madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 wrz 2008, 21:24

czesc dziewczyny

od razu pisze ze wszystkie zdjecia super, Pinko Twoja Ula super juz stoi :ico_brawa_01:
Jola świetnie wyglądasz a Miruś nieźle juz wymiata, chyba juz wszystkie dzieciaczki raczkują tylko moja się ociąga???
tzn dzisiaj kawałek udało jej sie przejść na czterech

u nas dzisiaj była piękna pogoda ale co z tego jak ja byłam w pracy :-)
dzieciaczki juz są zdrowe tzn kaszlą jeszcze ale juz jest lepiej, Patryk chodzi do przedszkola tez jest ciut lepiej tylko mnie jakas depresja dopada :ico_noniewiem: Troszkę poblemów jest z Patryczkiem i martwie sie jak to wszystko będzie :ico_olaboga:

Wszystkiego najlepszego dla naszych jubilatów :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-09-24, 21:37 ]
Martynka sie przekulała pod telewizor i ogląda teletubisie, ide ją połozyc, Paryk własnie zasnął
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 wrz 2008, 21:41

madziarka81 pisze:Pinko Twoja Ula super juz stoi :ico_brawa_01:

Dziękuję bardzo... :)
madziarka81 pisze:Patryk chodzi do przedszkola tez jest ciut lepiej tylko mnie jakas depresja dopada :ico_noniewiem: Troszkę poblemów jest z Patryczkiem i martwie sie jak to wszystko będzie :ico_olaboga:

A co się dzieje? Nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze :-)

JArek wrócił już z pracy, więc ja spadam....
Papapapaa
Miłej nocki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 wrz 2008, 21:52

Z tymi miesiączkami to różnie widać bywa, bo mnie nadal w pierwszym dniu brzuch boli, ale do tej pory miałam tylko 2 razy okres-może za rok się w tej kwestii wypowiem :ico_oczko:

Gabriel się nagle obudził po 21, wchodzimy do pokoju, a On siedzi w łóżeczku, taki pomarszczony, bo Go światło raziło, ale zasnął zaraz szybciutko...

Pinko to tak jak Kuby dziadek lubi o wojnie i powstaniu opowiadać, bo miał wtedy 19 lat i wiele pamięta-z resztą miło się tego słucha... w każdym razie to co budzi w ludziach silne emocje często zostaje w pamięci na zawsze... nic więc dziwnego, że Twój tata teraz o tym wspomina...

Mariola nie wiedziałam, że nie można na cycu actimela pić... bo ja piłam cały luty i kawałek marca, bo wtedy najczęściej chora jestem-i tak się raz pochorowałam więc średnio pomogło :ico_oczko: ale tak czy inaczej nie wiedziałam, że nie powinnam :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 wrz 2008, 22:06

Gosia przykro mi z powodu Dziadka :ico_placzek: [*]

pinko pisze:A co się dzieje?
pisałam Wam ze Patryk jeszcze nie mówi, ciężko jest mu sie zaklimatyzowac w przedszkolu no i panie tweirdzą ze najlepiej nie jest, bylismy z nim u neurologa, dostał lek który ma pomóc w koncentracji, zaburzniach mowy, za miesiac kontrolna wizyta, zoobaczymy...

Fintifluszka pisze:nie wiedziałam, że nie można na cycu actimela pić
ja tez bym nie wiedziała :ico_noniewiem:

Dzieciaczki juz spią, ide zarzyć kąpieli, jak mnie nie zmuli to jeszcze wrócę :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 wrz 2008, 22:07

Fintifluszka pisze:Mariola nie wiedziałam, że nie można na cycu actimela pić... bo ja piłam cały luty i kawałek marca, bo wtedy najczęściej chora jestem-i tak się raz pochorowałam więc średnio pomogło :ico_oczko: ale tak czy inaczej nie wiedziałam, że nie powinnam :ico_noniewiem:
mozna tylko Amelka ma skaze wiec nie moglam nabiału spożywać a to należy do tej grupy

[ Dodano: 2008-09-24, 22:11 ]
madziarka81 pisze:pinko napisał/a:
A co się dzieje?
pisałam Wam ze Patryk jeszcze nie mówi, ciężko jest mu sie zaklimatyzowac w przedszkolu no i panie tweirdzą ze najlepiej nie jest, bylismy z nim u neurologa, dostał lek który ma pomóc w koncentracji, zaburzniach mowy, za miesiac kontrolna wizyta, zoobaczymy...
nie wiem jak to u was wyglada bo w naszym przedszkolu byl chlopczyk co tez bardzo pozno i bardzo nie wyrażnie mówił i lekarz polecił matce żeby zapisala go do przedszkola moze wtedy bedac razem z dziecmi zacznie prędzej mówić chłopczyk ma teraz 5 lat i jest o wiele lepiej tylko on zaczol chodzic jak mial 2 latka ale wtedy nawet nie umial mowi mama tata .

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 wrz 2008, 22:15

Jola, widziałam filmik - fajnie Miruś zasuwa.
Chociaż Norbert też niczego sobie. A dzisiaj stawiałam go na podłodze, trzymałam aż złapie jako taką równowagę i puszczałam - trzymał się tak na stojąco nawet z 10 sekund, a ile radochy miał przy tym i tak śmiesznie się chwiał trzymając równowagę :ico_haha_01: Wogóle to Norbert bardzo taneczny jest, pewnie przez to, że Rafał często z nim tańczy. Jak leci jakaś muzyka i trzyma się go za rączki to sam przebiera nóżkami i wygina się :ico_haha_01:
Aaa.. i dzisiaj jeszcze pierwszy raz bił brawo :ico_brawa_01: Uczyłam go od jakiegoś czasu i nic.. Dzisiaj babcia śpiewała mu "kosi kosi łapki.." i klaskała w ręce i w pewnym momencie Norbert zaczął klaskać :-D .. Jaka radocha jak dzieci sukcesy odnoszą :-D

Sobie dzisiaj przypomniałam, że muszę PESEL Norbertowi wyrobić :ico_puknij: Moja mama w czerwcu odebrała z urzędu polski akt urodzenia bo ja już wróciłam do Londynu wtedy i dzisiaj dopiero też zobaczyłam te dokumenty. Jutro albo w piątek muszę iść do urzędu zameldować i o ten Pesel.
No a Pesel to gdzie wydają? Razem z zameldowaniem czy jak? I ile się czeka?

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 wrz 2008, 22:24

madziarka81, pisalas kiedys ze Patryk to taki maly nerwusek moze wlasnie przez to ze malo mowi i nie zawsze wiecie pewnie co chce dlatego czasami wpada w szal bo moj kuzyn to walil glowa o podlage jak go nie rozumieli no i wyrosl z tego wiec badz dobrej mysli bedzie ok nie popadaj w depresje

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 wrz 2008, 22:25

madziarka81 pisze:pisałam Wam ze Patryk jeszcze nie mówi, ciężko jest mu sie zaklimatyzowac w przedszkolu no i panie tweirdzą ze najlepiej nie jest, bylismy z nim u neurologa, dostał lek który ma pomóc w koncentracji, zaburzniach mowy, za miesiac kontrolna wizyta, zoobaczymy...

Tam w Londynie mam koleżankę, której syn ma coś 4 latka i jak na ten czas mówi niewiele i baaaaardzo niewyraźnie. W zeszłym roku poszedł do szkoły, gdzie dzieci wogóle rozmawiają przecież po angielsku ale nie miał problemów z zaaklimatyzowaniem się. Widać niektóe dzieci wolniej się rozwijają. A jeszcze pamiętam jak mój brat był mały to też późno zaczął mówić i długo nie mógł wypowiedzieć "r, sz, cz, ż.." itp. Do logopedy chodził i po jakimś czasie przeszło. Myślę, że to kwestia czasu.. Patryczek potrzebuje go więcej niż inne dzieci, a to, że chodzi do przedszkola powinno mu to ułatwić.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 wrz 2008, 22:27

CleoShe, u nas pesel Iwona wyrabiala w urzedzie gminy i tam tez odrazu meldowała Maje .Tylko na pesel cos sie czeka nie wiem ile.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 wrz 2008, 22:35

hej juz jestem
dzięki dziewczyny za pocieszenie ja tez staram sie sobie tłumaczyc ze bedzie dobrze i ze przedszkole pomoże Patrykowi ale jak siie słyszy od dyrektorki ze dziecko odbiega od normy w porównaniu z innymi dziecmi to nie jest fajnie

[ Dodano: 2008-09-24, 22:37 ]
mariola pisze:Tylko na pesel cos sie czeka nie wiem ile.
my czekalismy dwa tygodnie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość