asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 wrz 2008, 09:14

Brawo Tosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my wczoraj mięlismy zakupowy dzień. Antos ma fotelik do samochodu Ramatti i krzesełko do karmienia. :-)

[ Dodano: 2008-09-19, 09:15 ]
Agasza kiedy odwiedzisz Siedlce?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 wrz 2008, 12:29

Witajcie! Brawa za nowe osiągnięcia dla wszystkich maluszków.

U nas po malutku. Mam troszkę oddechu. W końcu łaskawa Pani przyjechała do rodziców. Mąż tydzień był na miejscu więc troszkę złapałam tchu ale od poniedziałku wszystko od początku. Z mamą nie ciekawie...całe tygodnie jestem sama z małym i naszym psiakiem z którym trzeba trzy razy wyjść na spacer. Najciężej nam wyjść wieczorkiem na ostatni spacerek ale dajemy rade. Mały pochłania ogromne ilości jedzenia. Potrafi coraz więcej. Obraca sie z plecków na brzuszek ale tylko w jedną stronę. Od wtorku ucieka nam z kołderki. Nauczył się łobuz pełzać. Zabawki jak widzi to aż się trzęsie. Przekłada je sobie z rączki do rączki i pcha do buźki. Nóżki...hmmm bez nich to nie może żyć. Nawet jak się kąpie to je do buźki pcha. Gada coraz więcej. W nocy śpi ładnie. Usypia o 20 zjadając cyca i 180 mleka zagęszczonego kleikiem. Śpi do 2 zje cyca i kolejna pobudka o 5 znowu cyc i wstajemy o 8 :). Jak znajde chwilkę to wkleję jakieś zdjęcia. Teraz zmykam bo się obudził i idziemy jeść zupkę. Miłego dnia i do sklikania.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 wrz 2008, 12:33

O Joanna fajnie, że wpadłaś choć na chwilę :-)
asika82, miło że pytasz kiedy będę w twych stronach, bo ja właśnie miałam Ci pisać o tym. Wybieram się 11.10 na 10 dni. Rozumiem, że się spotkamy, bo przecież jako przyszłe teściowe naszych dzieci musimy obgadać to i owo o naszych maluchach. No i się pochwalić co które potrafi-żartuję oczywiście :-)

[ Dodano: 2008-09-19, 12:35 ]
edit ja zagłosuję na kacperka za chwilę, a to tylko jeden raz można czy więcej też?

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 wrz 2008, 12:36

AgaSza, jeden raz tylko.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 wrz 2008, 12:39

malgoska to niezła ta Twoja uciekinierka, ja też muszę pilnować Kingi jak leży na łóżku, ale to dlatego że ona się już zaczyna turlać-nie pełza jeszcze
a wczoraj byliśmy na szczepieniu i pani doktor trochę się zdziwiła, że Kinga nie umie usiedzieć sztywno jeszcze i pytała kiedy Ewa umiała już siedzieć, a ja nie pamiętam :ico_wstydzioch: A Kinga faktycznie jest wiotka, główkę sztywno trzyma, ale całe ciałko jej leci do przodu przy próbie siedzenia. No ale nie ma się narazie czym martwić, bo jeszcze ma trochę czasu na to

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 wrz 2008, 12:42

AgaSza, mój mały też się łamie po chwili w pół. Usiedzi może 20-30 sekund w wanience dłużej ale ogólnie zaraz się przechyla do przodu.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 wrz 2008, 12:44

Aha i jeszcze chcę Wam napisać, że moje dziecko od trzech dni urządza sobie pogadanki nocną porą. Budzi się np. o 3 i sobie gada. Robi to tak głośno, że ja się budzę i cały czas tylko słucham czy Ewa się nie obudziła. Adam oczywiście śpi, bo on to jak suseł śpi. Dzisiaj obudziła się o 5, nakarmiłam ją, odłożyłam do łóżeczka i byłam przekonana, że zaśnie, bo oczka zamknęła, przekręciła się na boczek i przykryła pieluszką jak zwykle. Minęło 2 minuty i zaczęła się gadanina. Trwa ona mniej więcej godzinkę :-) Potem moje dziecko, opowiedziawszy wszystko co jej się śniło (chyba :-) ) smacznie zasypia.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

19 wrz 2008, 15:24

My tez wczoraj mieliśmy czas zakupów, z tym że w Lumpeksie... Bartulka z wszystkiego wyrusł i trzeba było uzupeełnić jego szfe w cieplejsze i wieksze ciuszki... Kupiłam dwie pary spodnie kilka bluz i kurteczke na polarze, kilka bluzek i dostałam skarpetki gratis.. i za to wszytsko zapłaciłam 34 zł :DD znów mi się udało...

CO do siedzenia to Bartuś też siedzie ok 20-30 sekund i do przodu leci... za to z pozycji półlezącej portafi się podnieść do góy przy małej naszej pomocy... Ostatnio tez zauważyłam ze kreci sie wokół swojej osi i trzeba na niego bardzie uważać.

[ Dodano: 2008-09-19, 15:37 ]
AgaSza, fajnie się macie ... nasz Tulek za to mruczy podczas snu... czasami jak sie zerwe do niego patrzy a on spi :DD

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

19 wrz 2008, 16:18

Witajcie

My wczoraj na zakupach byliśmy, kupiliśmy wózek, butelkę tomme tippe (dużą). Wózek fajny ale zupełnie inaczej się prowadzi wózek na dużych popmowanych kołach a inaczej na takich ruchomych. No cóż trzeba się przyzwyczaić.
Wkleję Wam zdjęcia potem jak je zgramy z aparatu.

asika82 dzisiaj Igor zjadł cały słoiczek dyni z ziemniaczkami i bardzo mu smakowało. Dziwne to jest, że takie małe szkraby a już odnmienne smaki mają. Myślałam, że też nie będzie chciał zjeść ale zasmakowało mu. Natomiast nielubi nic co zielone, szpinak z ziemniakami i brokuł jest fee. Przeczytałam gdzieś, że dzieci nawet z 10 razy muszą zjeść dane warzywo żeby zasmakować więc za jakiś czas będzie kolejna próba zielonych rzeczy.

[ Dodano: 2008-09-19, 16:22 ]
http://www.allegro.pl/item433566441_con ... atisy.html
a to fotelik który kupimy, jest rozkładany.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosi za osiągnięcia.

AgaSza no Igor też sam sztywno nie siedzi, leci do przodu. Ale ja go nie sadzam samego. Leży tylko na półleżąco no i ćwiczymy parę razy dziennie mięśnie brzucha.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

19 wrz 2008, 16:23

eVe80, tym szpinakiem nie martw sie ... Bartuś nasz wypluł pojednej łyżeczcce... tez jest wybredny.. jak mu cos smakuje to podczas jedzenia sobie gaworzy i mruczy a jak nie podchodzi mu jakieś danie to je wypluwa..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość