Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 mar 2008, 08:47

A dziś ja pierwsza !!
Violu gratulacje dla Milenki za spanko !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moj Kubuś tez juz ma swoje godzinki snu,najwazniejesze ze nocki przesypia..Na rekach tez juz za bardzo nie chce usypiać,a jegoo najlepsza zabawa jest turlanie sie na kocu po podłodze z brzuszka na plecy i na odwrót..aaa i probuje raczkować juz,jeszcze nie siada sam,jak go posadzę samego to owszem siedzi chwile,ale teściowa mówi żebym go nie sadzała bo uszkodze kręgosłup,żebym czekała az sam siadze z pozycji leżącej,koleżanka sadza juz tak core od miesiąca,powiedzcie mi co robić... czy moge go na trochę samego sadzać..czy nie i czekać aż tłuścioszek sam sie zdecyduje usiasc.. :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wczoraj dałam mu flipsa wiecie jak wcinał a wasze brzdące jedzą juz flipsy?? pisało ze bezglutenowe wiec sie odwarzylam,bo bułeczki kukurydziane juz wcina :)
Wczoraj tatuś kupil kubie zabawkę telefon komórkowy taki gadający,bo bawił sie naszymi komórkami i juz mi trochę popsul :ico_noniewiem: wiec teraz ma swoja komorę :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 mar 2008, 09:47

witam o poranku
abegano macie dziś ode mnie głosik dla Natalki
sylwio brawa dla Kubusia za postępy :ico_brawa_01: , a co do siadania, to ja od czasu do czasu bym sadzała
a co to są flipsy?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 mar 2008, 10:37

Basiu flipsy to takie chrupki kukurydziane :-)

[ Dodano: 2008-03-06, 09:43 ]
A Kubuś dziś o 12.20 skończy 7 miesięcy :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :064: :064: Ale ten czas szybciutko leci,niedawno był taki maciupci..taki niewinny a teraz psoci mały diabełek i tylk ocoś zrobi żle to sie smieje i oczy urwisowate robi :619:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 mar 2008, 10:49

ja już od dawna daję Tadziowi chrupki kukurydziane, przepada za nimi
:ico_brawa_01: i wszelkiej pomyślności dla Kubusia :ico_tort:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 mar 2008, 11:25

Witam!!
Sywia przede wszystkim dla KUBUSIA :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Obrazek
oj rzeczywiście zleciało...co? pamietasz jak zostałysmy same ostatnie z lipcóewczcek i nie mogłysmy się doczekać naszych maluszków...? :-D a tu juz brzdące będą zaczynać 8 miesiąc!!!!! my jutro będziemy świętować..... a dzis Kubunio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja Milena też uwielbia tel. komórkowe, piloty....wszystko trzeba chować, żeby nie było w jej zasięgu ręki... :-D

ja juz od ok. 2-3 tygodni daję Milenie flipsy...też wcina...jeden za drugim...

a co do siadania to...Milena też jeszcze czasami sama sie nie podnosi do siadania...co prawda juz kilka razy sama sie podniosła...ale to tak jest..raz sie podniesie a raz nie.... ale ja ją sadzam, bo ona leżeć nie chce....a siedzi bardzo ładnie...z tego co sobie przypominam swoich chłopców też tak sadzałam....

a my niedługo wybieramy sie do mojej przyjaciółi i jej córeczki Julci.... dzis mamy fryzjera...przyjdzie Pani fryzjerka i będzie nam cudować z włosami....

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

06 mar 2008, 11:47

Fajnie sie macie z tymi chrupkami, bo tutaj nie ma :ico_placzek: a ja tez to lubie :ico_placzek:
Ja tak jak Viola, co do siadania dzidziusiow! :-D
A to dla Kubusia :ico_tort: i dla pozostalych urwiskow tez, zeby zazdrosne nie byly i nie plakaly! :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A dla mamusiek herbatka :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i kawalek :ico_tort: na poprawe humorku :-D
U nas dzisiaj ziiiiimno sie zrobilo :ico_szoking: w nocy bylo -5, no ale sloneczko swieci! Rano szybko ogien w kominku zapalalam :-D bo wylaczylismy kaloryfery i temperaturka na 16stopni mi spadla! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 mar 2008, 12:13

Witam, ja dopiero dziś, bo wczoraj miałam taki dzionek zaganiany ze nawet nie miałam kiedy tu do was cos nakilkać :ico_noniewiem:

Pisałam wam ostatnio ze był u mnie szef z mojej byłej pracy, no a wczoraj przyjechała szefowa, podziekowac mi za to ze byłam z tymi facetami z urzedu pogadać :-D i przywiozła fajne zabaweczki dla PAwełka jedna do kapieli i to prezencik w 100% trafiony bo on sie uwielbia kąpać :-D a drugi tez taki rozwojowy ślimczek do którego mozna wrzucam rózne klocuszki :-D wiec super :-D normalnie fajnych szefów miałam :-D
a ledwo szefowa wyszła i kolega przyszedł znowu na partyjke karciana, bo ostatnio mu sie spodobało :-D a wogóle mamy taka nowa tradycje ze ogladamy razem "You can dance" a wczorja był pierwszy odcinek :-D wiec było wesoło :-D

A dzis troszke spokojnieszy dzionek, trzeba troszke pranka zrobić, bo sie jzu z kosza wysypujei moze na jakis spacerek sie wybierzemy bo sliczna pogoda, słoneczko swieci ale jeszcze troszke chłodno :-)

Sylwia co do chrupeczków to mó tez je uwielbia i namietnie wcina :-D
a ja juz go od dawna sadzałam, od kiedy nauczył sie sam ładnie siedziec, widomo nie na długo bo on i tak wolał nabrzuszku bo wtedy mu łatwiej było jakas zabaweczke dostac, wiec wydaje mi sie ze na chwilke zawsze go mozna posadzic i raczej nic złego nie powinno mu sie stać, bo jesli było by mu niewygonie to na pewno nie chciał by siedzieć :ico_haha_02:

Co do drzemek to mój maluch tez mniej wiecej ma juz ustalone godziny, ale drzemki ma jzu tylko dwie :ico_noniewiem: ok. godziny 9-10, krótsza, a dłuzsza popołudniu na spacerku, a później juz do wieczora buszuje, ale po kapieli odrazu mi pada i spi do rana :-D

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: oczywiscie dla Kubusia :-D

I dzikei za oddane głosy, codzinnie mozna oddac jeden głosik wiec ja juz na Tadzika zagłosowałam, jutro kolejni chetni :-D

[ Dodano: 2008-03-06, 11:16 ]
Aniu to podawaj adresik to ci wysle kartonik chrupeczków, one leciutkie wiec przesyłka taniocha :-D
a wachania temperatur to niezłe macie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 mar 2008, 12:34

ULA_TOMEK pisze:Aniu to podawaj adresik to ci wysle kartonik chrupeczków, one leciutkie wiec przesyłka taniocha


to samo sobie pomyślałam..... :-D :-D :-D

a tak w ogóle to znowu jakies problemy z tt :ico_zly: :ico_zly: wyskakuje komunikat, ze przeciążone serwery.... :ico_zly: :ico_zly:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

06 mar 2008, 13:15

Witam.
Dla Grzesia zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia :-)
Sylwio 100 lat dla Kuby :ico_tort: .
U nas na szczescie chrupeczki sa i Veronika sie nimi zajada :-D
Violu wklej póżniej fotke nowej fryzurki :-D
Aniu zimno u was :ico_szoking:
U nas nocka niezaciekawa, mała sie czesto budziła i płakała, to chyba przez zabek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 mar 2008, 13:25

justyna30 pisze:Violu wklej póżniej fotke nowej fryzurki


Justynko robię sobie odrosty no i więcej jasnych pasemek....

justyna30 pisze:U nas nocka niezaciekawa, mała sie czesto budziła i płakała, to chyba przez zabek


oj to ząbkowanie.... :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość