mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 wrz 2008, 20:00

Witam was czytam bo niedawno my to przezywalysmy a nasze bobasy juz maja za soba 8 mc dziewczyny nie bojcie sie wszystko bedzie dobrze najlepszy jest koniec jak dziecko wyplynie to taka ulga i az plakac sie chce jak juz je widzicie super.Pierwsze dziecko rodzilam dlugo no i od samego poczatku mialam skurcze a drugie tak szybko ze maz nie dojechal na porod rodzinny no i skurcze mialam wywolywane bo wody mi odchodzily zycze wam powodzenia pa

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 20:01

mi biodra rozrywa i w pachwinach taki dziwaczny bol i chodzenie nic nie pomoglo nawet jest gozej jak siedze to jeszce ok ale jak wstane to masakra doslwnie sie bujam na boki jak kaczucha
to ja tak mam od miesiąca????????? strasznie mnie tam na dole rozpycha........... teraz jest chyba lepiej niż wcześniej, ale wzgórek mnie tak boli jak nie wiem co............
pamiętam że przed odejściem wód tak właśnie pchała się na dole ze myślałam że zaraz wyjdzie, wstałam no i chlusnęło ze mnie...............

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 20:04

ja juz dzis wlasnie kapiel zaliczylam a o goleniu sie to mi nic nie mow Ty Wiole to masz maly brzuszek ale ja to normalnie z lusterkiem
mały ale itak juz sie nie widze :-) jade na chybił trafił, albo tak jak ty z lusterkiem. Moja kumpela to zawsze dawała sie golic mezowi, ale ja jakos tak nie bardzo bym chciała zeby moj mnie golił. W sumie widział juz nie jedno ale jakos tak dziwnie :ico_olaboga:
hihi ja też pamiętam że zaraz po "wyskoczeniu" ujrzałam wreszcie swój wzgórek i zdziwiłam się że jest tak zarośnięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!patrzyłam na niego jak nie na swój.........(ja nie miałam takich włosów nigdy............)
no jak nas poszyja przy rodzeniu to o goleniu nie ma mowy, tak mi sie przynajmiej wydaje :-)

[ Dodano: 2008-09-23, 20:06 ]
Wlasnie wrocilam ze spacerku tak sobie wyszlam bo myslalam ze rozchodze ten bol tak mnie cisnie ze mam wrazenie ze mi biodra rozrywa i w pachwinach taki dziwaczny bol i chodzenie nic nie pomoglo nawet jest gozej jak siedze to jeszce ok ale jak wstane to masakra doslwnie sie bujam na boki jak kaczucha
a moze to juz jest Twoj czas?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 20:12

ja juz dzis wlasnie kapiel zaliczylam a o goleniu sie to mi nic nie mow
he he he ja to czesciowo depiluje a czesciowo gole a zaluje ze zaczelam golic sie znow bo jak sie wydepilowalam to spokuj na miesiac prawie byl a bolu juz nie czulam ale lenistwo dalo za wygrana i teraz po trochu to i to trza robic
pamiętam że przed odejściem wód tak właśnie pchała się na dole ze myślałam że zaraz wyjdzie, wstałam no i chlusnęło ze mnie....... Myslisz kochana ze to tak juz blizej porodu sie dzieje ?ja przy pierwszej mialam calkiem inaczej bo mialam prowokacjie wiec nie wiem jak teraz bedzie? troche sie boje hi hi hi ze mnie tak z zaskoczenia wezmie i co tu i jak robic wtedy lezalam w szpitalu wiec nie martwilam sie kiedy to nadejdzie bo bylam tam i tyle a teraz ? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-23, 20:14 ]
Wiolus ja nie wiem ale czas jeszcze mamy na rozpakowanie :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 wrz 2008, 20:15

dziewczyny zapraszam w imieniu Pati do obejrzenia jej synka na wontku wrześniowym własnie dodała piekny chłopak

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 20:17

na pewno zdążysz do szpitala...............
wiesz każda odczuwa coś innego, tył pleców boli albo tak jak mnie przy pierwszej wzgórek....... na pewno poradzisz sobie.
weź ciepła kąpiel i nospę może pomoże.........

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 20:17

dziewczyny zapraszam w imieniu Pati do obejrzenia jej synka na wontku wrześniowym własnie dodała piekny chłopak
juz mykamy zobaczyc pieknego dziciaczka Pati :-D
GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-23, 20:24 ]
Jakie te dzidzie sa piekne, tez mi sie zachciało mojej :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 wrz 2008, 20:27

Jakie te dzidzie sa piekne, tez mi sie zachciało mojej
a mi mojego chłopczyka :ico_placzek: :ico_placzek:
wiola doczekamy sie takich małych słodkich bobasków tylko kiedy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 20:31

wiola doczekamy sie takich małych słodkich bobasków tylko kiedy
ty w kazdej chwili mozesz urodzic, ja to jeszcze do terminu mam caly miesiac :ico_placzek: oj niech to szybko leci bo wydaje mi sie ze juz cały rok chodze w tej ciazy :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

23 wrz 2008, 20:34

JustynaiGabi, tak zrobie :ico_oczko: bo z jednej strony to bym chciala byc po ale z drugiej to wiem ,ze tak z dwa tygodnie to lepiej zeby Weronisia posiedziala dla jej bezpieczenstwa :ico_oczko: slonko2008wiola doczekamy sie takich małych słodkich bobasków tylko kiedy juz nie dlugo kochane juz nie dlugo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość