Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 wrz 2008, 08:54

Witam sie i ja z poranną :ico_kawa: .Pogoda paskudna juz mam jej poprostu dość :ico_puknij: ...
Cleo wiem,ze moglby byc to okrez z tym,ze w tych 7dniach przerwy okres dostaje dopiero po 2-3 dniu a tu juz tak odrazu,a tabletke wzielam no coz....A jesli chodzi o bolesnosc to u mnie dopiero teraz po drugim porodzie bolesność sie zmniejszyla,ale roznie to bywa :ico_noniewiem:
Madzia czy te grono pedagogiczne oszalało :ico_puknij: kazde dziecko jest inne a oni sa od tego aby uczyc dzieci,moze tez byc tak,ze Patryczek widzi,ze nie wymagacie od niego mowienia i dlatego nie mowi bo mu jest wygodniej natomiast w przedszkolu jest inaczej.Moja Julia co prawda mowi ładnie,ale do jej grupy chodza rozne dzieci i pani nikogo nie wyroznia tylko postanowila prowadzic zajecia logopedyczne...3mam kciuki za was i nie załamuj sie kochana
uciekam sprzatac

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 wrz 2008, 09:08

Ja akurat jak rejestrowałam Gabiego to dostałam jeden akt urodzenia z miejscem na wpisane pesela i przy odbiorze, Pani w okienku mi wpisała w te puste krateczki, ale myślę, że nie będzie problemu i babcia będzie mogła pesel odebrać...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2008, 09:34

Cześć dziewczyny

Jeszcze raz dziekuje za miłe słowa i za pocieszenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jesteście kochane :ico_brawa_01:

Musze pochwalić koniecznie Patryczka. Dzisiaj u logopedy bardzo ładnie pokazywał różne zwierzątka na tych drewnianych układankach a potem poszlismy do przedszkola i.................... Patryk wszedł do szatni, sam sie rozebrał, nałożył kapcie, dał buzi, zrobił papa i poszedł :ico_szoking: Bez płaczu, bez krzyku :ico_szoking: Jejku jak ja sie cieszyłam, myślałam ze z radości to sie popłacze :ico_brawa_01:
Mam gdzies co mówią panie w przedszkolu, ja wiem ze będzie dobrze .

Fintifluszka pisze:idę do Dżibrila, potarzamy się po podłodze...
a co to takiego?

Na 13 do pracy, wzięłabym sie za sprzątanie ale malutka zasnęła, razem z tata śpią i nie chce hałasowac. U nas dziś piękna słoneczna pogoda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 wrz 2008, 09:53

madziarka81 pisze:Musze pochwalić koniecznie Patryczka. Dzisiaj u logopedy bardzo ładnie pokazywał różne zwierzątka na tych drewnianych układankach a potem poszlismy do przedszkola i.................... Patryk wszedł do szatni, sam sie rozebrał, nałożył kapcie, dał buzi, zrobił papa i poszedł :ico_szoking: Bez płaczu, bez krzyku :ico_szoking: Jejku jak ja sie cieszyłam, myślałam ze z radości to sie popłacze :ico_brawa_01:

Rewelacja :ico_brawa_01: No to Cię ładnie dziś Patryś zaskoczył. No i pewnie, że będzie dobrze. Wśród dzieci na pewno szybko nauczy się mówić bo i sam będzie chciał się z nimi umieć porozumieć :ico_oczko:

Dzięki dziewczyny za info o Peselu. W takim razie w piątek pójdę z mamą do urzędu zameldować Norberta i ten Pesel wyrobić a mama potem mi go poda.. bo będę go później potrzebowała do wyrobienia paszportu stałego. Na razie ma tymczasowy ważny przez rok.

Bosheeee... dzisiaj pierwszy raz odkąd przyjechałam jest ładna pogoda i słonko świeci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Norbercik właśnie drzemkę sobie zrobił a czekamy bo ma przyjechać koleżanka mojej siostry z tym synkiem upośledzonym. Wojtek się urodził tego samego dnia co Gabryś. Tak mi trochę przykro bo Wojtuś i nasze maluchy są mniej więcej w tym samym wieku tylko nasze już raczkują, stają, siedzą.. a Wojtek wciąż tylko leży :-| . To pewnie przykre dla rodzica patrzeć jak inne dzieci się prawidłowo rozwijają..

Idę coś zjeść bo jeszcze śniadania nie zjadłam a kiszki mi już grają :581:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 wrz 2008, 10:23

madziarka81 pisze: Patryk wszedł do szatni, sam sie rozebrał, nałożył kapcie, dał buzi, zrobił papa i poszedł Bez płaczu, bez krzyku

brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne dla niego, widać że mu się tam podobać zaczęło i teraz to tylko lepiej może być :-)

Arturek już godzinkę drzemki złapał a ja muszę pranie :ico_prasowanko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2008, 10:25

Renia0601 pisze:Arturek już godzinkę drzemki złapał a ja muszę pranie
moi śpią juz prawie dwie godziny, sprzątam po cichu ale musze jeszcze odkurzyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 wrz 2008, 10:30

Wielkie brawa dla Patryczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Da sobie chłopak radę w przedszkolu, a zobaczysz że za rok będzie Ci pyskował :ico_oczko:

A Dżibril to pewnie Gabryś :-D :-D :-D

Klaudia no rzeczywiście to pewnie przykre dla rodziców patrzeć jak dzieci wkoło siadaja, raczkuja, biegają, a ich dziecko narazie tylko leży :ico_placzek: Straszne to. Aż łzy sie do oczu cisną :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-25, 10:32 ]
CleoShe pisze:Idę coś zjeść bo jeszcze śniadania nie zjadłam a kiszki mi już grają :581:


Fajne masz te kiszki :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2008, 10:40

Witam!

Jetescie niesamowite, jeden dzien mnie nie bylo ile tyle czytania :ico_olaboga: no ale tak pogoda nie za bardzo spacerowa i sloneczka wcale dalej nie widac :ico_zly:

Dziekuje Wam wszystkim za slowa pocieszenia!! :ico_sorki:

U nas nocka spokojna, pobudka o 6.00 dopiero potem moje chlopaki spaly do 7.30 a ja musialam szykowac sie do pracy!!

Madziu, nie przejmuj sie tymi babami w przedszkolu i brawa dla Partyka!!! Nie dziwie sie, ze chcialo Ci sie plakac, pewnie wzruszajacy moment to byl, ile nas takich cudownych chwil w zyciu jeszcze czeka...ehhh :-)

Jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze....
Na razie mykam do pracy....

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 wrz 2008, 11:01

Witam,
Ale popisałyście od wczoraj....
My w nocy dwie pobudki, pierwsza około 1, ale pobujałam i włożyłam Ulę jeszcze do łóżeczka i pospała do 5:15, ale od 7 już spać nie chciała.
Ula z Jarkiem teraz drzemią sobie, a ja mam chwilkę dla siebie.
Co do actimela, słyszałam, że nie powinno się go pić w czasie choroby, bo zamiast pomóc, jeszcze bardziej się człowiek rozkłada.
Madzia, Patryczek też zacznie mówić, potrzebuje więcej czasu, a wśród dzieci będzie mu łatwiej, nie martw się, moja bratanica też bardzo późno zaczęła mówić a do tego bardzo niewyraźnie i też się martwili, ale udało się, teraz Ewcia mówi wyraźnie i jest małą wielką gadułką. A co do pani dyrektor, to niech zmieni pracę, bo się do tej nie nadaje, powinna wspierać rodzica, a nie dołować.
I wielkie :ico_brawa_01: dla Patryczka za takie dorosłe zachowanie w przedszkolu :-)
Klaudia, :ico_brawa_01: dla Norberta za postępy w stawaniu i klaskaniu. Mnie to zawsze łzy się w oczach zbierają, jak widzę chorego dzieciaczka, czy to z zespołem downa, czy na wózku, jakoś tak bardzo serce wtedy ściska, że ten maluszek jeszcze dobrze nie pożył na tym świecie, a już takie doświadczenia nieprzyjemne ma. Nie potrafię sobie wyobrazić jaki to musi być ból dla rodziców, ile to trzeba mieć siły, żeby wychować takiego dzieciaczka ile czasu i cierpliwości... podziwiam takich rodziców bardzo.
Iwona, my mamy teraz stare mieszkanie w starym budownictwie tu nawet toalety są na klatce schodowej, nie ma łazienek i są jeszcze piece kaflowe. Mój brat poprzerabiał mieszkanie, zrobił w domu toaletę, wstawił brodzik w pokoju i przerobił kuchnię na pokój, a nyże na kuchnię. Zrobiło się lepiej, ale w tym pokoju po kuchni nie ma ogrzewania. A w piec kaflowy wstawił grzałki elektryczne. Prąd jest drogi, więc na razie nie grzejemy jeszcze, jest ciepło w jednym pokoju (23stopnie), a ten pokoik po kuchni na razie stoi pusty, zamykamy na noc drzwi i nie marzniemy, ale jak się zrobi chłodniej, to na pewno będzie trzeba trochę pogrzać, bo Ula nie może marznąć.

kaska28 pisze:A Dżibril to pewnie Gabryś :-D :-D :-D

No właśnie, pewnie masz rację, tylko co to oznacza i skąd się takie określenie wzięło.... a myślałam, że tylko mój Jarek wymyśla takie różne nazwy na Ulę jak "Ulkołak" czy "Ulkozaur" :ico_haha_01:

A pogoda we Wrocku znów okropna, zapowiadali rozpogodzenie i słońce, ale nie wiem czy dzisiaj jakieś słońce się pojawi :ico_noniewiem: nie zapowiada się na to jak na razie. Muszę się dzisiaj przejść do sex shopu, bo w sobotę idę na panieński do koleżanki i chcę jej grę erotyczną kupić :-) Ale będę wyglądała z dzieckiem... hehehehe, ale co tam :ico_oczko:
Ula juz nie śpi, bawi się koło Jarka na łóżku.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 wrz 2008, 11:18

pinko pisze:Muszę się dzisiaj przejść do sex shopu, bo w sobotę idę na panieński do koleżanki i chcę jej grę erotyczną kupić Ale będę wyglądała z dzieckiem... hehehehe, ale co tam

no napewno panie ekspedientki się zdziwią :ico_haha_01:

mz74 pisze:Jetescie niesamowite, jeden dzien mnie nie bylo ile tyle czytania

no a jak dobrz pamiętam to sama chciałaś żebyśmy dużo pisały żebyś miała co czytać po dniu nieobecności :ico_oczko: to wykonałyśmy zadanie.

Artur śpi dalej, jak wstanie to czeka na niego jabluszko i idziemy choć na chwilkę n dwór bo słoneczko nawet u nas dziś wyszło, mam tylko nadzieję że zdąży wstać zanim zejdzie :ico_oczko: zasnął o 9.30

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość