Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

03 paź 2008, 14:14

motylku pod koniec miesiaca mam miec usg ... musze uzgodnic termin telefonicznie.

I tez licze na to ze zobacze co tam niedzy nogami ma moja dzidzia :ico_haha_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

03 paź 2008, 14:18

Ja byłam wczoraj u lekarza i nic nie było widać i teraz muszę poczekać następne cztery tygodnie żeby była kolejna okazja.
Chociaż lekarz mi mówił że czasem dzidzia jest taka złośliwa że nie chce pokazać i już.

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

03 paź 2008, 14:25

malgoskab dokladnie tak moze byc :ico_haha_01: moze trzymac w niepewnosci jeszcze przez kilka miesiecy :ico_haha_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

03 paź 2008, 14:28

Noemi ale przecież ciąża :ico_ciezarowka: ma to do siebie że cały czas na coś czekamy. I to w niej też jest takie wspaniałe :)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

03 paź 2008, 14:59

Małgosiu widzę że jesteś tak podjarana ciążą jak ja za pierwszym razem :-D ale to fajnie tak świadomie cieszyć sie tyn stanem, wiem coś o tym... hehe :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

04 paź 2008, 16:21

Witam w sobote :-D

Ja tylko na chwilke , stawiam kawke i ciacho :-D

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

05 paź 2008, 13:52

Witam! To ja i mój duży brzuszek. :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Obrazek
a to mój synek Filipek
Obrazek
Noemi ciasteczka smakowite.
cyn.inspiration może popraw sobie samopuczcie idz do fryzjera, Twoja dzidzia czuje że masz zły nastrój. A po za tym wszystkie kobiety w ciąży są piękne. :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 paź 2008, 07:41

aga pięknie wyglądasz :ico_brawa_01: i widzę że rozmiarowo nasze brzuszki są do siebie zblizone :-D ale nasze suwaczki wskazują na tyen sam etap ciązy więc... :ico_oczko:

cyn.inspiration
ach te doły ciążowe... coś o tym wiem hehe dokładnie mniej więcej około 15 tygodnia miałam podobne myśli do twoich, chciałam koniecznie coś ze sobą zrobić i już zaczynałam planować dietę po porodzie heheh nie przejmuj sie to normalne :ico_oczko: ja wybrałam się do fryzjera, pokazałm się na moim wcześniejszeym wątku czerwcówki 2007 i ochoczo czytałam pochlebne kometarze na sówj temat - pomogło! :-D

co do sikania to ja w nocy nie chodzę, ale w ciągu dnia to barrdzzooo często...

[ Dodano: 2008-10-06, 07:42 ]
aga zapomniałam napisać: Filipek uroczy i chyba podobny do mamusi co? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

06 paź 2008, 12:16

Ja miałam w weekend zajęcia na uczelni, ale tylko w sobotę byłam, bo mój mężusiu dziś rano o 4 jechał i chciałam spedzić z nim niedzielę, która zleciała bardzo szybko i to połowa na pakowaniu :ico_placzek:

Teraz mam doła i mi smutno bo mój mężuś wyjechała dziś w nocy Już wam mówiłam mówiłam, że został oddelegowany na szkółkę podoficerską, na trzy miesiące do Bydgoszczy. Z jednej strony się cieszę, bo to dla niego ogromna szansa; tym bardziej, ze rocznie wysyłają tylko jednego strażaka i w kolejce przed nim jest jeszcze chyba 12-13 kolegów. Ale teraz nadarzyła sie okazja zeby wysłać 2 naraz i wybrali jego :-) bo ma wyższe wykształcenie i predyspozycje na dowódcę...

No i wszystko fajnioe, ale wstałam dzisiaj o 3:30 i już nie zasnęłam pói po 8 nie dał znać że dojechali. Potem trochę się zdrzemnęłam ale wiecie jak to jest... :cry: Bałam się przy nim nie rozkleić bo widziałam, że i tak mu ciężko, ale jak poszedł to nie mogłam się uspokoić i się rozryczałam... ot głupia moja natura po prostu nie znosze jak go nie ma nie umiem inaczej.
lezałam i wyłam chyba z godzinę
:ico_placzek: Już za nim bardzo tęsknie i martwię się :cry:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

06 paź 2008, 15:24

katia trzymaj się cieplutko, aby ten czas rozłąki szybciutko minął. Świetnie cie rozumiem ja też często tęsknie za moim mężem zwłaszcza teraz jak jestem :ico_ciezarowka:
BeWu dziękuje. Teraz trochę się robi do mnie podobny, bo do tej pory to był czysty tatuś.
A co do siusiania do ja często biegam, i w dzień i w nocy. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość