Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 paź 2008, 12:49

witam stawiam wpadłam toylko zobaczyć co u was i mykam na zakupy musze Jarkowi zapełnić lodówke zeby miał co jeść jak mnie nie będzie ( ale kiedy to będzie to trudno powiedzieć )
no dobra mysl, jak bedziesz rodzic dzidziusia, druga polowa musi miec co jesc :-) mój to pewnie pojdzie do mamuski, bo mieszkam z tesciami wiec spokojna głowa :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 paź 2008, 16:45

:) my chcialysmy sie przywitac - dalej nierozlaczne :) dzisiaj mija 40 tydzien , wiec odbieramy mnostwo telefonow i smsow czy juz po wszystkim :/ robimy zaklady kiedy to nastapi - postawilam na 16 pazdziernika :P no zobaczymy .. :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 paź 2008, 17:11

:) my chcialysmy sie przywitac - dalej nierozlaczne :) dzisiaj mija 40 tydzien , wiec odbieramy mnostwo telefonow i smsow czy juz po wszystkim robimy zaklady kiedy to nastapi - postawilam na 16 pazdziernika :P no zobaczymy ..
oj chyba jednak nie tak daleko bo gdzie tam 16 pazdziernik :-) szkoda ze nie masz suwaczka, bo nie wiedziałam na kiedy masz termin :-) uszy do gory to nadejdzie szybciej niz myslisz. Czekamy na pierwsza pazdziernikowa mamusie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 paź 2008, 18:10

suwaczka nie ma, bo jak sobie pomysle ze dzisiaj by tam pewnie pisalo - Juz jestem, albo cokolwiek innego to pewnie denerwowalabym sie bardziej :PP podobno przed samym porodem dziecko jest spokojne, a moje wariuje okropnie :) mala ma nozki po lewej stronie wbite w bok, brzuch wyglada na zdeformowany i czuje sie jakby rowerek cwiczyla tam :/ chyba jej juz niewygodnie :/ chociaz czasami boje sie ze za bardzo sie rusza i cos ja uciska :( no ale lepiej o tym nie myslec, poki mowia ze wszystko w porzadku to nie ma czym sie martwic :)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

04 paź 2008, 18:32

poki mowia ze wszystko w porzadku to nie ma czym sie martwic :)

swieta prawda!!! :ico_sorki: a dzidzia sama zadecyduje kiedy sie wam pokaze. Ale jak juz macie 40 tygodni to chyba do 16 nie dotrwasz!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

04 paź 2008, 18:40

mój łobuziak jakby się trochę uspokoił i nie wierci się tak jak wcześniej,ale za to rozpycha się dołem bo częśto czuję takie prądy po wewnętrznej stronie ud, że ledwo mogę ustać na nogach, ciekawe co na to powie jutro moja doktorka.
po za tym ciągle pada deszcz, nic mi sie nie chce robić, najchetniej przespalabym to wszystko,nawet kawa nie dziala...

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 paź 2008, 18:51

prady!! :D ja tez czuje prady, czasem mi tak tam przywala ze do samych stop leca :) mowilam lekarzowi ale powiedzial, ze tak moze sie zdarzyc :O

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 paź 2008, 21:00

yoanna, mój Kropek też taki deformator :-D dupke wypina z lewej, a nózki z prawej strony. Rusza się nieco mniej niż przed 2 tygodniami, ale i tak podchodzi to pod ADHD :ico_oczko: najgorsze jest to,że on jest długi, a ja mam mały brzuch,więc poważnie rozważam operacje wyciecia dolnych żeber....pewnie do niczego nie będą sie juz nadawały po tej ciąży :-D

ja właśnie wróciłm z zakupów. Mężulec przyniósł mi masę jedzonka, więc moge spadac na porodówke z czystym sumieniem....bo w razie co nie zginiemy z głodu :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 paź 2008, 21:22

KOCHANE JA TEŻ JUŻ CHCE NA PORODÓWKE DZISIAJ MIAŁAM ZACHCIANKI NA SAME NIEZDROWE RZECZY WIĘC CHYBA COS SIĘ ZBLIŻA ZJADŁAM CHIPSY I PIŁAM PEPSI ALE NIE UMIAŁM SOBIE ODMÓWIĆ :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 paź 2008, 22:12

Hmm a mi chyba odeszedl czop :O az sie przerazilam widzac to cos, wielkiego jak taka glutowata zabawka ktora dzieci sie bawily glownie nad morzem a ja zawsze brzydzilam sie dotknac :O az mi sie nogi zaczely trzasc jak to zobaczylam.. przeczytalam ze czop moze odejsc kilka dni wczesniej, wiec troche sie uspokoilam, bo chyba nie jestem gotowa ;( na sama mysl, serce zaczelo mi kolatac, a nogi odmawialy posluszenstwa, oj Bojno Bojno!! Te wszystkie kobiety ktore urodzily dzieciaczki sa dla mnie najodwazniejsze na swiecie :)
Jesoo no i pierwszy raz od 10 miesiecy poczulam ten okresowy bol brzucha :/ chwileczke na szczescie, bo ja jednak chce jeszcze kilka dni :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość