Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 08:29

Witajcie, u nas trposzke lepiej chociaz pobudka znowu wczesna.
anulka gratuluje podpisania umowy.Zdrówka.
Aginka obys sie dogadała ze soba i wyspała porzadnie.

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

19 wrz 2008, 11:58

Dzień dobry!

Miłoszek śpi. Ja mam chwilkę dla siebie:)

Magdalena_82 :)
Gabi :ico_oczko:
dziękuję za życzenia zdrówka

Aginka dużo, dużo zdrówka dla Kacperka :-)

Miłoszek miał katar, teraz mu przeszedł ale zaczyna kaszleć, też boję się żeby nie zachorował. Ja czuję się lepiej. Chyba wczorajszy czosnek zadziałał. Mieliśmy jechać w niedziele do mojej kuzynki oglądać dzidziusia, ale chyba nic z tego bo jesteśmy przeziębieni.

Miłego dnia

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 wrz 2008, 12:47

Hej hej
Widzę, że jesienne choróbska zaczynają szaleć :ico_olaboga:
Życzę wszystkim zdróweczka. Na szczęście u nas chorób nie ma. Klusek wczoraj po szczepieniu miał trochę temperaturki i nie spał cały dzień. Jak go brałam na ręce i mocno do siebie przytulałam, to drzemał, ale jak go tylko odkładałam, to się wybudzał i płakał. Ale jak zasnął o 19 to nawet go nie budziłam na kąpanie. I spał mój brudasek do 7:30 dzisiaj :ico_szoking: . Ale już jest ok. Pyza jest grzeczna dziś wyjątkowo i też pospała prawie do 8. Jestem więc wyspana. Tylko pogoda przygnębiająca.
Nie dziwię się Wam, że macie "dołki". Dziewczyny, oby do lata :ico_haha_01: . Ja też czekam aż będzie ładniej, cieplej i słoneczniej.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 wrz 2008, 15:42

Hallo ;-)
I moje dzieci juz sobie spia a ja mam troche czasu ;)
W ostatnich dniach moj maz robi nadgodziny.. i dopiero do domu przychodzil o 19 00 :ico_chory: no ale przezylam to jakos.. a dzisiaj przyjdzie miedzy 16 00 a 17 00 musi troche nadgodzin porobic bo chcemy na urlop jechac i dlatego ;-)
U nas tez pogoda czysto jesienna jest tak zimno i nawet mrozno ale z drugiej strony cieplawo.. ale nie wierze ze jeszcze bedzie cieplo.. :ico_noniewiem:
Moj humorek jest ok,wyspalam sie tez bo Marcusek sie obudzil o 8 00 a Nicolka o 8 30 i jest ok.Moje dzieci tez zdrowe i wszyscy w rodzince zdrowi ;-) A Nicolka wazy 18 kg.. wiem za duzo ale zawsze zdazy schudnac ;-)I czekolady nie je wogule zamiast czekolady je zelki ktore bardzo lubi ;-)

Gabi zycze ci aby z twoim mezem wszystko wrocilo do normy ;-) I bylo Ok.

Wybaczcie nie napisze wiecej bo sie moja krolewna obudzila a maly moj krolewicz jeszcze sobie spi buziaki dla wszystkim i trzymajcie sie cieplo .. niech chorobska i zle nastroje czy doly ida od was w sina dla ;-) papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 17:36

Hej hej dziewczynki. U nas dzisiaj pogopda cudna, słoneczko tak ładnie przygrzewało, było tak jaśniutko, niebo czyściutkie slicznie, bylismy za Antosiem prawie 4 godziny na dworku. Wybiegał się mój syncio, bo jak wrócił to mówił że "Ani śpać idzie, bo ongi bolą" :ico_haha_01:
Zaraz skarbowi robię placuszki, a potem zabawa i kapiel.

Anuś oby WAM się humorki poprawiły no i żeby Patryczek już nie chorował.

Ciekawe co u IZY? Iwonki? Basi?
A Nicolka wazy 18 kg

Ojej to kawał kobitki z Nicolki.
Moje dziecko tez chyba juz za dużo tych słodyczy je :ico_noniewiem:
Je mamby, to chyba jego ulubione, ale czekoladką czy ciasteczkiem nie pogardzi.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 19:04

Gabi, no to dla Emi to pewnie przeżycie, że kotek zwiał :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 19:42

E, on często jak są drzwi otwarte, to daje dyla :ico_oczko:
no tak w końcu to kotek.
:-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 20:22

Gabi, ta mała włascicielka, pewnie tak bardzo go kocha, ze nie raz zdarzyło się przydusić, co :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 20:33

Ale mój kot najlepszy jest jak ogląda TV. Ogólnie właczony telewizor to on ma w nosie, ale dwie rzeczy zawsze ogląda. Siada przed telewizorem i ogląda pilke nozną oraz teletubisie uwielbia :-D Próbuje łapać piłkę albo te króliczki w bajce o teletubisiach. Komedia :-D
usmiałam się, jeszcze nie widziałam kota tak zaangażowane w oglądanie meczu czy bajki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 wrz 2008, 20:42

I ja na chwilke ;-)
Chcialam wam sie pochwalic ze dzisiaj Nicolka zrobila sama siku na nocnik,powiedziala tylko be to znaczy ze chce sobie siknac i po prostu sama mowiac be usiadla na nocnik i zrobila siku .. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pieknie to wygladalo i nawet jej bilam brawo a mala sie usmiechala i dumna taka jestem ;-) :ico_brawa_01: takze mysle ze teraz Nicolka sie ladnie nauczyla i sama od siebie jak dzisiaj bedzie siadala na swoj nocniczek ;)

Gabi smiesznie masz sie z tym kotem.. biedny jest przy Emilce ale slodkie jest ze ma do niej wiecej cierpliwosci niz do was.. brak mi slow takie to fajne .. przynajmniej jakies urozmaicenie :ico_oczko: Milych zakupow jutro ..

My tez jutro jedziemy na zakupy trzeba pokupowac dzieciom cieplejsze rzeczy
Milej nocki ja uciekam dobranoc pa

[ Dodano: 2008-09-19, 20:43 ]
A uciekam bo Nicolke musze uspac mam nadzieje ze dzisiaj pojdzie lepiej usypianie bo widze ze malutka jakas zmeczona jest ;)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość