiejszy :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

13 wrz 2008, 17:12

Cudne bębenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja od męża dostałam w rocznicę cudne skarpetki, stwierdził, że to jedyna część mojej garderoby, która nie zmieniła swojego rozmaru :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

13 wrz 2008, 17:18

hihihhi, zrobilam sobie fotke zeby wam wkleic, i prosze - zmowilysmy sie, nie???

ale przede wszystkim - caro,
Obrazek Obrazek
Obrazek

o tesciach moge mowic teraz w samych superlatywach - oboje juz sa na innym swiecie wiec spoko :ico_oczko: tesciowej nigdy nie poznalam, no i to moze szkoda, bo ponoc to sama dobroc byla... chyba tak, bo tescia niestety poznalam i to taki kawal .... :ico_zly: ze aniola trzeba bylo zeby go wytrzymac... :ico_noniewiem:

a teraz... 28tc
Obrazek

:ico_oczko:
zarypisty ten sweterek
a ma przynajmniej 29 lat, podejrzewam, ze i brata w niego ubierali wiec... :ico_haha_01: :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 wrz 2008, 17:52

A ja od męża dostałam w rocznicę cudne skarpetki, stwierdził, że to jedyna część mojej garderoby, która nie zmieniła swojego rozmaru
o to wymyslił ładnie :-) , choc moje stupki to często bywają już spuchniete :ico_wstydzioch: , zaczyna się....kurcze a po porodzie to miałam takie banie, moja mama jak zobaczyła to przeżyła wielki szok, na szczęście to był już początek wiosny to jak wychodziłam ze szpitala to założyłam tylko(z ledwoscią) takie wsuwane adidaski, teraz jak będzie tak samo to nie wiem w czym wrócę, zimowych butów chyba nie znajdę takich,zeby nogę włożyć :ico_wstydzioch: , zrobię jak moja ciotka, rodzila w listopadzie, ale juz kilkanaście lat temu...wracała w kapciach, bo w żadne buty się nie zmieściła :-D
zmowilysmy sie, nie???
chyba tak :-)

osita brzuszek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 wrz 2008, 18:29

Łoo Boziu, Laski, ale się rozpisałyście. Przeczytałam wszystkie posty i tylko króciutko:
Caro - niech bogini szczęścia spełnia Wasze marzenia a sny czyni jawą- WSZYSTKIEGO NAJ!!!

Osita Karolina i Caro brzuchalki śliczne
A co do teściów - teścia mam bardzo w porządku - człowiek z sercem na dłoni - jeśli się na coś na niego wkurzam to właśnie o tę dobroć którą niektórzy wykorzystują bezwstydnie krzywdząc go przy tym. A teściowa...? Generalnie ok- stara się, ale czasem mam dość jej wiecznych rad choć mądra z niej kobieta, ale obawaim się że po narodzinach synka będę miała kłopot z tymi jej mądrościami.
Co od ciuszków - kupiłam wczoraj na lumpach dwie cudne koszule dla młodego - eh przepiękne w krateczkę - takie męskie że ho ho , pulowerek, dwie pary bojówek i kombinezonik. A i dostałam całą siatę ubrań od kuzynki po jej miesięcznym już Bartusiu- cudeńka takie że nie mogłam się nimi nacieszyć.
A po wczorajszym panieńskiem ok najpierw "biesiada" w knajpie a potem dyskoteka. Poszłam również na tę dyskę ale tylko dlatego że szliśmy tam razem z naszymi panami. No ale po 1,5 godziny byliśmy domciu - eh żle się tam czułam: mamuśka na dysce :) głośno poza tym i synek spać nie mógł

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

13 wrz 2008, 20:05

Caro, Osita... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kulotka jak się patrzy :-D

Ja na razie szerokim łukiem omijam sklepy, gdzie można coś dla dzidzi kupić... :ico_haha_01: Nie bazuję na tym, że inni kupią, ale i tak ich zapędów nie powstrzymam, dlatego musiałam przystopować siebie :ico_haha_01: Pod koniec zobaczę, co niezbędnego jeszcze trzeba dokupić... :ico_haha_02:
Śpiąco dzisiaj strasznie... Podsypiam ile się da... A w nocy znowu kusić będę... Mam ochotę na coś gazowanego... :ico_haha_01: Jakiś Tonic, albo coś takiego... :ico_haha_01: chyba się kopnę do sklepu... Potem gazoane będzie miało znak STOP'u, więc co tam, lecę teraz :-D

Osita, co do sweterka... Gdyby ten wspomniany przeze mnie kocyk był w takim samym stanie, nic bym nie powiedziała...
Ale nie chcesz wiedzieć, jak on wygląda... :ico_olaboga: Na razie w szafce robi jako podkład pod ciuszki :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

13 wrz 2008, 22:02

Dziewczyny super brzuchlole :ico_brawa_01:
Caro-wszystkiego najlepszego,wszystkiego o czym tylko marzysz :ico_tort:
Ja pokaze brzuszek jak zrobie sobie zdjecie:),ale mam 97cm w brzuszku:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 wrz 2008, 22:16

Ja póki co ciuszków dla Małego mam bardzo niewiele i oprócz kilku rzeczy z lumpeksu jeszcze nic nie kupiłam. Też dochodzę do wniosku że na zakupy w zwykłych sklepach czasu mam jeszcze sporo, co innego to lumpy - tutaj trzeba się trochę naszukać.
A teraz zmiana tematu - mam pytanie: dziewczyny jak u Was z seksem? U mnie załama- ochota równa 0. Mogę wcale, ale to wcale tego nie robić. Biedny ten mój mężu, jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy no ale od czasu do czasu chcę mu troszkę zrekompensować braki. Niestety mimo jego usilnych starań i zabiegów u mnie przyjemności zazwyczaj nie ma :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość