Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 paź 2008, 11:58

Fintifluszka, no ja bym nie mogła sobie darować jak by małemu kombinatorowi coś się stało więc jak tylko zobaczyłam ze staje to migiem łóżeczko na dół tym bardziej ze czesto zostawiam go tam samego choćby na chwile aby umyć podłogio a wiadomo to wystarczy sekunda z naszymi bakami

[ Dodano: 2008-10-02, 13:03 ]
hej udało mi się dziś chwycić ząbki Kamilka chwalimy się!! Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 paź 2008, 13:04

Dziewczyny wrocilam to nie od zabkow poprostu panuje tutaj wirus dostalismy kropelki i jak temperatura sie podniesie mam podac paracetamol

niunia byla bardzo grzeczna u pani doktor nawet sobie z nia porozmawiala dostala patyczek i nie chciala nam go oddac dopiero jak poszla spac to je go wzielam

najlepsze jest to ze wizyte mi umowili dopiero na jutro ale poszlam do leakrki i sie zapytalam czy nas przyjmie tak do jutra bym musiala czekac

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 paź 2008, 13:05

Obrazek
a to górne jedynki (łopaty) :-D

[ Dodano: 2008-10-02, 13:08 ]
iwona83, oj to widzisz lepiej jednak dmuchać na zimne. Ja jak Kamil jest mi nie wyraźny to też lece do lekarza i tak 2 razy wyczułam i miałam racje bo miała juz lekko zaczerwienione gardełko.
Miejmy nadzieje że szybciutko bedzie zdrowa nasza kruszynka!! :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 paź 2008, 13:43

Witam wszystkiego naj...........lepszego dla NADI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Iwona dobrze ze z maja cie przyjela miejmy nadzieje ze kropelki pomoga.Asikk, ząbki super Amelka ma tez takie lopaty ale ma juz 8 zebow i teraz to lepiej wyglada.
Gotuje obiad mam dzisiaj kopytka, Amelka spi mysle ze do 14;30 obym sie nie mylila.Zmykam pa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 paź 2008, 13:52

mariola, Kamil ma też 8 1i2 na górze i 1i2 na dole!!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 paź 2008, 16:13

U nas wyszly juz 4 (2 gora i dol) a dwie 2 gorne ida juz.... czyli bedzie 6 :ico_oczko:

No jasne pogoda za oknem to nie ma nikogo.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 paź 2008, 16:22

Ja siedze w domu bo niunia chora tak mi jej szkoda ale humorek narazie jej dopisuje zaraz musze isc do apteki bo zamknieta na sjeste dopiero o 17 otworza

Wszystkiego Najlepszego dla NADII

[ Dodano: 2008-10-02, 16:22 ]
a u nas tylko 4 zabki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 paź 2008, 16:34

Cześć.
DUŻO ZDRÓWKA DLA NADUSI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ja coś ostatnio straciłam chęć do pisania, a zaraz się zbieramy na zakupy, więc tak szybko Wam odpiszę.
Dzięki za komplementy na temat mojej "diabliczki"
Mariola, dzięki za przepis na ciasto marchewkowe, na pewno zrobię.
Justyna, dzięki za info o tej "sielskiej zagrodzie", czy to jeszcze jest czynne? Jeśli będzie taka pogoda jak ostatnio, to chętnie byśmy się tam wybrali :-)
Renia, przez te Uli długie włoski, wszyscy myślą, że jest starsza, a jak mówię, że ma 8 miesięcy, to się dziwią. Co do zapalenia jamy ustnej, ja miałam, jak byłam mała, a zaraziłam się w piaskownicy, wzięłam do buzi brudną z piasku zabawkę.
Iwona, nic dziwnego, że mała ciągnie do Ciebie, dzieci chore najbezpieczniej się czuję przy swoich rodzicach. Bidula, niech szubko wraca do zdrowia
Mary, myślę, że Ania potrzebuje po prostu więcej czasu, przyjdzie i na nią pora, ze zacznie się podnosić, im później tym lepiej. A jeśli się martwisz, to myślę, że rozmowa z pediatrą Ci pomoże.
Z karmieniem nie mamy żadnego problemu, Ula ślicznie otwiera dzióbek i je wszystko co jej dam :-)
Asikk, ząbki prześliczne :-)

Ostatnio mam wrażenie, ze Ula zaczęła mówić kolejne słowa, na lalki w wózku u mojej cioci ciągle mówiła "dzidzia", jak czegoś chce to powtarza "da". Nie wiem, czy to z moim słuchem jest coś nie tak, czy sobie wymyślam, czy też Ula zaczyna mówić. Ona jest wogóle bardzo rozgadana i głośna, ale czy to możliwe, żeby tak wcześnie zaczęła?

Uciekam, bo Ula marudna, zaraz będziemy się zbierać do sklepu po wykładzinę i na Kruczą szykować dalej mieszkanko pod wynajem.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 paź 2008, 16:42

pinko jak dla mnie to ci sie nie wydaje u nas wychodza czasami slowa dami, idzie, nene, dida, i od jakiegos czasu mama wyjdzie a nawet i baba

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 paź 2008, 19:37

pinko jak dla mnie to ci sie nie wydaje u nas wychodza czasami slowa dami, idzie, nene, dida, i od jakiegos czasu mama wyjdzie a nawet i baba
No tak, ale Maja ma już prawie 10 miesięcy, Ula niedawno skończyła 8 :-)

My już po kąpieli, Ula zmęczona i nie chce spać, wypiła kaszkę i wstaje i gada, teraz zaczyna marudzić... Jarek próbuje ją uspać.
Uciekam
Papapa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości