Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 wrz 2008, 14:36

Evik- to jak się coś dowesz - daj nam znać, a póki co zdrówka i dla dziadka i dla babci. A ja odmeldowuję się na basen, a potem wjadę do mamci bo M. będzie dziś póżno

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

24 wrz 2008, 16:46

A to ja w swojej kreacji weselnej, o ile coś na kształt worka na ziemniaki mozna nazwać kreacją :ico_oczko: cięzko znależć coś fajnego i dopasowanego. We wszystkim wyglądałam jak kulka...
Obrazek

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 wrz 2008, 17:57

Evik-to wszystkiego naj z okazji wkroczenia w trzeci trymestr ciazy :ico_brawa_01:
Tosia-ale masz fajnie z tym basenem...musze w jakis dzien namowic mojego zebysmy pojechali sobie na basen,bo brakuje mi tego
Ania-no prosze co za laska :ico_brawa_01: ,buciki na obcasie i ta sukienka bardzo ładnie Ci pasuja :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 wrz 2008, 18:42

Mam dość piekielnego wtorku, kuchni, lodówki itp....... :ico_zly: Klękła mi lodówka... Kuchnia zalana... Synkowi urodzinki trzeba było uszykować, a tu dodatkowa robota :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Brzusio mnie boli, młody szaleje... Ech...
Aniu,, jaka kulka, co?! Świetnie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-24, 18:43 ]
Evik, jutro i ja do Ciebie dołączę :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 wrz 2008, 18:49

Karolina -to musialas biedaczko sie nalatac...ale synus pewnie zadowolony... :ico_oczko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 wrz 2008, 19:00

ja juz po wizycie, młody wazy 1170 :-) , wszystko z niunkiem w porzadku, tylko moje cisnienie niestety :ico_nienie: , no ja to wiedziałam, bo caly miesiac sumiennie mierzyłam i zapisywałam, no i zawsze podwyzszone, dostałam tabletki takie same co przy Oskarku......'

a i wiecie co pytałam sie gina o ten remont- no bo on tam pracuje, to wie z pierwszej reki co i jak, no i sie okazało,ze owszem remontuja, ale sam blok porodowy i tam gdzie robili cc i nigdzie nie trzeba jezdzic, tylko rodzi sie w innych pomieszczeniach, a cc robia na normalnym bloku operacyjnym :-) , tyle myslenia i niepotrzebnie sie bałam....a o tym remoncie mówiły mi 2 osoby i teraz tak sobie mysle po cholere rozsiewaja takie ploty :ico_noniewiem: no i własnie jedna z nich jezdzi do innej miejscowosci do lekarza, bo ponoc u nas wszyscy nietegez :ico_noniewiem: wiec i do tej miejscowosci pojechała, a drugiej synowa ma rodzic, no i oni koniecznie chca rodzinny poród, a u nas teraz jest to niemozliwe przez ten remont i dlatego beda jechac gdzie indziej, zeby rodzic razem..........................tylko po co innych denerwowac tym gadaniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 wrz 2008, 19:18

Caro, też niczego sobie chłopaczek rośnie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widzisz, niepotrzebnie się denerwowałaś, że daleko będziesz musiała jeździć... Szpital nadal pod nosem otwarty... :ico_brawa_01:
A ja sobie ze środy wtorek zrobiłam... :ico_puknij: No to już do końca tygodnia nic mi się zgadzać nie będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 wrz 2008, 19:47

Karolina2411, biedaczko to się nalatałaś :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aniu wyglądałaś świetnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wcale nie jak w worku już nie przesadzaj. Taka rasowa kobitka w ciąży :ico_oczko:

A ja dziś odiwdziłam koleżankę ze szkoły rodzenia. Ma córkę 3 dni starszą od Tymka ale jeszcze nie chodzi nawet przy meblach. Trochę się odstresowalam, miło miną mi dzionek :-D mały już śpi bo nie miał popłudniowej drzemki.

Skoczę jeszcze do sklepu, prysznic i do wyrka. Miłego wieczoru dziewczynki :-)

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 wrz 2008, 20:07

Evik-dzidzia rosnie ladnie :-) :ico_brawa_01:
Karola-czy wtorek czy sroda?I tak musialas to wszystko zrobic i tak :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 wrz 2008, 20:18

Karolina biedaku a to Ci dzionek wyskoczył no... Ale jak znam życie poradziłaś sobie doskonale, wszyscy są zadowoleni a Ty oprócz tego że zadowolona to zmęczona jesteś :ico_pocieszyciel: No ale w takim razie myj się i do wyrka- odpoczywać i dać też odpocząć Kostkowi bo go pewnie nagniotłaś przy tej lodówce.
Caro no to pięknie- nie ma to jak inforamcje z pierwszej ręki, do tego Niuniuś zdrowy - oby tak dalej.
Aniu sliczną masz sukienusie- tym bardziej śliczną, że ja mam taką samą :ico_haha_01: tylko bardziej w grafit wpada. Podoba mi się ona bardzo-tylko ja w niej nie do końca-taka MAMA w niej jestem. Ale na Tobie wygląda bardzo szykownie. Szukałam czegoś bardziej hmmm no własnie- dopasowanego chyba- ale masakra nic dla mnie nie ma. A co miałaś na poprawinach ubrane - bo nie mam pomysłu póki co.
Madzia namów Twojego na ten basenik - to świetne ćwiczenia dla takich jak my :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-09-24, 21:16 ]
Dziewczyny a zamierzacie rodzić z Tatusiami czy same?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość