Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 wrz 2008, 18:32

:) ja sie dowiedzialam dopiero w 36 tygodniu ze jest ulozone glowka w dol, chociaz szczerze powiedziawszy ja o nic nie pytam lekarzy - tylko czy wszystko jest w porzadku :D - jak pan doktor mowi - "Samo dobre" to o wiecej nie pytam, a o polozeniu dobrym przeczytalam sobie sama :P ostatnio tylko w 38 tygodniu potwierdzil :) ostatnio na internetowej stronie rodzenia mowili, ze mozna wplynac na odwrocenie sie dzieciaczka, jak sie bawisz np latarka, swiecisz mu latarka zeby widzialo swiatlo, bawisz sie z nim zapalajac i gaszac i kierujesz swiatlo z podbrzusza do gory - czy pomaga nie wiem :D ale sprobowac nie zaszkodzi :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 18:42

:ico_sorki: ja juz po zakupach-troche posprzatalam i obiad mezowi zrobilam :ico_sorki:
teraz czekam az wreszcie woci z pracy :ico_noniewiem:
mama mi strasznie cisnie na pecherz wlasciwie od wczoraj ale dzis to strasznie a dodatkowo teraz musial sie jakos usadowic i mnie boli nerka(chyba to nerka) nie tylko jak chodze ale nawet jak siedze :ico_placzek: bol rwie az do kolana :ico_noniewiem: to chyba jakis narw przyduszony przez jej juz spore cialko :-)

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

24 wrz 2008, 18:43

moja doktorka powiedziała że przez najbliższe 2 tyg. nie powinno się nic wydarzyć,ale 5 paż mam się zgłosić do niej na dyżur tak na wszelki wypadek, kto wie może maluch będzie miał chęć się wydostać, na razie mam czas ostanie zakupy

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 18:50

mikkado1 pisze:kto wie może maluch będzie miał chęć się wydostać, na razie mam czas ostanie zakupy
no wlasnie tego tak naprawde nigdy nie wiadomo-ale dobrze wiedziec ze masz jeszcze czas jak musisz cos pozalatwiac-pokupowac :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 wrz 2008, 18:51

Moja dzidzia tez jest odwrocona głowka w dol, tak powiedział lekarz, no i mam nadzieje ze tak juz zostanie :-)
mmarta81 pisze:to chyba jakis narw przyduszony przez jej juz spore cialko
_________________
pewnie masz racje, dzidzius juz duzy gotowy przyjsc na swiat i ma coraz mniej miejsca w brzuszku, wiec ty najbardziej to odczuwasz :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 wrz 2008, 12:57

Witam ! :-) Cos tu dzis cichutko? :ico_szoking: nocka jako tako przespana ale dlugo zasnac nie moglam czyli standardowo Sampoczucie takie sobie ogolnie znudzona bo pogoda nadal brzydka :ico_noniewiem: Mialam nadzieje ze jak tu zajze to bedzie niespodzianka że Martunia urodzila a tu cichutko trza zajzec na wrzesniowe dziewczynki milego dzionka dziewczynki :-D

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

25 wrz 2008, 13:55

piękna pogoda..... zaliczyliśmy długaśny spacerek, plac zabaw...............aż miło...............

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 wrz 2008, 14:08

Ja dzis od rana biegam jak szalona. Najpierw za strojem weselnym, potem jechałam zawiezc chorobowe do pracy i jeszcze niedawno przyjechała rodzinka z niemic, wiec oszalec mozna :ico_olaboga:
Niech juz sie skonczy cały ten weselny szum bo ja chce spokoju :ico_sorki: :ico_sorki: jedyny plus to taki ze dzis na chwile wyszlo słoneczko, ktorego juz daaawno nie było :-D :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 wrz 2008, 16:00

Dziewczynki czy wiecie cos na takie tematy? chodzi mi o to : Pierwsze L4 dostalam od 17sierpnia do 16 wrzesnia ktore zanioslam pracodawcy i nastepne mam od 16 wrzesnia do 14 pazdziernika czyli kontynulacjia dalej ktore tez zanioslam do pracodawcy Wiem ze przez 1 miesiac placi mi pracodawca (zatrudnia malo pracownikow) a puzniej ma placic mi zus i wiem ze drugie L4 szef wyslal do zus-u ale nie wiem jak zostana mi wyplacone pieniadze z Zus-u w jakim czasie i czy poczta?czy osobiscie powinnam jechac i o to pytac czy oni sami mi poprostu te pieniadze przysla i jesli urodze to nie bedzie pelnego miesiac a czy wyplaca normalnie za te dni czy to przepadnie? A drugie pytanie mam ze jak urodze to gdzie mam zlozyc papiery i jakie zeby mi placili macierzynski? czy pracodawcy i on przesyla to do zus czy sama musze zawiesc Bo skoro zus mnie tak jakby przejmuje i placi dalsze l4 i macierzynski podobno tez to gdzie skaldac i jaki wnioski o placenie mi macierzynskiego?Prosze o porade?Moze któras z was wie jak to sie odbywa?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 16:09

danajak dorwe dzisisj moja siostre na gadu gadu to Ci powiem bo ona pracuje w ZUS-ie w zasilkach :ico_oczko:
ale nie wiem czy da rade dzis mi sie z nia skontaktowac :/ postaram sie tak jak powiedzialam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość