Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 mar 2008, 19:39

aniulek pisze:.Ile takie kosztują?


normalnie w salonie koło 100 złotych ale mi robiła znajoma i zapłaciłam 30 złotych :ico_brawa_01:

ja już wróciłam od dentystki i jestem lżejsza o 260 złotych :ico_olaboga: :ico_placzek: jeszcze mam 3 doz robienia ale to juz małe dziurki a raczej dopiero początek próchnicy ale dopiero na kwiecień sie umówiłam

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

06 mar 2008, 19:49

kwiatunio, sliczne paznokietki :ico_brawa_01:
aniulek pisze:Już niedługo będziesz musiała i córci fundowaś bo widać że zadowolona
dokladnie

lilo, wspolczuje sytuacji w pracy

u nas przesliczna letnia pogoda. Termometry pokazywaly 31 stopni :ico_szoking: . Goraco, a ja za cieplo sie bralam jak szlam w miasto i wrocilam doslownie mokra. Pot mi sie po tylku lal . Emre byl w miare grzeczny tylko przy kazdym spozywczym czego chcial, jaki nie lizak to cukierki i tak w kolo.

[ Dodano: 06-03-08, 18:50 ]
kwiatunio pisze:ja już wróciłam od dentystki i jestem lżejsza o 260 złotych
moj maz idzie w soboyte do dentysty. Juz mu lekarz powiedzial ze ok 150$ wezmie :ico_zly:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

06 mar 2008, 19:54

kwiatunio pisze: i zapłaciłam 30 złotych

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jak za tyle to i ja chcę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: A to akryl czy żel?Fajne bo nie są takie długie szpony.U mnie w pracy koleżanka ma ale takie długaśne że aż nie mogę patrzeć :ico_noniewiem: Za uzupełnienie płaci 70 zł a za nałożenie chyba 140 i tak jej znajoma robi.Więc w porównaniu z tym co Ty zapłaciłaś to przepaść :ico_szoking:
emrejan, jak ja nie mogę się już ciepełka doczekać,zazdroszczę.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 mar 2008, 20:17

aniulek pisze:A to akryl czy żel?


żel....ja nie chciałam szponów bo kto by za mnie robił w domku??ani sprzątać,myć,gotować ani się ubrać ......i bardziej się mi podobają takie krótsze bo nie rzucają sie w oczy ze to sztuczne :ico_wstydzioch:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

06 mar 2008, 20:35

lilo pisze:Kto wie - może u mnie też. Jak zostanę bez pracy, albo mnie tu tak wkurzą, że zajdę i pójdę siedzieć w domu z dziećmi... Ech........ Aaa!!!!!!!!! Tylko, że nie rozmawiam aktualnie z mężem to może być ciężko

Ale dzieci nie robi sie przez rozmowę :-D :ico_oczko:
kwiatunio, możesz mi wierzyć lub nie,identycznie miałam zrobione paznokcie na ślub!!!!!!!!!!! :ico_haha_02:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

06 mar 2008, 20:58

BeataW pisze:Ale dzieci nie robi sie przez rozmowę

hihi , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja już zmykam,do jutra.

lilo

06 mar 2008, 21:47

BeataW pisze:Ale dzieci nie robi sie przez rozmowę

Taaaaa........ Teraz mąż chodzi za mną i przypomina sobie o co poszło.....

Byłam u rodziców po pracy, musiałam się odstresować.... Teraz wróciliśmy, nastawiłam obiad, pozmywałam, zrobiłam kolację, wstawiłam pranie......... Ciężkie życie pracującej matki :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-06, 21:31 ]
Aaaa - kwiatunio super pazurki, jakby tylko ktoś chciał do mnie przyjść i mi zrobić to też bym sobie zrobiła, bo moje naturalne są tragedia...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

06 mar 2008, 22:37

BeataW pisze:Ale dzieci nie robi sie przez rozmowę :-D :ico_oczko:

hihihii, to samo sobie pomyslalam :ico_haha_01: :ico_oczko: ciesze sie, ze jednak jakies rozsadne mysli ci lilo w glowce kielkuja :ico_haha_01: :ico_oczko:
lilo pisze:Ciężkie życie pracującej matki :ico_oczko:

nie przypominaj... mezu chory chorszy na zwolnieniu w domu siedzi, nic nie robi bo chory ale jesli o jego sprawy chodzi to momentalnie zdrowieje :ico_noniewiem: trzeba papiery do szkoly dla malej zalatwic w urzedzie ktory jest jakies... 3 min od domu. I kto to musi zalatwic? ja... z jezykiem w kieszeni z pospiechu, bo zamykaja o 14 a ja o 13:30 z pracy wychodze i w urzedzie jestem ok. 13.45-13.50 :ico_noniewiem: Ale dzis mi sie udalo :ico_brawa_01:
emrejan pisze:u nas przesliczna letnia pogoda.

u nas tak bylo pod koniec zeszlego tyg - zreszta w weekend ludzie sie opalali i nawet kapali w morzu :ico_szoking: a teraz chlodno :ico_puknij:

[ Dodano: 6 Marzec 08, 21:39 ]
kwiatunio, zapomnialam pochwalic pazurki i Julcie :-D ja osobiscie nie lubie dlugich pazurkow, chyba ze na jakas imprezke. w ogole kopciuch straszny jestem :ico_wstydzioch:
lilo, super awatarek!!!

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

07 mar 2008, 08:50

witam
my wczoraj popołudniu wróciliśmy z gór. jestem baardzo wypoczęta i mam powera strasznego więc zaraz się za sprzątanie zabieram. power się przyda bo poza świątecznymi porządkami sesja się zbliża wielkimi krokami ....

Justyna, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

JustynaiGabi pisze:Gosiu i tatuś i ja zaliczyliśmy ogromne zdziwienie........

nie wiedzieliście skąd się dzieci biorą :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kwiatunio - jaka cena pazurków :ico_szoking: u nas 160-180 nałożenie i uzupełnienie ok 70. ale b ładne masz :ico_brawa_01:

lilo

07 mar 2008, 08:54

osita pisze:ciesze sie, ze jednak jakies rozsadne mysli ci lilo w glowce kielkuja

Sama się dziwnię że w miarę spokojnie do tego podchodzę :ico_noniewiem: Wychodzę z założenia że trzeba "robić swoje" i tyle. Na szefa i jego humory sposobu nie ma...

osita pisze:nie przypominaj... mezu chory chorszy na zwolnieniu w domu siedzi, nic nie robi bo chory ale jesli o jego sprawy chodzi to momentalnie zdrowieje

Taaaaaa..... Też to znam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-07, 07:56 ]
osita pisze:lilo, super awatarek!!!

A dzięki, znudził mi się już ten stary okrutnie :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość