Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 20:52

Ciesze się,bo przy okazji do IKEI pojedziemy i chcemy kupic do pokoju Emi taki mały stolik i krzesłko, do rysowania i zabawy.
Też chcemy kupić Antosiowi taki stoliczek i krzesełko, juz mam upatrzony, tylko my zapewne kupimy dopiero pod choinkę.
Gabi miłego weekendu :ico_oczko:
Kristi, ogromniaste gartulacjony i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicolki :one: tak trzymać. :one:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 wrz 2008, 22:05

Witam :-D
Mam nadzieje że mi wybaczycie że troche zaniedbałam was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Magdalena_82, cóż za odmiana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kristi, brawa dla Nicoli,zuch dziewczynka z niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nie miałam jeszcze okazji pogratulować Diem więc robie to teraz.Diem wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_dziecko: :-D .Buziaki dla Ciebie i maluszka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 wrz 2008, 22:24

justyna25, witaj po przerwie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 wrz 2008, 22:55

A i ja jeszcze do was zagladnelam ;-)
Nicolka i Marcusek juz sobie spia.
Dziekuje za gratulacje,o rety ja sie ciesze jak male dziecko ze Nicolka robi na nocniczek juz.. niewiem czemu?? To takie jakies dumne uczucie widzac jak dziecko robi tam sobie siusiu .. Jak sie chce to wszystko mozna osiagnac..
Nicolka na poczatku tez niechciala na nocnik siadac,robila siku na dywan tak samo bylo z kupa.. az w koncu zalapala o co chodzi i super robi do nocnika :ico_brawa_01:
I na urlopik jak pojedziemy to bierzemy nocniczek ze soba :ico_brawa_01: :-D
Pozatym to dzien minal ok.
A taki stoliczek i krzeselko to Nicolka juz ma i tam sobie zawsze je sniadanko i kolacje ;-) A rysuje sobie na dywanie :-)
Ja planuje Nicolce pod choinke kupic takie autko ale takie chocby traktor wieksze i ze sama sobie moze dziewczynka pedalowac.. wiem mowia ze to zabawka od 3 lat ale jak widze jak Nicolka sie rwie do takiego autka-traktora od swojego sasiada Jonasa to sie zastanawiam nad kupnem takiego autka .. :ico_noniewiem:

Justyna zagladaj czesciej ;-) I jak tam Ada?? Co u was??

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 wrz 2008, 09:29

Kristi, postaram się zaglądać częściej jak tylko czas mi pozwoli :ico_haha_01: dziś mam wolne ale jutro i pojutrze ide na rano do pracy :ico_placzek: :ico_placzek:
Co u was??
_________________
akurat teraz jesteśmy z Adusią chore :ico_olaboga: :ico_olaboga: .Ada dzis bardzo mocno kaszle :ico_placzek:
ide do niej będe potem

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 wrz 2008, 10:26

cze ść kobietki. Ja przyszłam sie tylko przywitać, bo jedziemy na zakupy. Całuski dla Was i maluchów.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 wrz 2008, 10:52

i ja witam, troche mnie nie bylo, ale ocieplalismy okna i w domu byl po prostu jeden kurz i brud :ico_olaboga: , i jakos nie mialam ochoty ani sily na nic...

Caluje Was dziewczynki i milej soboty zycze!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 wrz 2008, 10:54

I ja się tylko witam.
Tak się wczoraj cieszyłam, że nas choroba omija, a tu od rana szpital. Kinga zasmarkana okropnie, Grześkowi boli gardło a mi trochę głowa. Tylko Kluseczek się nie skarży. Mam nadzieję, że nic mu nie bęedzie :ico_sorki: .
justyna25, życzę Wam zdrówka. Świetna fotka Adusi w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 wrz 2008, 11:15

Ania, biedaczki, zdrowiejcie szybciutko! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 wrz 2008, 14:06

I ja tez sie witam z wami ;-)
U nas juz po dzieciecych zakupkach.. Fajnie zrobilsmy ogromne zakupy dla dzieci,a to dresiki a to sweterki.. :ico_haha_02: :-D :ico_brawa_01: I jeszcze pozniej trzeba dokupic buty zimowe i kurteczke dla Nicolki :-) A teraz chodzi Nicolka w kurtce z tamtego roku i jeszcze jest dobra :ico_haha_02: a Marcusek ma takie ciepluchne kombinezony takze teraz moje dzieci maja cieplutkie rzeczy do ubrania ;-D
Pozatym dostalam kataru.. :ico_zly: ale dzieci moje na szczescie sa zdrowe i mam nadzieje ze ich nie zaraze..
Pogoda u nas straszna.. ja to jesienna pogoda.. zimno i mrozno .. ale bez deszczu ..

Mama_Ania wracajacie szybko do zdrowia ;-) Trzymam kciuki :ico_oczko:

Basiu fajnie ze juz jestes,jak tam Asiunia?? I jak ci sie podoba teraz domek z nowymi oknami albo z cieplejszymi oknami ;-)
Pozdrowionka :ico_oczko:

A dzisiaj bylo fajnie na tych zakupach,Nicolka sie nawet pobawila w sklepie z takim chlopczykiem w jej wieku ;-) :ico_oczko:
Milego dnia wam zycze .. pa

[ Dodano: 2008-09-20, 14:29 ]
Hej hej a ja zapomnialam napisac wam ze moje dzieci sobie spia,a ja dzisiaj nie musze gotowac obiadku bo nie bylo czasu na to i maz pojechal i przywiezie nam po Donerze :-) to jest Kebab (taka bulka z miesem i salata w srodku ale to pewnie wiecie ;-) )
Lada chwila sie powinnien obudzic Marcusek ;-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości