Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 wrz 2008, 23:07

Mamozuzi Julcia chodzi do klasy 1, u nich tutaj nie ma zerowki tylko jest takie przygotowanie do szkoly, nazywa się Reception, Julcia zalapala się tylko na ostatnie 10 dni , a tak naprawdę nie wiem ile trwalo, ale niedlugo, ja bylam w szoku, że polska nauczycielka mi jakoś ze 3 dni temu mówi, że muszę z nią popracować nad literkami, bo dzieci już literki znają i teraz już będą wyrazy skladać :ico_szoking: no to ja bylam w szoku :ico_szoking: cale szczęście , że Julcia chodzila do przedszkola i tak naprawdę nauczyla się przy komputerze większości literek, bo tak to w Polsce dopiero w zerówce dzieci się uczą :ico_noniewiem: no i niedosyć, że musi opanować, że np. "c" wymawia się jako "si", ale w wyrazach też jako "k", a ona znala po prostu "c", no i ćwiczymy z nią po szkole, ale mam taki specjalny program do nauki języka angielskiego dla dzieci i przez zabawę przemycam jej to wszystko, bo po takim bombardowaniu inormacjami w szkole no to walkowanie typu "to ma być tak a to tak" moim zdaniem po prostu by ją wykończylo... :ico_noniewiem:

wczoraj znów dzwonil do mnie Ex :ico_noniewiem: powiedzialam, że nie chce mi się z nim gadać i się rozlączylam...ciekawe czy dzisiejsza cisza to przed burzą...

rany ja powinnam nosić teraz te wklady co po porodzie tak leci ze mnie :ico_wstydzioch:

a wloski wyszly fajnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-16, 23:11 ]
Mamozuzi jeszcze jedno tak naprawdę to teraz mam żal do tych nauczycielek z Reception, bo uważam, że powinny zauważyć braki Julci i skoro bylo 1,5 miesiąca wakacji to powiedzieć, by sobie uczyla się tych literek, to teraz by wszystkie umiala jak tabliczkę mnożenia, a ja nie jestem wróżka, że wiem czego będą się uczyć lub uczyly, a pytalam ich jak ona sobie radzi...

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2008, 09:26

Kobietki ztawiam :ico_tort: :ico_tort: i :ico_kawa: Dziś są moje imieniinki więc możemy sobie pozwolić na duuuzy kawał ciacha :)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

17 wrz 2008, 11:07

cześć Mamusie :-D

Justynka wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:

Majandra jak to nie dasz rady??? :ico_szoking: :ico_nienie:

u mnie noc to koszmar :ico_placzek: Julcia się budzila, Darek się budzil, a ja do tego nie moglam zasnąć wieczorem....dobrze, że chociaż ladna pogoda i cieplo :ico_brawa_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

17 wrz 2008, 11:56

Hej dziewczyny, jestem, jestem ale niestety chora.
Musialam sie przeziębic w kielcach.
Nos zatkany, gardlo boli, boje sie zeby tylko misiek sie nie zarazil.
Misiek ma kolejnego zeba, wyszla mu druga dolna dwojka. Zobaczymy jak bedzie dalej slyszalam ze 3 i dalsze zabki bardzo bola dzieciaki.
Misio spi od 9.30 to juz prawie 2,5 godziny ale to chyba przez pogode, pada deszcz.
Ide przygotowac sie na jutrzejsza fizyke :(

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

17 wrz 2008, 12:02

Hej kochane ja tylko na chwilkę.Stawiam :ico_tort: dziś Kacperek kończy roczek :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :509: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: napisze więcej wieczorkiem bo teraz nie mam czasu :ico_sorki: :ico_sorki:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 wrz 2008, 12:03

Ja tylko na chwilkę.

Spóżnione ale szczere zyczenia dla Olka, Krystianka, Kacperka i Darka.Rosnijcie zdrowi i szcześcliwi. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam.

U nas epidemia.Wczoraj w nocy wrócilismy do domu bo juz oboje z Benkiem chorzy.Misiek wirus, Benek przeziębiony a ja angina.Normalnie chyba oddział zakaźny zrobie w mieszkaniu.Dobrze ze mały nie przechodzi tego tak ciężko jak my.Daje mu calcium 3 razy dziennie i nurofen.A my na antybiotykach.
Póki mały śpi też sie położę bo znowu w nocy nie spałam.Narazie.

Justyna WSZTSTKIEGO NAJ....NAJ... z okazji imienin
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2008, 16:09 przez ulamisiula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2008, 13:09

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: DLA KACPERKA!!

[ Dodano: 2008-09-17, 13:31 ]
ulamisiula, WRACAJCIE DO ZDROWIA JAK NAJSZYBCIEJ!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2008, 18:17

Kacperku i Olusiu wszystkiego najlepszego w Dniu Waszego Swieta!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Justynka no i dla Ciebie jak najlepsze zyczenia imieninkowe!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

17 wrz 2008, 19:48

Kochane dziewczynki jak dobrze was widzieć :ico_brawa_01: no i dzieciaczki oczywiscie. Ja tylko na chwile wpadłam postawić ciacho z okazji roczku :ico_tort: no i napisac że wróciliśmy cali, zdrowi i wypoczęci na maksiora :-D Olek spisał się na medal, był grzeczniutki i naprawde dał nam odpocząć, nawet spaliśmy codziennie do 8.30 :ico_szoking:
reszte i fotki wkleje w najbliższym wolnym czasie, teraz czekam bo męzu pojechał po chrzestną Olka (przyjechali z Niemiec na weselicho i roczek) wiec do konca tygodnia mam w w domu gości i raczej nie bede miala czasu tu zaglądać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jak ja się za Wami stęskniłam :ico_olaboga:

Buziaki dla Wszystkich solenizantów, którym nie mogłam złożyć życzeń w dniu urodzin a więc Szymuś :ico_buziaczki_big: , Dariuszek :ico_buziaczki_big: , Krystianek :ico_buziaczki_big: hmm i już nie pamiętam :ico_noniewiem: jak w międzyczasie jeszcze ktoś świętował to podwójne buziole :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-09-17, 19:57 ]
Jejku jakie śliczne nowe fotki w podpisach, pewnie w postach też jakieś powklejane ale kiedy ja to wszystko zdąże przejrzeć :-D łoj mam co czytać , ale chyba na razie będe pisała na bieżąco a zaległości będę nadrabiać partiami :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-17, 20:01 ]
ale gafa zapomniałam o Kacperku :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Kacperku nas kochany ciotka Sylwia życzy ci duuużo zdrówka, uśmiechu i fajnych prezentów oczywiście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2008, 20:13

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: DLA OLUSIA!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość