Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 wrz 2008, 15:57

Jenki Renia0601, ale ślicznie ten twój maluszek chodzi brawa dla ARTURKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 wrz 2008, 16:04

Kurcze, Renia, Artur super śmiga :ico_brawa_01:

My po spacerze-całkiem przyjemna dzisiaj pogoda.

Pinko, byłam przed chwilą na naszej klasie, weszłam na profil znajomej i zobaczyłam komentarz od Ciebie :ico_haha_01: więc mamy wspólną znajomą-Ona mieszka w tym samym bloku co Kuby rodzice, z resztą chodzili kiedyś ze sobą, Kuba nawet u niej mieszkał... z resztą to burzliwa i długa historia, kiedyś nawet nam próbowała, życie uprzykrzać, bo była zazdrosna :ico_puknij: nieważne z resztą, bo już pierdoły popycham, a miałam tylko zaznaczyć, że mamy wspólną znajomą...

Gabriel raczkuje sobie w najlepsze, ale widzę, że się robi śpiący, chyba Go pójdę unynać

[ Dodano: 2008-09-18, 16:21 ]
Faktycznie, zasnął od razu, ja zaczynam obiad i przygotowałam wszystko do ciasta, tylko muszę poczekać, aż mleko ostygnie...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 wrz 2008, 17:29

Pogoda we Wrocławiu dzisiaj super, ciepło i słonko czasem wychodziło zza chmur. Byłyśmy na długim spacerze, tak daleko się zapuściłyśmy, że z powrotem tramwajem trza było wracać.

Renia, Arturek juz superowo śmiga, niedługo sam zacznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asik, kombinezonik super, ale ja podobnie jak dziewczyny wolę jednoczęściowy i taki też mam, więc kupować nie będę musiała.
Pinko, byłam przed chwilą na naszej klasie, weszłam na profil znajomej i zobaczyłam komentarz od Ciebie :ico_haha_01: więc mamy wspólną znajomą
Nie napisałaś, która to... heheheh, ale zaraz poszukam :-) Mały ten świat :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2008, 17:42

Czesc ja juz po pracy

Renia super Arturek chodzi Majce jeszcze daleko do niego

a ja dzisiaj kupilam majeczce fajne kompleciki za 6e z reboka spodenki z bluzeczka no ja narazie jeszcze a takie cos ubieram a majka nie miala spodenek, musze tez sie rozejrzec po kombinezonach ale mysle raczej nad dwu czesciowym bo tutaj malo z niego bedzie korzystac a w polsce nie bedziemy dlugo

mialam cos jeszcze pisac ale zapomnialam :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-09-18, 17:45 ]
a maz dzwonil dzisiaj do air france i moge wziasc deisi na poklad tylko ze lot jest z przesiadka w paryzu

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 wrz 2008, 19:46

a maz dzwonil dzisiaj do air france i moge wziasc deisi na poklad tylko ze lot jest z przesiadka w paryzu
przesiadka przesiadką ale chociaż piesek nie będzie stresów przeżywał z bagażami :ico_nienie:

arturek siękuje za komplementy, tak już trzy tygodnie temu zaczął się za jedną rękę prowadzać a teraz cały czas doskonali to, terz to nawet się puszczać chce i sam iść ale jeszcze się bardzo chwije i najwięcej raz przypadkiem trzy kroki zrobił przy pełnej asekuracji. Teraz już śpi i ja zmykam bo się dzisiaj denerwował jak komp chodził.
Do jutra.
A jeszcze apropo dzisiaj męża to grał cały dzień (w sumie nie moe chodzić ale na siedząco tylko raz Arturka bawił), i tak pewnie będzie przez całr trzy tygodnie :ico_olaboga: ja się psychicznie wykończę

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2008, 20:11

Moja Majka juz tez spi jakos sie u nas zachmurzylo i chyba bedzie w nocy padac

ja chyba sie tez wczesniej poloze musze odespac wczorajsza nocke

[ Dodano: 2008-09-18, 20:15 ]
a co do przesiadki w paryzu to ja jestem za bo chcialabym zobaczyc wieze eifla chyba tak sie pisze

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2008, 20:52

Mary pytanie a skad jestes bo widze ze maz z sosnowca wraca wiec mzoe gdzies z slaska

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 wrz 2008, 20:52

My juz po kąpieli, Ula śpi spokojnie, jednak kaszka na noc to nie był dobry pomysł.
Ugotowałam jej właśnie obiadek na dwa dni i zaraz idę spać, może jeszcze jakiś filmik obejrzymy.
Justyna zlokalizowałam koleżankę Izę u Ciebie w kontaktach, bo chyba o niej pisałaś, chodziła ze mną do podstawówki, a potem nasze drogi się rozeszły :-)
a co do przesiadki w paryzu to ja jestem za bo chcialabym zobaczyc wieze eifla chyba tak sie pisze
Super, że przez Paryż, tylko czy będziesz tam na tyle długo, żeby pozwiedzać i czy z lotniska do centrum nie będzie za daleko?
A jeszcze apropo dzisiaj męża to grał cały dzień (w sumie nie moe chodzić ale na siedząco tylko raz Arturka bawił), i tak pewnie będzie przez całr trzy tygodnie :ico_olaboga: ja się psychicznie wykończę
Współczuję, ale może jeśli może grać w grę (czyli jest sprawny), to przekonasz Go, żeby choć trochę pomógł w opiece nad Arturkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2008, 20:55

Super, że przez Paryż, tylko czy będziesz tam na tyle długo, żeby pozwiedzać i czy z lotniska do centrum nie będzie za daleko?
nie no raczej nie ale moze z samolotu bedzie widac tylko czy bede miala czas na ogladanie z dzieckiem i psem na kolanach

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 wrz 2008, 20:55

Dobra laseczki uciekam spać... papapa... spokojnej nocki :-)

[ Dodano: 2008-09-18, 20:57 ]
nie no raczej nie ale moze z samolotu bedzie widac tylko czy bede miala czas na ogladanie z dzieckiem i psem na kolanach
Może dziecko i pies zasną :ico_oczko:
Dobra... pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości