Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

07 mar 2008, 12:40

Obrazek
Build your own Blingee

a nasza niunia to podoi sobie cyca ze 20 minut i w nocy budzi sie praktycznie dwa razy także jest ok. kolki na razie nie ma. czasem jak ja połozymy to pomarudzi ale jak sie ja weźmie na raczki to od razu zadowolona jest i sie rozgląda po pokoju.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

07 mar 2008, 13:48

Czarnulka ibn to dokładnie tak jak moja. Przeważnie ma jedzoenko w nocy około 1 i 5 i tez na rączkach jej się podoba. Teraz jeszcze dobrze bo mała dużo śpi ale wolę nie myśleć co będzie później. Jak będzie większa i będzie kazała się ciągle nosić :ico_olaboga:
Emila7895 dobrze że marcelkowi pomogły leki. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

07 mar 2008, 16:30

SYLWIA a nasza to tak 2 i 6 sie budzi na jedzonko :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2008, 17:39

witam kolezanki
wyjasniłam sobie wczoraj z mezem oczywiscie musiałam wybuchnac :ico_placzek: czemu ci faceci sa tak mało domyslni i trzeba im wiele rzeczy mówic odnosnie naszych odczuc.

a co do piersi mnie tez nie bola franus slicznie zjada. Wczoraj usnął na noc dopiero o 24 wyspał sie w dzien bo bylismy na szczepieniu i po szczepionce spał bardzo ładnie wiec wieczorem nie mógł usnąc. A i monitor oddech uwlaczył nam sie wczoraj z 5 razy :ico_olaboga: ja na równe nogi wiec nocke miałam w stresie.
:ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

07 mar 2008, 18:57

ASIAB - nie tylko odnosnie uczuć.ogólnie sa mało domyślni :ico_olaboga: trzeba im wszystko wytłumaczyć "dokładnie i duzymi literami" :ico_oczko: i to tez czasem nie skutkuje, ale ja to juz przywykłam. no z tym monitorem to rzeczywiście miałas stresik.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 mar 2008, 00:34

Asiab to już miałaś szczepienie????? jakoś tak szybko się wydaje
Mojej Julci coś ropieje oczko jedno. Boję się że to zapchany kanalik, bo jakjej zaczęłammasowac ten kanalik to teraz jej tak masakrycznie ropieje że szok. Już mam stresa. mam nadzieję że jutro będzie lepiej z tym oczkiem.

[ Dodano: 2008-03-07, 23:35 ]
Asia z monitorem to faktycznie mialłas małego stresa. Oby mój monitor nigdy się ni ewłączył bo chyb anie będe wiedziała co robić

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 mar 2008, 10:50

Sylwia.O. pisze:Asiab to już miałaś szczepienie????? jakoś tak szybko się wydaje
mój synek jak sie urodził miał zaburzenia oddychania i mósieli go wywiwzc do innego szpitala 40 km dalej bo u mnie nie maja odpowiedniego sprzetu i synek nie dostał szczepionki przeciwko gruzlicy która dzieci dostaja po 15 godz od urodzenia. Wiec dopiero po miesiącu mu mogli ja podac i miał tez druga dawke szczepionki przeciwko żóltaczce.
Sylwia.O. pisze:Asia z monitorem to faktycznie mialłas małego stresa. Oby mój monitor nigdy się ni ewłączył bo chyb anie będe wiedziała co robić
_________________
nalezy dziecko delikatnie poruszyc. moja ciocia która jest pielegniarka mi mówiła ze wystarczy ze dziecko bedzie miec nosek troszke zapchany to juz ma inny oddech i monitor oddechu juz to wyłapie. Ale dobrzev ze działa :ico_sorki: wole miec kontrole

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 mar 2008, 12:48

Ja się boję tych wszystkich szczepień. Tym bardziej że się naczytałam jakie mogą być skutki szczepionek. Zresztą mojej przyjaciółki synek właśnie po szczepieniach dostał autyzmu :ico_olaboga:. Jak ktoś chce to moge dac linki do artykułów na ten temat

[ Dodano: 2008-03-08, 11:51 ]
Moja mała miała dziś gorszą noc. Zawsze ładnie spała a dziś po każdym jezonku godzinę jeszzce nie spała. Także jestem trochę nie wyspana tym bardziej że jak zasnęła nad ranem około 7 (myślałam że sobie pośpię jeszcze trochę) to mój Kubuś sie obudził i tyle miałam ze spania.
A w nocy małej bardzo ropiało oko. Aż miała na twarzy takie zacieki z ropy :ico_olaboga: w poniedziałek musze koniecznie umówić się do okulisty ale boję się że to jednak będzie zapchany kanalik łzowy i będzie trzeba go sondą wyczyścić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 mar 2008, 16:03

Sylwia.O., mojemu synkowi dwa tyg oczko ropiało połozna kazała przemywac woda gotowana i sola fizjologiczna. a u okulisty tez bylismy w srode bo mały miał robione dno oka ze wzgl na to ze jest wczesniakiem i dostalismy kropelki na ropienie sulfacetamid oraz floxal i dzis juz nie ma sladu po ropkach.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 mar 2008, 16:53

asiab pisze:dostalismy kropelki na ropienie sulfacetamid oraz floxal i dzis juz nie ma sladu po ropkach.
ja się już naczytałam w necie o tych ropiejących oczkach i ponoć moze zacząć ropieć spowrotem po odstawieniu kropli.
Asia a Franusiowi ropiały oba oczk aczy tylko jedno????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość