Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 mar 2008, 14:46

Hej
U nas nocka taka sobie.. Mala Nicolinka na szczescie spala juz lepiej,zasnela szybko bo juz o 21 30 a obudzila sie jakos o 8 00 i teraz niedawno ja uspalam i sobie spi mam nadzieje ze troche pospi bo ja musze obiad zrobic a i Marcus jakis niespokojny.. caly czas smoczka wypluwa i placze a teraz to spi ale mimo wszystko.. niewiem od czego to zalezy.. moze malego cos boli..??
U nas pogoda ok,snieg lezy ale juz nie pada,i slonce wyszlo chcialabym na spacerek wyjsc z Marcusem i Nicolinka ale niewiem mysle nad tym.. bo sama juz potrzebuje swierzego powietrza.. Wczoraj z Nicole pol godziny odgarnialysmy snieg ale sie malej podobalo.. Nicole ma taka mala specjalna lopatke to mi tez pomagala :ico_oczko:
A ja zaraz musze isc obiad robic a pozniej jak sie dzieci obudza to zobacze co z tym spacerkiem.. hmm ..

Maggie sliczny krajobraz tam pewnie mieszkacie.. :ico_oczko:

Iza zdrowka dla Matiego i ty tez uwazaj na siebie i trzymajcie sie buziaki dla was :ico_oczko:

Mama_Kingi to naprawde idzie sie wkorzyc.. Ale mam nadzieje ze malutka Kinga jeszcze zasnie :ico_oczko:

Ok milego dnia ja uciekam paa

[ Dodano: 2008-03-06, 13:52 ]
A to moje Dzieci tak wygladaja dzisiaj :ico_haha_02: :ico_oczko: :
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 mar 2008, 15:34

śliczne foteczki Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Biedna Basieńka pewnie się mocno stresuje :ico_olaboga: ale najważniejsze ze to już bo czekanie jest straszne

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 mar 2008, 16:39

Godzina 15:19
Właśnie był dr, zapytał jak się czuję i czy chcę coś na noc na uspokojenie, potem dostałam jakąś tabletkę biało-różową od siostry, i na razie tyle... Całuski dla Was dziewczynki!

To od Basi
Przekazałam od nas wszystkich buziaki, pozdrowienia i uściski. Prosiłam, aby nie myślała za dużo o jutrzejszym dniu.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

06 mar 2008, 17:31

Mama_Kingi, Kingunia zasnęła ci w koncu??? u nas tak czasto..kłade matiego spac a tu sąsiedzi coś wiercą albo muzyki glosno słuchają

dobrze ze Basia pisze do ciebie..martwie sie o nią....najwazniejsze ze operacja sie odbedzie..jutro juz bedzie po
Kristi, cuden fotki
moze syneczka zaczynją kolki męczyc skoro taki niespokojny?? biedactwo!!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 mar 2008, 17:51

Mała śpi, ale dopiero od godziny :ico_szoking: . Zawsze zasypia między 12:30 a 13:30. Wymęczyła się. Zasnęła dopiero u mnie na kolanach... Już teraz nic na nią nie działa- wiercą dalej, ale ona wespała się już ładnie. Na szczęście, bo dłużej chyba bym tego nie wytrzymała.... Męczyła się, łaziła mi po rękach, kolanach i brzuchu...
A ja jutro pewnie do diabetologa pójdę z tym swoim cukrem. Teraz poczytałam czym grozi cukrzyca ciążowa i aż się przeraziłam. Mam nadzieję, że mam tylko jakąś nietolerancję glukozy, a jeśli to cukrzyca, to dieta mi pomoże.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 mar 2008, 21:07

Cześć dziewczynki

iza pisze:a ja podam po prostu...mam 2 nocki nieprzespane....Mati jest przeziębiony..katar ma i spac nie moze...placze przez pól nocy..wczoraj w dzien nie spal wcale

biedny Mati i ty Izuś, trzymajcie, nie dajcie się chorobie, oby szybko matusiowi przesżło.
Maggie, a coż to za piękny krakobraz??

a to foto z Dorset, nad morzem często w lato tam jeżdziliśmy :ico_oczko:
O i widzę wieści od Basieńki naszej, :ico_haha_02:
Kristi pisze:Marcus jakis niespokojny.. caly czas smoczka wypluwa i placze a teraz to spi ale mimo wszystko.. niewiem od czego to zalezy.. moze malego cos boli..??

Kristi może to rzeczywiście kolka...oj pamiętam jak antosia męczyły kolki :ico_noniewiem:
no i :ico_brawa_01:
dla Nicole przy odgarnianiu śniegu :ico_brawa_01:
Anusia to Ty tez sie dzisiaj miałas z Kingulą :ico_noniewiem: ale dobrze ze w końcu zasneła, Antoś spał dwie i pół godz znowu.... :ico_szoking:

A u nas w porządeczku, byliśmy dzisiaj na ważeniu ale Antoś niestety nie dał się zważyć... :ico_noniewiem:
ło matko co ja się z nim miałam :ico_olaboga: płakał , wyginał się , krzyczał....
Ale nasza lekarka powiedziała że w centrum w przychodni mają specjalny sprzęt dla takich maluchów jak moj Antek , ktore się wiercą hehe no i we wtorek mam tam iść :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 mar 2008, 21:44

czesć kobietki

Ja własnie spaliłam cebulę :ico_wstydzioch: smród jak cholera ...
no cóż zdarza sie ....

widzę kolejną panią moderaor .... justynka gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 mar 2008, 23:38

Witajcie wieczorkiem..
Moje dzieci sobie spia,moja Nicolinke uspalam przed chwilka ale przedtem ja wykapalam i tym razem sama i ladnie i spokojnie zasnela.. a maly Marcusek tez sobie spi dostal mleczko,pozniej troche marudzil i dalismy mu kropelki przeciwko kolce i pomaga... maly spi spokojnie on jest taki kochany i slodki,i tak patrzy jak sie do niego mowi.. zakochalam sie w swoim syneczku kompletnie :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :-D moglabym na niego patrzec godzinami,i jak widze jak Nicole malego kocha,a jak ladnie uwaza zeby mu nic nie zrobic tylko ladnie i delikatnie glaszcze i przytula :ico_brawa_01: :ico_oczko:
A ja czuje sie zmeczona.. najgorzej jest w nocy.. bo jednak brakuje mi snu i jak juz zasne to moj maz ma problemy mnie obudzic zebym dala malemu jedzenie.. :ico_wstydzioch:
Glupio mi tak strasznie,ale po prostu moj organizm potrzebuje sie wyspac tylko za bardzo niema jak.. i najchetniej to bym wogule sie nie kladla spac tylko czuwala kiedy maly sie obudzi bo pozniej glupio wychodzi jak juz mnie maz w koncu obudzi to tak jak pijana daje malemu mleczko,a i nawet nie pamietam niektorych rzeczy.. :ico_olaboga: Ale w ciagu dnia jest wszystko ok,najgorzej jak sie poloze to czuje ze odplywam.. sama niewiem co mam myslec o tym.. chodzi o to ze mam za malo snu.. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

A i dzisiaj nas tesciowa odwiedzila... pobawila sie z Nicolinka i powiedziala ze niby tesc sie za mala stesknil i powiedziala zebysmy kiedys do nich wpadli. a ja na to jak to.. przeciez ja mam teraz znowu stres z tesciem..a tesciowa na to ze ma w domu duzo pomieszczen i mozemy tak zrobic ze bym go nie widziala.. ale ja sie nigdzie nie wybieram i nie pojde do tesciow... sam sobie jest winien tesc .. a teraz niech cierpi ze nie zobaczy wnuczki :ico_oczko: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
Uciekam milej nocki dobranoc paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 mar 2008, 01:30

A dopiero co zauważyłam, Justysia gratulacjonki :ico_brawa_01:
Aginka dobrze że tylko cebula, mi ostatnio przyjarała się ścierka, dobrze że weszłam do kuchni i zdążyłam przed pożarem :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: :-D
Kristi teraz to teść niech się sam stara a nie teściowkę wysyła do Ciebie...hehe, :-D
Wierze że napewno jesteś padnięta i potrzebujesz snu...może jakaś wymiana z mężowskim... :ico_oczko:

dobranoc...
Mocno trzymam kciuki za Basię i myslę o Niej...to już jutro, musi być dobrze :!!:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 mar 2008, 11:45

dziękuje dziewczynki :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_haha_01:

Tak w ogóle to witam i zapraszam na :ico_kawa: :ico_kawa:

Ja dziś cały czas mysle o Basi i trzymam mocno kciuki za nią oby wszystko bylo ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości