Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 wrz 2008, 13:34

Asiu, zawsze to jakiś plus :-)

Ja się kuruje, ginka mówiła, że puki nie mam temperatury w okolicach 38 stopni to jest dobrze, puki co trzyma się w okoliucach 37, więc oby tak dalej ;-) Mam nadzieje, że jeszcze kilka dni i będzie dobrze :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 wrz 2008, 15:27

asiula_o- no widzisz, ma to swoje dobre strony :) No to niejedzenie słodyczy :) Ja dzis nie zjadłam nic słodkiego. Co prawda jest dopiero po 15 ale juz nic nieruszę bo zazwyczaj jadłam do południa.
#ania#- w nosie z bałaganem. Ja dzis chciałam poodkurzac ale azor (=odkurzacz) się zepsuł i nici z tego. Dobrze że nie masz dużej gorączki. Pij mleczko z miodem i czosnkiem. Naprawdę pomaga.

A ja znowu z kotkiem byłam u veta. Wczoraj miała dwa ropne babolki w oczkach i dzis w jednym ma jakiś stan zapalny. Dostała krople do oczka, a ranka po operacji wygląda dobrze, tak vet powiedział. Kotka chwilę była na mnie obrazona ale juz siedzi u mnie na kolanach. Żeby wszystko było dobrze.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 15:48

:ico_placzek: wiecie co ta pogoda mnie przytlacza mam dosc :ico_olaboga: a jak tylko wstaje to boli mnie tak jak by mi sie miednica z nogami miala rozerwac jakies dziwne uczucie :ico_szoking: i chodze bujajac sie na bok :-) i.A po za tym drazni mnie to siedzenie w domu ciagle cos jest do sprzatania bllle..... a jak sie schyle pare razy to budze moja zgage i pali mnie okropna :ico_olaboga: caly czas Jak ja zazdroszcze dziewczynka z wrzesnia juz sie sypia jedna po drugiej juz bym chciala zeby byl pazdziernik i zebysmy my powolutku tez na porodowke gnaly :ico_oczko: niby to nie daleko a wydaje sie kazdy dzien wiecznoscia :ico_noniewiem:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 wrz 2008, 15:53

dana, - buziaki przytulaki przesyłamy :*

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 16:09

blumek, dzieki kochana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

23 wrz 2008, 16:13

ja też musiałam ze słodyczami przystopować, bo w 6 miesiącu 5 kg przytyłam :ico_olaboga: teraz nie jem prawie wcale i przytyłam 2,5 - duuuża różnica! Tylko teraz jak w domu siedze, pogoda brzydka, nie ma co robić to też wszystko wciągam jak odkurzacz :-D

Zrobiłam dzisiaj pranie dla córci, na razie wszystko białe, jutro kolorowe
Jedziemy zaraz z R do kuzynki, też jest w ciąży ale w 4 miesiącu.
Za trzy tygodnie ślub mojej siostry, a ja nie mam się w co ubrać :ico_olaboga: może w przyszłym tygodniu poszukam jak mój mąż na drugie zmiany będzie do pracy jeździł, może odrazu łóżeczko kupimy?

Zmykam się trochę wyszykować na te odwiedziny, bo w domku to w dresach pomykam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 wrz 2008, 17:08

blumek, wredny azor, jak on tak mógł.. :-) Ja sobie dałam luz ze sprzątaniem, mamy sajgon P niby sprząta, ale wiecie jak to facet, tak z grubsza..

Anetka29, ja puki co przytyłam 10 kg od początku ciąży, nie wiem czy to dużo czy mało.. słodycze jem jak mam ochote, chociaż jak tydzeń temu Bąbel zastrajkował i się nie ruszał, to zjadłam 2 tabliczki czekolady. a one i tak go nie ruszyły.. teraz też wciągam czekolade, bo jakoś mam na nią wielką ochote, po za tym nie bardzo czuje głód przez to przeziębiene, więc jem mimo że nie bardzo to mądre..

My już prawie wszystko poprane mamy, zostało jeszcze białe tak na pół pralki,jakaś spokojniejsza jestem o to, bo wiem, że jakby się bąbel urodził to nikt nie będzie szalał z praniem, suszeniem i prasowaniem.. łóżeczko trzeba jeszcze skończyć malować i poskręcać, pościel już się suszy.. Kurcze już bym to wszystko poszykowala i czekała na rozdwojenie ;-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 wrz 2008, 17:13

Jednak słodycze naprawdę uzależniają, oj jak bym coś zjadła. A jak byłam na diecie to prze prawie rok jadłam słodycze tylko raz w tygodniu. Znowu się muszę odzwyczaic :ico_placzek: I po co mi to było? M pociesz że jak urodzę to i tak nie będę mogła i że jak mam chęć to mam jeść. Ale jak tu jeść jak przytyłm 3kg w 2,5 tygodnia grrrrrrr :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-23, 17:14 ]
BĘDĘ TWARDA!!!! TRZA BYĆ TFFFFARDYM A NIE MIENTKIM!!!!

[ Dodano: 2008-09-23, 17:15 ]
NO A JA OD POCZĄTKU PRZYTYŁAM 12,5 KG A MAM TERAZ 34 LUB 25 TYDZIEŃ, BO OSTATNI JUZ ZGŁUPIAŁAM. TERAZ PIELĘGNIARA WYLICZYŁA NAGLE ŻE JEST 34 A NIE 35 :ico_puknij:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 wrz 2008, 17:35

blumek, mi P też cały czas powtarza, że dobrze wyglądam, chociaż najbardziej to mu się brzuszek podoba ;-) jak rozmawiałam z ginką to mówila, ze w ostatnim trymestrze tyje sie najwięcej nawet do 1 kg na tydzień, więc się nie stresuje..

[ Dodano: 2008-09-23, 17:38 ]
aaa ja też sie zgubiłam w tygodniach, wg ginki jest tak jak w suwaczku, a wg tego co liczyli w szpitalu 31tc+3 dni, a jak wpisuje date porodu żeby zeobić nowy suwaczek, to wychodzi 30 tydzień, więc już sama nie wiem.. Puki co trzymam się tego co ginka mówiła..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 wrz 2008, 17:49

Ale najwiekszą chęć to mam na chrupki serowe, nie na słodkości :ico_placzek:
#ania#, - 1 kg tygodniowo??? To jescze 6 kg mogę przytyć??? Matko jedyna, to prawie 20 będzie :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość