Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2008, 13:01

Juli,musisz poczytac na stronce...wiesz co ja nawet nie wiem czy do PL oni wysylaja :ico_noniewiem: ...do mnie bedzie kosztowala 22$ o ile wartosc rzeczy nie przekroczy 125f :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-26, 13:05 ]
Juli,do PL nie wysylaja...najblizej do Niemiec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 wrz 2008, 13:12

GLIZDUNIA, ale słodkie te ciuszki. A sprzedać pewnie, że sprzedaj jak jest okazja, drugiemu bobasowi kupisz nowe. Ja sprzedaję na allegro, ale też wielu chętnych nie ma, ale wczoraj kombinezon za który dałam 35 zł w tamtym roku poszedł za 52 zł :-D :-D :-D

My po spacerku, Karol oczywiście śpi, a mnie głowa boli, bo nie mam co jutro na siebie włożyć na ten zjazd absolwentów :ico_olaboga: wywlekłam wszystko z szafy i na dobrą sprawę nic mi się nie widzi, z Karolem przeszłam się po mieście, ale z nim to żadne kupowanie i przymierzanie ciuchów - zwłaszcza w miarę eleganckich. No i jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 wrz 2008, 13:12

heja
my właśnie wróciłyśmy z ostatniego egzaminu. Zdałam na 4,0 :-) i tym sposobem skonczyłam studia. jeszcze tylko napisać pracę i obronić.

zjaęcia dodatkowe: u nas sama Ala zdecyduje na co będzie chciała chodzić. Póki co chcę jej zapewnić beztroskie dzieciństwo

na przeziębienie nic nie poradę, bo Ala tak na prawdę jeszcze kataru nawet nie miała.

GLIZDUNIA, ciuszki super. Ala ma sporo ciuszków ze stanów bo szwagier tam mieszkał i jak wracał to nazwoził :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2008, 13:16

Sikorko,jak ja Cie rozumie :ico_sorki: ...ja tez mam czesto ten problem,zawsze wywale wszystko a i tak nic z szafy nowego nie wypada :ico_noniewiem: ...i trzeba sie pogodzic z czyms co sie nam nie widzi....ale pocieszajacy w Twoim wypadku jest fakt ze daaawno sie nie widzieliscie i dla nich Twoje ciuchy i tak beda jak nowe a Ty piekna i usmiechnieta przyslonisz wszystko!!!moze wloski upnij jakos inaczej i makijaz walnij...od razu bedziesz lepiej wygladala w starych ciuchach...tak mysle :ico_noniewiem: ....no i gratulacje,to dopiero czysty zysk :ico_szoking: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-26, 13:17 ]
Ewcik,congratulations!!!!!!

[ Dodano: 2008-09-26, 14:01 ]
hmmm dziewczyny dzis ide sie zarejestrowac do lekarza,caly tydzien boli mnie podbrzusze i jajniki i juz mnie to meczy bardzo...przeciez ile moze trwac jajeczkowanie?napewno nie tyle....cos chyba jest nie tak,moze chociaz cytologie mi zrobia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 wrz 2008, 14:13

jestem na chwilę...widzę że SIkorka poszkodowana...przydałaby Ci się córeczka, do zakupów :ico_haha_01: a na serio...może coś Ci się uda wybrać z szafy? pokombinuj kobieto, przecież Ty to doskonale umiesz!!! no i obstaję za radą Glizduni!!!
i gratuluję sprzedaży!!! ja też chcę na czymś zarobić!!!
Ewcik :ico_brawa_01: A Alusia na prawdę nigdy nie miała kataru? ej, chyba coś ściemniasz...
Glizdunia pewnie, idź i sprawdź! ja nie wiem, jak u Ciebie...ale mnie na jajeczkowanie boli okropnie, czasem 2-3 dni, ale tak że momentami zwijam się z bólu...

moja poszła spać.....ja już pranie zrobiłam, kamizelkę musiała w ręku...reszta w pralce...ziemniaki obrane, pozmywane naczynia...zaraz muszę się umyć, uczesać...i przygotować listę do spakowania na weekend...niestety muszę wlec łóżeczko...i wózek...i ciuchy dla Hani na 4dni co razem daje pełną walizkę!!! :ico_olaboga: a mamy do przywiezienia też mnóstwo rzeczy...masakra...no i dziś mamy wieczorem sobie posiedzieć z teściami i J siostrą dłużej...ale nie wiem jak to wyjdzie, bo ja po wczorajszej wyprawie podpieram się już nosem...a jeszcze wizja 3dni wytężonej pracy w gabinecie mnie dobija...
lecę, muszę zdążyć zanim Hania wstanie, bo rodzice na grzybach, a J jeszcze nie wrócił.

Boże..znów mnie nie będzie 2dni na forum! jak to???
na razie!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 wrz 2008, 14:30

Zdecydowałam się tym razem tylko na zmianę koloru :ico_haha_01:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2008, 14:34

Zborra,no to udanego weekendu zycze!!!!i fajnych prezentow!!!!i wogole :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-26, 14:35 ]
Kamizela,ładnie,odobasz mi sie!!!a czy troche podcielas wloski ?czy nic a nic?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 wrz 2008, 14:41

Troszkę podcięłam i ujęłam im objętości bo mam ich za dużo. Ale na fryzurę Rihanny nie starczyło mi odwagi :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2008, 15:17

no zauwazylam ze fryzurka taka odswiezona!!ladnie mi sie podoba...a powiedz jaki jest Twoj naturalny kolor wlosow?bo ten czarny ze zdjecia slubnego to chyba farbowany co?

Arek sie juz wyspal i wstal,szok normalnie...i my juz ubrani zaraz skoczymy do przychodni a potem do sali uciech z maya i na zakupy :-D :ico_brawa_01: ...fajny dzien sie zapowiada tylko ten bol w podbrzuszu :ico_zly: ...chyba zaraz tabletke sobie lykne zeby nie myslec....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 wrz 2008, 15:46

zborra, serio nigdy nie miała kataru. Po co miałabym ściemniać. Jak wyżynał jej sie pierwszy ząbek to przez noc miała jakby zapchany nos, ale rano było już po wszystkim

kamizela, szczerze to jakoś bardziej podobałaś mi się w jasnych włoskach. Ale w tych nie jest źle, muszę się przyzwyczaić. :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość