Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 wrz 2008, 09:56

edyta29 napisał/a:
u nas jest 22

a u nas o dyszke więcej ,32 ogulnie klasy sa u nas duze
jest 6 chłopców i jedna dziewczynka ale to najmniejsza klasa w szkole .... choć 6 lat temu też w klasie mieli 8 dzieci ...obecnie te dzieci są już w gimnazjum .... ale są oczywiście klasy większe .... ale max to chyba 23 dzieciaki w klasie ... zresztą szkoła jest maleńka ... i chyba utrzymuje się tylko dlatego że ma bardzo dobre wyniki w nauce - np. egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej , no i szkoła jest rozbudowywana .... wiec może sie utrzyma... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 wrz 2008, 19:22

Witam
U nas średnio,Julka na antybiotyku z zapaleniem oskrzeli,Zuza chrypi i pokasłuje i zastanawiam się czy posłać ją jutro do szkoły :ico_noniewiem: Ech,nie lubię jesieni i zimy,znowu ponad pół roku zimna.
U Zuzi w klasie jest około 26 dzieci,dokładnie nie wiem :ico_wstydzioch:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

29 wrz 2008, 09:00

hejka
Piotrek dzisiaj w szkole , ciekawa jestem jak sobie poradzi bo ma zaległości , to znaczy pracowałam z nim w domu , ale same wiecie co w szkole to w szkole , dzieciaki inaczej przyswajają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

29 wrz 2008, 09:20

Moja dziś też w szkole w piątek została w domku bo chodziłyśmy do dentysty kolejnego zabka wyrwać bo z tyłu wychodzi następny a mleczak nie chce wypasć
Magda wizytę zniosła dzielnie :ico_sorki: :ico_sorki:
w piątek było też pierwsze zebranie mój T chodził ogólnie jest dobrze bardzo dobrze Magda sie uczy choc z koleżanka w ławce rozmawia i Pani mówiła że jak będzie sie to powtarzac to je przesadzi
ale ogólnie jest dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zobaczymy jak bedzie dalej

Zulcia, duzo zdrówka dla Julki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

29 wrz 2008, 10:22

u nas dzis jest zebranie w szkole , pierwsze zobaczymy co pani powie po miesiącu pracy z dziecmi :ico_haha_02:

w klasie mamy 28 dzieci , jest 14 chłopców i 14 dziewczynek :ico_oczko:

Ala miała tyle lekcji zadane na weekend ,że aż miałam nerwy , z jej ruchami siedziała w sobote i niedziele po 4 - 5 godz :ico_noniewiem: z samym pisaniem , a jeszcze wiersz na pamięć i czytanka do nauczenia, ałe szczęście ,że pamięć ma dobrą , to dwa razy przeczytała wiersz i pamiętala, a nie był wcale łatwy , bo ani rymu ani jakiejś składni , ale dała rade :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 wrz 2008, 11:57

Witam
U nas to samo co wczoraj :ico_oczko:
Dziś po Zuzę przyszedł mój przyszły szwagier,bo przez chorobę Julki nie mam jak jej zaprowadzać.W środę mam kontrolę,to wezmę chyba Zuzę niech ją osłucha,bo też pokasłuje.
22540MONIKA, gratuluję!!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 wrz 2008, 10:08

no i po zebraniu , głównie chodziło o wybranie trójki klasowej , i mnie doleciało :ico_noniewiem:

o dzieciach pani niewiele powiedziała , ale moja chyba nie ma problemów , bo podobno jak jakieś dziecko ma problem to pani pisze kartkę do rodziców , a ja niczego nie dostawałam .....może to i lepiej bo po co na forum mowić które z czym ma problem .........na początku października mają być dni otwarte i wtedy pani powie więcej o dzieciaczkach już tak indywidualnie :ico_haha_02:
ślubowanie ma być w ostatnim tygodniu paździenika :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

30 wrz 2008, 10:44

witam ja juz tez po zebraniu również podstawową sprawa było wybranie trójki klasowej no i jestem przewodniczącą :ico_olaboga: nikt nie chciał sam sie zgłosić wiec wychowawczyni wybrała rodziców którzy maja wiecej czasu wolnego ale podobno to nie dużo obowiązków zobaczymy 6 października idę na zebranie Rady Rodziców
Ślubowanie będzie 30 października i po za tym dużo spraw organizacyjnych było kiedy ferie wolne dni itp U nas dopiero w tym roku ferie od 16 lutego i maja naprawdę przez to dużo nauki bo przed feriami zaczyna już sie drugi semestr :ico_olaboga:

Basia juz super pisze nie musi( jak na razie :ico_oczko: ) robić dodatkowych ćwiczeń itp czytanie też całkiem dobrze .Dostała juz 5 z ang. i religii .Czy Wasz dzieci też z religii mają tyle rysowania ?? Wczoraj mąż rysował jej patrona naszej parafii dobrze ze w necie znalazłam taki prosty rysunek bo naszym patronem jest św. Jerzy który zabił smoka ...Basia po prostu nie potrafiła tego narysować ,niektóre zadania w tych kartach pracy naprawdę przekraczają możliwości dzieci przynajmniej ja tak uważam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

01 paź 2008, 09:02

hej
ja tez jestem w trujcie klasowej i radzie rodzicow , nawet jestem w prezydium , juz drugi rok , o do zerowki Piotrek tez chodzil w tej szkole :ico_oczko:
u mnie z religii tez duzo maja , wogule maja książkę i cwiczenie , a jak je kupowalam w ksiegarni i mi pani podawala to sie spytalam czy sie nie pomylila i czy to napewno na jeden rok :ico_szoking: , i tez twierdze ze niektore zadania wykraczaja poza mozliwosci dzieci w tym wieku :ico_olaboga:
śluowanie u nas juz na przyszly tydzien w piatek

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

01 paź 2008, 11:50

Lady, a to juz masz doświadczenie :ico_oczko: to jakie są obowiązki jak sie jest w trójce klasowe?? a zalety jakieś tego są?
do religii Basia też ma książkę i ćwiczenia a wczoraj dostali spis modlitw do nauki po 2 na miesiąc :ico_noniewiem: Generalnie Basia ma dobra pamięć i oczywiście te podstawowe modlitwy zna ale widzę ze jakoś tez zajęcia z zakonnicą do niej nie przemawiają

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości