Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 13:42

sarenka :ico_sorki: juz myslalam ze ty pomalu tez opuszczasz szeregi brzuchatych :ico_sorki: ale niestety widze ze dzielisz moj los tak samo jak slonko2008 Ciekawe ktora z nas sie pierwsza wylamie :-D
jakos mam przeczucie ze to bedziesz ty sarenka :ico_brawa_01:
dobrze ze miszka tu do nas zaglada :ico_brawa_01: i zdjeciem Natalki nam motywacje daje :-D
Adia miala miec 25.09 cesarke a ty Kacperek nie chcial czekac :ico_nienie: nie to co moja :ico_zly: przeciaga :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 wrz 2008, 13:47

Adia miala miec 25.09 no własnie ale jej synek zrobił niespodzianke nie tylko mamusi ale i nam . przynajmniej nie musiała sie stresować do czwartku , mały bardzo grzeczny bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 13:52

przynajmniej nie musiała sie stresować do czwartku
:ico_sorki: dokladnie tak to by myslala co i jak przed ta cesarka a tak raz ciach i czasu na myslenie nie bylo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

23 wrz 2008, 13:57

Kochane!!!!
Wpadam tylko serdecznie pogratulować wszystkim świeżutkim Mamusiom!!!! :ico_brawa_01: witajcie Kochane i jak długo wyczekiwane Bejbiki na świecie!!!!! :ico_brawa_01:

ja jestem totalnie chora-gorączka, katar, potworny ból gardłla. szkoda gadać. jem tylko mleko z miodem, bo tylko ono wchodzi. No nic, Kochane-spadam do łóżka. Ryczec mi się chce.
martuniu, trzymam kciuki żeby to było juz dziś!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 wrz 2008, 14:01

zirca, kochana trzymaj się , leż w łózeczku i się grzej .Coś ty robiła ze cie tak wzioło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 14:15

Zirca :ico_sorki: kuruj sie kochana :ico_sorki: oby Ci szybko minelo :ico_sorki: mleko z miodem na bank pomoze :ico_sorki: oby jutro bylo lepiej :ico_sorki:
martuniu, trzymam kciuki żeby to było juz dziś!!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje dziekuje -ja wiem ze Wy juz tez macie dosc mojego marudzenie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale co zrobic same widziecie...glodem ja wezme :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 14:27

Witam !zirca, bidulko ty zdrowiej szybciutko bo musisz miec sile :ico_oczko:
Coś ty robiła ze cie tak wzioło
mysle ze ona zawiele nie musiala robic ta pogoda jest taka zdradliwa wiekszosc juz chodzi zakatarzona kichajaca i goraczkujaca :ico_chory: ,az strach :ico_olaboga: Ja dzis znow noc nie przespana poprzestawialo mi sie calkiem, czuje zmeczenie a zasnac nie moge wcale straszne :ico_olaboga: za dnia spie troszke dluzej chociaz co dzien o 6:30 pobudka zeby Adzie do szkoly wyszykowac i spowrotem do lozia :-D Martunia nikt nie ma dosc twojego marudzenia bo rozumiemy cie jeszcze tym bardziej ze te slicznisci teraz sie tak wysypuja to naturlne ze tez juz chcesz by Igusia byla juz z toba :ico_oczko: Powodzonka

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 14:32

Martunia nikt nie ma dosc twojego marudzenia bo rozumiemy cie jeszcze tym bardziej ze te slicznisci teraz sie tak wysypuja to naturlne ze tez juz chcesz by Igusia byla juz z toba Powodzonka
wszyscy chca tylko,,jasnie pani,,nie raczy wylezc ach te dzieciaki :ico_oczko:
a wlasnie przypomnialo mi sie ze wczoraj pisalysmy z Adia na TT i ona napisala ze idzie spac bo ja wszystko boli :ico_oczko: to bylo o 22 a o 1 w nocy juz byla w szpitalo a o 2\ miala kacperka :ico_brawa_01:
super szybko-no ale to cesarka-ale dla niej super ze juz go mogla tulic :ico_brawa_01:
ide do wanny :ico_haha_02:
do potem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 wrz 2008, 14:35

KOCHANE WKLEJAM FOTKE BRZUSZKA MAM NADZIEJE ZE JUŻ OSTATNIA I MAM PYTANIE :-D :-D BRZUSZEK JEST WYSOKO CZY NISKO CO WY NA TO :-D :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

23 wrz 2008, 14:54

slonko bzruszek jeszcze nie jest za nisko,ale to nic nie oznacza.Moj Maciek juz wisi nisko od paru tygodni i nic sie nie ruszylo :ico_zly:

marta Oj ja nie mam przeczucia ze bede nastepna.Zobaczysz i wspomnisz moje slowa.Bede ta ostatnia :ico_placzek: :ico_placzek:
Dzis musze jeszcze troszke przygotowac na przyjzd mojej mamci,ale jutro moglabym juz sie rozdwajac.Oby to nie bylo w nocy bo jestem za bardzo ospala i nie mialabym pewnie sil przec :ico_noniewiem:

Wlasnie chcialam sie mojej kumpeli zapytac jak jej poszedl porod to mi odpsiala ze nie bedzie mi opisywala przed moim bo sie zraze :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość