Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 wrz 2008, 20:02

Cześć dziewczyny.

Graulacje dla maluszków za ząbki :ico_brawa_01:

Najlepsze życzenia dla Amelki na 8 miesięcy

Ja kąpię Gabriela w wanience, bo póki co i tak tylko siedzi, obraca się i chlapie mocno-nie byłby w stanie wędrować po takiej dużej wannie, a po co tyle wody lać :ico_olaboga: starczy wanienkę do wanny postawić i chlapanie przestaje być kłopotem, a na prawdę szkoda tyle wody, póki nie trzeba...

Ja Was też za tą dietę podziwiam :ico_noniewiem: ja bym się nawet nie zabrała...

Zimno dzisiaj... jak co dzień od kilku dni-tak znienacka przyszła jesień :ico_olaboga: jednego dnia w koszulce na ramiączkach chodziłam, a nazajutrz już było 13 stopni i się musiałąm grubo ubrać i od tamtego czasu tak zostało... więc Klaudia lepiej ciepłe ciuszki zabierz :ico_oczko: w ogóle to fajny pomysł, żeby nie mówić, że przylatujesz-mama się ucieszy :ico_haha_01:

Ja dzisiaj schody zastawiłam workiem sako, muszę zamówić bramkę na allegro, a to nie tak hop-tylko jedną znalazłam, bo my mamy schody szerokie na 115cm, większość jest do 92-100... a w okolicy raczej nie kupię w sklepie :ico_noniewiem:

W każdym razie się Gabcioch rozhulał, łaził po całym piętrze, był nawet w łazience, stanął pzed drzwiami mojego brata-zamknięte więc zaczął stękać, otworzyłam mu i cały zadowolony pomknął pod jego stół :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 wrz 2008, 21:16

Klaudia, milo ze znalzlas chwilke zeby zajrzec....... no tak jak dziewczyny mowia cieple ciuszki zabierz, my tez juz w rajtuzkach i kurtce chodzimy a dzisiaj nawet dzubka nosa z domu nie wystwil bo pogoda jak w listopadzie :ico_zly: :ico_szoking: na szczescie juz przyszly dzisiaj butki, sa super i troche za duze wiec akuracik :ico_brawa_01:
Klaudia, to moj dziadek umiera, ma 87 lat, ja tez nie moge byc przy nim, moja mama jest z nim caly czas i tylko mi opowiada jak uchodzi z niego zycie :ico_placzek: bo nie moze jesc ani pic, juz pewnie nieduzo czasu mu zostalo.... przepraszam, ze ja znowu o tym :ico_sorki:

Zazdroszcze Wam ze wasze dzieciaczki juz tak buszuja po domu, moj jakos do raczkowania sie zbiera ale cos mu nie idzie na razie, moze bedzie jeszdzil pupa po podlodze jak moja siostra, hehe... :ico_haha_01:
My jestesmy sami, bo maz ma nocki
ja kapie Pawelka w wanience dalej, kupilismy taka wieksza na poczatku wiec jest ok, jest mi duzo wygodniej, a wanne mam wielka wiec jeszcze by w niej sie zagubil.... :ico_oczko:

Iwona, brawa za nastepny zrzucony kg!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 wrz 2008, 21:17

Klaudia, super, że zajrzałaś, dawno Cie nie było, no ale te nasze bąble teraz tak dużo czasu wymagają, że Cię rozumiem, ja mam kompa cały czas włączonego i mogę zajrzeć na TT jak tylko mam chwilkę. Co do pogody, to zrobiło się bardzo zimno i tak jak pisała Justyna, jednego dnia upał i krótki rękaw, drugiego ziąb i jesienna kurtka, myślę, że powinnaś zabrać ciepłe rzeczy, żebyście nie pomarzli.
Misia, na szybki obiad polecam makaron z serem białym :-)

Ula wykąpana i śpi a my idziemy oglądać atlantis... papapapa
spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 wrz 2008, 21:28

W każdym razie się Gabcioch rozhulał, łaził po całym piętrze, był nawet w łazience, stanął pzed drzwiami mojego brata-zamknięte więc zaczął stękać, otworzyłam mu i cały zadowolony pomknął pod jego stół :ico_olaboga:
Radochy trochę jest z tym łazikowaniem naszych szkrabów.

A co do tej bramki na schody to ja wybrałam i kupiłam nie myśląc, że może być niewłaściwych wymiarów :ico_puknij: Jakoś sobie myślałam, że szerokość powinna być regulowana.. i jest.. tylko, że ta nasza jest od 75cm do.. iluś tam, a okazało się, że jest za szeroka na nasze schody :ico_noniewiem: bo schody mają 69cm i lipa. Rafał już mówił by oddać, ale rozpakowane... Przewiercił więc dziurki i zamontował, choć troszkę inaczej niż być powinno :ico_oczko: Ale co najważniejsze Norbert już na schody nie pomaszeruje :ico_haha_01:
O my taką mamy http://www.allegro.pl/item435533405_bra ... legro.html

[ Dodano: 2008-09-15, 21:48 ]
No to współczuję Ci Gosiu Dziadka. Ale coż.. liczymy się przecież z tym, że ze śmiercią nikt nie wygra a życie kiedyś się kończy.

Mój maluszek już śpi. Ostatnio o różnych porach kładę go spać. zdarza się, że i po 21. Już nie ma tak jak kiedyś, że kąpu kąpu o 19, butla kaszy i lulki już o 20. Na popołudniową drzemkę czasami i o 17 pójdzie i śpi wtedy nawet ze 2 godz. To wiadomo, że o 19 już go nie położę :ico_haha_01: Trzymam go aż widzę, że jest zmęczony. A zauważyłam wogóle, że nawet jak obudzi się z tej drzemki to za niedługi czas i tak jest już zmęczony (godzinka, półtorej) i wtedy idzie już spać na noc. Czy Wasze maluszki jak są zmęczone to też tak trą nosek, buzię rączkami? Norbercik tak zawsze robi :-)

[ Dodano: 2008-09-15, 21:51 ]
Muszę wprowadzić jakieś zmiany w swoim profilu.. tak dawno nic nie zmieniałam :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 wrz 2008, 21:57

o nie napisałam taaaaaaaakiego długiego posta jak nigdy ja. chyba by z pół strony zajął i cos głupia kliknęłam i mi zniknęło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie mam siły tego pisac od nowa!
ide spac. sorki laseczki, ale sie naklikałam chyba z 40 min i wszystko poszło. do bani
zdenerwowałam sie teraz i juz nie dam rady tego powtórzyc ide spac
jak mały mi da chwilke jutro to napisze jeszcze raz wszystko
pa

[ Dodano: 2008-09-15, 22:00 ]
o popatrzyłam na zegarek pisałam tamtego posta co mi zjadło 51 min! toz przeciez można sie ładnie wpienic jak Ci tyle tekstu zeżre!!!! wrrrrr, ale jestem zła

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 wrz 2008, 22:06

Klaudia moja Majka juz spi tylko raz dziennie jakbym ja kladla ok 17 to pewne ze do 23 siedzimy z nia dzisiaj np spala dwa razy ale po pol godziny to tak i tak dopiero poszla spac przed chwila a jak sie robi spiaca to do uszka paluszek wklada

oj Marcia pewnie tez bym sie zdenerwowala

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 wrz 2008, 23:23

jak sie robi spiaca to do uszka paluszek wklada
:ico_smiechbig: pierwsze słyszę o takm okazywaniu senności :ico_haha_01:

Mój Gabcioch też trze oczka, nosek i buźkę... czasami jak rano się obudzi wcześnie i jest niedospany, a nie chce mimo wszystko spać, to idziemy na poranną kaszkę i jak ma buźkę umorusaną w kaszy to nagle zaczyna trzeć rączkami całą buzię i później mu muszę wymywać tą kaszkę z nosa i oczy, na czółku aż mu się kaszkowa skorupka robi... a czasami po prostu robi się bardzo nieznośny, kładę Go na podusię i od raz sobie zaczyna mruczeć, tulić się i oczka mu uciekają... chwilę później śpi...

Marcia szkoda, że Ci posta zjadło. mi się kiedyś tak zrobiło to nie wiedziałam nawet co napisać, bo nie pamiętałam o czym już pisałam, a o czym nie i się wkurzyłam strasznie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 wrz 2008, 08:09

No witam mamusie :-)


Jak zwykle kawka z rana :ico_kawa: ,a dla nie pijących kawki herbatka z cytrynką w takim samym kubeczku :ico_kawa: :ico_haha_02:

Iwona podziwiam silną wolę. Ja nie potrafię przestrzegać diety, co niestety widać w moich kilogramach :ico_placzek:

Marcia no ja tez bym się wkurzyła. Przez 51 minut to Ty mały referat napisałaś :ico_oczko:

Klaudia wyobrażam sobie Twoje przerażenie jak zobaczyłaś Norberta na schodach :ico_olaboga:

Rozmawiałyście o kąpielach. My dość dawno kąpiemy się w dużej wannie. Jest wygodniej i nie trzeba tyle wycierać ;)

A jak Nadia jest śpiąca to dokładnie tak samo trze oczka nosek i czasem zachaczy o uszko. Tak słodko to wygląda :ico_haha_01:

Klaudia u nas wczoraj było tak zimno że brrr :ico_zly: Normalnie łagodna zima. Rajstopki pod spodnie obowiązkowo zakładamy, a na górę cieplutki polarek i kurteczka. Wczoraj nawet pod szyjkę założyłam jej taką polarową chusteczkę. Normalnie ta pogoda zbzikowała :ico_zly:

A i muszę się Wam pochwalić że dziś pierwszy raz od baaaaaardzo długiego czasu spałam z moim mężem w jednym łóżku całą noc, a Nadia całą noc przespała w łóżeczku. :ico_brawa_01:
Musieliśmy na noc włączyć taki grzejnik olejowy, bo strasznie zimno się robiło przez ostatnie noce w sypialni.

Dobra teraz idę troszkę popracować, ale będę zaglądać.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 wrz 2008, 08:38

Cześć :-)
Kasia, dzięki za :ico_kawa: właśnie sobie popijam... gratuluję przespanej nocki :ico_brawa_01: dla Nadusi, oby tak co noc już było :-)

Ula jak jest śpiąca, to robi dokładnie tak samo jak Wasze maluchy, trze oczka, ziewa i marudzi.

Marcia, ja żeby uniknąć kasowania posta, zawsze go kopiuję co jakiś czas i wtedy w razie czego, mam przynajmniej część napisaną.
Uciekam, bo idziemy zaraz do mojej kuzynki, która na 4 dni wpadła z wizytą do Polski i dzisiaj wieczorem już wraca, a tak bardzo się za nią stęskniłam.
Buziaki i miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2008, 08:39

Czesc my tez juz na nogach

troszke ta diete oszukuje bo na sniadanie nie pije czarnej kawy tylko troszke mleczka daje bo nie dalabym rady no i mam juz jej serdecznie dosc ale jakos dam rade na dodatek w sobote ide z mezem na kolacje bo we wtorek mamy druga rocznice slubu no i musialabym na tej kolacji sama wode pic a ze jest to ostatni dzien wiec dam sobie spokoj

Majka dzisiaj sie obudzila na mleko dopiero o 5 ale z wielkim placzem, wczoraj jak ja przebieralam dalam jej stary telefon komorkowy i powiem ze bylo przewijanie bez gonienia po lozku tylko pozniej byl problem bo majka telefonu nie chciala oddac :-D

[ Dodano: 2008-09-16, 08:40 ]
oj widze ze mnie pinko wyprzedzila

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość