Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 mar 2008, 11:06

Witam o poranku-w Poznaniu niebo w chmurach, słońca nie widać, chora jestem i w ogóle kiepsko-nie idę do szkoły, tak postanowiłam.
Asika współczuję bólu nóżki - co to może być za cholerstwo to nie mam pojęcia. Może faktycznie Antos gdzieś tam ciśnie - łobuziak jeden.

eVe80 pisze:im nas więcej tym weselej i ciekawiej.

A ile w ogóle jest tu nas kwietniówek? Nie byłam w stanie przeczytać Waszych wszystkich prawie 300 stron postów i nie wiele o Was wiem. Ale to tylko kwestia czasu, prawda?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 11:08

AgaSza, wszystko pisze na pierwszej stronie chociaz niestety nie wszystkie dziewczyny z nami pisza :ico_placzek: zostawiły nas ale moze wroca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 mar 2008, 11:09

mamamonia pisze:A przybyły do mnie z Browaru w Poznaniu moim kochanym...

Moim też kochanym i Poznaniu i Browarze :-)

[ Dodano: 2008-03-07, 10:14 ]
eVe80 pisze:Co do pościeli to ja mam trzy, to są poszwy na kołderkę i podusię a wkład mam jeden.

No właśnie, tak czytam i widzę, że większość z Was ma pościel dla maluszka. Będziecie jej uzywać od samego początku? Bo ja np. nie miałam pościeli dla Ewy rok temu, kupiłam jej dopiero jak miała ok pół roku. Wcześniej była tylko w rożku, albo po prostu pod kocykiem i bez poduszki. I teraz też nie kupuję narazie. A może powinnam?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 11:25

AgaSza pisze:bez poduszki
no na poczatek ja poduskszki tez uzywac nie bede bo dzidzia musi miec prosto pod główka ,kołderke mam i zastanawiam sie czy kupic posciel taka cala zeby na zaske byla czy narazie tylko poszewki i ochraniacz bo na poczatek bede miala tak z 6 mc kołyske a potem chce turystyczne kupic i np taki ochraniacz mi tam nie bedzie potrzebny noi kurcze nie wiem co zrobic bo znowu to slicznie wyglada jak jest caly taki komplecik :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

07 mar 2008, 11:33

AgaSza pisze:Wcześniej była tylko w rożku, albo po prostu pod kocykiem i bez poduszki. I teraz też nie kupuję narazie. A może powinnam?

Jeżeli nie miałas dla Małej i doskonale( rozek i kocyk ) zdawal egzamin to po co kupować .Poduszka wiadomo ,że nie bedzie używana przez dłuższy czas .Ja kupiłam komplecik pościeli 4 el. tylko dla tego ,że potrzebuje baldachim ( po moim synku dzieś się zapodział) a tak to już miałam pościel ,podusie i ochraniacz.

edit53, Ja bym kupiła pościel 2 el. czyli poszewka na kołdre i poszewka na podusie , myślę ,że ochraniacze nie będą ci potrzebne przy łóżeczku turystycznym a jak wygląda ta kołyska ?

[ Dodano: 2008-03-07, 10:40 ]
edit53, asika82, mnie też bolała noga niewiem w którym miejscu was ale mnie w pachwinie tak do okoła najchętniej bym sobie ja odcieła największy problem sprawialo chodzenie po ktrótkim odpoczynku na fotelu lub tapczanie .To chyba już tak wszystko będzie nas bolało aż do końca .Cały czas sie zastanawiam jak to było za piewszym razem ale nie pamiętam ,żeby mnie cos co po chwila bolało tylko ,że w tedy mniałam 21 lat. :-) ,hi hi hi. Narazie mnie nic nie boli ani podbrzusze , ani noga a nawet nie ciągnie mnie aż tak ku dołowi czasem tylkotwardniej brzuszek ale gin powiedział,że do 10 razy na dobę może robic sie twardy .Wydaje mi się ,ze tylko dlatego to wszystko mi przeszło bo jestm na tabletkach ale za to cała sie trzęse te tabletki są ochydne wywołują kołatanie serca , czuje się jak na kacu tak mi łapki lataja no i nie mogę się skupić ,więc jak coś będę pisać z błedami to prosze na to nie zważać :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-07, 10:42 ]
AgaSza, nie wiem czy dobrze zrozumiałam , czy ty jestes z Poznania ? jeżeli tak to skąd?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 11:59

słoneczko4, kołyska cos w stylu łozeczka tylko troche mniejsza i baldachim wlasnie tez chce kupic do niej bo kolo okna bedzie stała ,mam jakies dwa baldachimy ale wolalabym wszystko w jednym kolorze miec ,musze wszystko obliczyc i zobacze jaka roznica kasy wyjdzie.moze nawet dzis wysiade kolo dziecinnego jak bede wracac i zobacze.teraz zmykam bo zaraz mam trajke a zanim sie dowloke do przystanku ...
a słoneczko mnie biodro cale strasznie bolalo i dalej boli tylko raz mniej a raz bardziej .buziaczki

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 mar 2008, 12:00

Tak słoneczko4 jestem z Poznania, a właściwie to już teraz spod Poznania. Od półtora roku mieszkam w Borówcu tj. 10 km od Poznania w kierunku Kórnika. A Ty może też z tych stron?
edit53 ja też na Twoim miejscu ochraniacza bym nie kupowała. Taki maluch to się wcale nie kręci i nie ma jak się poobijać w kołysce, a w łóżeczku turystycznym później to faktycznie ochraniacz się nie przyda. Moim zdaniem to byłby zbędny wydatek. Ja nie kupuję pościeli narazie w ogóle.

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

07 mar 2008, 12:09

AgaSza, ja jestem z Poznania a dokładnie mieszkam na jeżycach,taki typowy mieściuch ze mnie , szczerze powiem , że jak narazie mi to pasuję9 wszystko pod ręką bo w samym centrum , na szczęście w boczniej uliczve i nie musze wysłuchiwać jeżdzących tranwaji itp.) ale na starość to wolałabym gdzieś wybyć za miasto

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

07 mar 2008, 12:20

Cześć babeczki.

asika trzymam mocno kciukasy za nogę, żeby przestała boleć i żeby nie urosła. A już na pewno nie jedna, bo będziesz musiała po dwie pary butów za każdym razem kupować :-D

edit powodzenia na "komisji". Nie mają co robić tylko ciągać biedne ciężarówki po ZUSach... :ico_zly: No ale kebab wszystko zrekompensuje :ico_brawa_01:

agasza, słoneczko ja ciągle zazdroszczę tym co są w czy koło Poznania... Tęsknię...

Ja mam pościel, jak widziałyście, ale podusi też na razie nie będę używać.

Zrobiłam już rezerwację na wakacje nad morzem :ico_brawa_01:

Idę za chwilę do fryzjera. Nie wiem jak wytrzymam tam 4,5h ale muszę dać radę. Jak się Julcia urodzi to mama musi piknie wyglądać :-D Mam nadzieję że i tym razem mój fryzjer spisze się na medal.

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

07 mar 2008, 12:21

edit53, a jakbyś kupiła tak jak pisałam powłoczki na pościel i podusie w tych samych barwach co baldachim może coś bys znalazła? Popacz sobie na allegro , chociaz wzory i może coś dopasujesz . a jak nie to ja za komplet baldachim , poszewki i ochraniacz ( niestety bez ochraniacza z baldachimem raczej nie dostaniesz) 4 el. zapłaciłam 75 zl + przesyłka 10 zł. Jak zerkałam w sklepach to są droższe .Ja jeszcze o tym samym wzorze wziełam sobie rożek i przy okazji prześcieradło i za wszystko u jednego sprzedwcy zapłaciłam jakos 116 czy 117 zł. Jeżeli patrzysz finansowo bo u mnie szczerze powiem to sie nie przelewa z kaską a po drugie ja jestm taka oszczędna zato mój mąż z pieniążkami sie nie liczy no cóż różnice się przyciągają , jak takie dwa magnesy . :-D hihihihi

[ Dodano: 2008-03-07, 11:25 ]
mamamonia, czekam na fotkę , pochwal nam sie jak pięknie wyglądasz po fryzjerze i napisz jak wytrzymalas tyle czasu na fotelu bo mnie taka męczarnia też czeka tylko ,że w poniedziałek , mam taki odrost ,że juz na siebie nie moge patrzeć.
Dlaczego już nie mieszkasz w Poznaniu i jak długo żyłas w tym mieście?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość