Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 paź 2008, 21:05

W koncu usnela ale bylo strasznie jak tylko wyczula ze to nie babcia to w placz kurcze przeciez na poczatku bylam sama na meza nie moglam zbytnio liczyc bo ciagle w pracy i jakos dawalam rade a teraz to jest tragedia nawet majka na spacer nie chciala isc caly czas mialczala

mam strasznego dola :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 paź 2008, 21:09

Fintifluszka, o boziu starsznie wam współczuje trzymam kciuki żeby się wszystko poukładało a mama zeby szybko zapomniała.
pinko, pewnie miałaś racje że Kamilek miał zły dzień choć przez chwile miałam stracha bo wczoraj wywalił się na kaflach i uderzył główką o podłoge , obserwowałam go wczoraj i dziś czy jakiś objawów nie ma ale całe szczęście ani gorączki ani wymiotów nie było apetyt też miała i wczoraj też był radosny tylko dziś jakiś taki nie wyraźny , ale na dworku pospał 2h i już było ok. Więc to pewnie tylko zły dzień.
A nie pisałam wam - jutro idę z Kamilkiem do okulisty bo mu prawe oczko ucieka tak lekko zezuje znajoma zobaczyła ja bym chyba w życiu tego nie zauważyła , ale teraz jak się przygladam to widze. Strasznie się denerwuje wczoraj nie mogłam spac przez to :ico_placzek: dam znać jutro po lekarzu. A no i oczywiście oby jeszcze raz tyle 500 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :509: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :520: :520:

[ Dodano: 2008-10-06, 21:16 ]
iwona83, :588: nie martw się może to tylko takie chwilowe upodobanie Majeczki do babci , zobaczysz zachwilke się jej odmieni i bedziesz znowu jej ukochaną naj ważniejszą osobą na świecie. Głowa do góry!!!!!! :ico_oczko:
Ok uciekam buziaczki dla wszystkich. Dobrej nocki. A ja Kamilkowi robie na noc taką kaszke w butelce na gęsto zje ok 180-200ml i śpi do 4-5 a dziś to obudził się nawet o 6 ale dałam mu smoczka i zasnoł obudził się o 8:00 grzeczny synuś tym bardziej że ja byłam nie przytomna bo całą noc myślałam nad tym oczkiem . Tak się martwie!! :ico_olaboga: ok pa pa :ico_spanko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 paź 2008, 21:20

Justyna, jak się wali to wszystko po kolei... może nie będzie tak źle, sama piszesz, że tamto auto się psuło i nic dobrego z niego by nie było. Mama się otrząśnie i się uspokoi. A Kuba, może jakąś naukę z tego wyniesie. Zresztą, sama pisałaś, że w poślizg wpadł, więc w sumie nie do końca to Jego wina, a co do miejsca, czyżby chodziło o skrzyżowanie Jedności z Oleśnicką? To jest miejsce ciągłych wypadków, moja ciocia tam mieszka i co chwila jakaś stłuczka, wielu tam zginęło. Głowa do góry słońce, będzie dobrze, wózek też sobie kupisz, odkładaj po troszkę i uzbierasz w końcu kasiorkę. Dobrze, że macie możliwość pożyczyć od szefa. Nie dołuj się, czasem tak jest, najważniejsze, że nikomu nic poważniejszego się nie stało.

Dobra uciekam, zajrzałam tylko na chwilkę, bo Jarek ze swoim bratem poszedł pogadać, bo akurat wpadł :-)

Justynka głowa do góry!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 paź 2008, 21:24

Asikk Gabciochowi też czasami oczko troszkę ucieka :ico_noniewiem: też myślałąm, żeby iśc do okulisty, nie wiem czy u takich dzieciaczków to nie jest jeszcze taka rzecz, która się unormuje-jestem ciekawa co jutro lekarz powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 paź 2008, 21:31

Assik takim malym dzieciom jak nasze moze uciekac oczko wiem ze do jakiegos czasu sie to reguluje jak dobrze pamietam to do 3 roku zycia albo 4 ja wlasnie nosilam okulary od 4 roku zycia ale jak juz masz wizyte to lepiej sprawdzic

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 paź 2008, 21:31

chodziło o skrzyżowanie Jedności z Oleśnicką?
nie jestem pewna, ale Kuba dzwonił później do mojego brata, że właśnie przed chwilą auto tam potrąciło pieszego i że przechodnie Go klepią po plecach, że tam bez przerwy są wypadki i to tysiąckroć gorsze, że piesi notorycznie giną i ledwie 2 dni temu bus spowodował tam gigantyczny karambol z ofiarami śmiertelnymi, więc nie wykluczone, że to właśnie to miejsce :ico_noniewiem:

dziękuję Ci bardzo za pocieszenie... dokładnie, jak się wali to wszystko na raz :ico_olaboga:
czekam na Kubę cała zestresowana... nawet policja jeszcze nie przyjechała na miejsce...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 paź 2008, 21:58

Uciekam spac mam nadzieje ze dzisiejsza nocka bedzie lepsza a i jutrzejszy dzien tez bedzie lepszym

Justyna dobrze ze macie od kogo pozyczyc pieniadze a mama pewnie w pracy ochlonie
i jutro na spokojnie porozmawiacie trzymaj sie bedzie dobrze

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 paź 2008, 22:36

Asikk, na pewno wszystko będzie dobrze, czekam na informację co Ci lekarz powie.
Iwona, nie martw się, Maja i tak najbardziej kocha Ciebie, ty jesteś jej mamą i jest do Ciebie bardzo przywiązana, ale przez tą chwilę przyzwyczaiła się też do babci, miała ją w końcu na codzień więc nie ma się jej co dziwić, że tęskni. Zobaczysz, że z każdym dniem będzie coraz lepiej, Ty ze swojej strony musisz być z nią, mówić do niej, pocieszać i przytulać, nie okazuj jak Ci smutno, bo Ona to wyczuje. Będzie dobrze, głowa do góry.
nawet policja jeszcze nie przyjechała na miejsce...
Niestety na nich czeka się zawsze najdłużej.

Dziewczyny zacytuję Wam piosenkę: "a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój" i tak będzie u Was :ico_oczko:
Tym razem naprawdę zmykam... idę już spać.
Pa!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 paź 2008, 23:18

Kurcze, jakbyście na piątek 13-tego trafiły. Jakiś pechowy dzień macie.
Justynko, tyyyyle się nastresujesz przez nieodpowiedzialność Kuby. I tyle różnych sytuacji już było a On jakby nie wynosił z nich żadnej lekcji. Może i teraz był po prostu nieszczęśliwy przypadek, ale na Twojej głowie znów zmartwienia. Swoją drogą, że Kuba bez prawka tak samochodem 7 lat jeździł :ico_noniewiem: Zdaję sobie sprawę, że nie codziennie, ale jednak..
Naprawdę przykro mi, bo najgorsze w tym wszystkim jest to, że Tobie się "obrywa" i wszystkie zmartwienia spadają na Ciebie. I przez to, że jesteś takim "pomostem" pomiędzy Kubą a mamą to jeszcze złość mamy na Ciebie spada :ico_pocieszyciel: Ale widać jesteś silną i dzielną kobietą.. Nie każda by wytrzymała presję i wytrwała w związku gdzie partner tak często Cię zawodzi. Trzymaj się i oby te wszystkie złe rzeczy szybko minęły poszły w niepamięć. Wytrwałości Kochana :ico_prezent:

Iwonko, Ty także się nie poddawaj i nie załamuj. Majeczka musi czuć Twoją bliskość, Twoje ciepło. Musisz spędzać z nią dużo czasu, rozmawiać, bawić się, śmiać się.. Majeczka nauczy się czerpać radość z bycia z mamą,,, bo rzeczywiście przez ten czas kiedy była babcia, to ona głownie z nią czas spędzała podczas gdy Ty pracowałaś. Praktycznie babcia była na każde zawołanie Mai więc mała przywykła do jej bliskości. Ale nasze maluszki bardzo szybko się uczą jak również i zapominają.. więc główka do góry. Parę dni i będzie tylko mama i mama :-)

Asikk, u Kamilka tez to oczko to pewnie tak przejściowo. U dzieciaczków przecież bardzo dużo zmian zachodzi w okresie rozwojowym i niektóre rzeczy potrzebują czasu na ustabilizowanie się, dojście do normy :-)

DZIEWCZYNY.. NIE ZAŁAMYWAĆ SIĘ :ico_nerwusek:

I tak podtrzymując słowa Pinko.. Koniec końcem zawsze po burzy przychodzi słońce :-)

Dobranoc Wam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

07 paź 2008, 07:56

Kurcze, jakbyście na piątek 13-tego trafiły. Jakiś pechowy dzień macie.
Justynko, tyyyyle się nastresujesz przez nieodpowiedzialność Kuby. I tyle różnych sytuacji już było a On jakby nie wynosił z nich żadnej lekcji. Może i teraz był po prostu nieszczęśliwy przypadek, ale na Twojej głowie znów zmartwienia. Swoją drogą, że Kuba bez prawka tak samochodem 7 lat jeździł :ico_noniewiem: Zdaję sobie sprawę, że nie codziennie, ale jednak..
Naprawdę przykro mi, bo najgorsze w tym wszystkim jest to, że Tobie się "obrywa" i wszystkie zmartwienia spadają na Ciebie. I przez to, że jesteś takim "pomostem" pomiędzy Kubą a mamą to jeszcze złość mamy na Ciebie spada :ico_pocieszyciel: Ale widać jesteś silną i dzielną kobietą.. Nie każda by wytrzymała presję i wytrwała w związku gdzie partner tak często Cię zawodzi. Trzymaj się i oby te wszystkie złe rzeczy szybko minęły poszły w niepamięć. Wytrwałości Kochana :ico_prezent:
Święte słowa Claudia. Lepiej tego powiedziec nie można :-)

[ Dodano: 2008-10-07, 07:59 ]
A tak w ogóle to cześć Śpiochy :-D

Iwonko a może Majka nie chce usypiać na rączkach. Może spróbuj położyc ją do łóżeczka i poprostu bądź przy niej . My tak zasypiamy na noc. Bo jak wezmę Nadię na ręce to sie wygina, kręci, marudzi. Nie lubi tak zasypiać, woli w łóżku.
I główka do góry. Będzie dobrze. Tak jak pisały dziewczyny to Ty jesteś najważniejszą osobą w życiu Majeczki i tak będzie zawsze :-D

[ Dodano: 2008-10-07, 08:00 ]
Asikk mimo wszystko warto podejśc do okulisty dla własnego spokoju. Córeczka mojej siosrty w wieku 3 lat miała operacje bo jej oczko leciało i teraz jest ok.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość