Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

07 paź 2008, 12:34

Dziewczyny nie zamulać tylko wziąć się w garść :-) Pewnie to wina pogody.. jesień nastała, słońca mało w związku z czym nic się nie chce. Popatrz się na włączoną żarówkę przez minutę :ico_oczko: To poprawia samopoczucie :-D
Na żarówkę :ico_smiechbig: Pierwsze słyszę , ale niezłe :ico_smiechbig: Nie no rozwaliłaś mnie tym tekstem :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 12:35

Witam Msjeczka usnela bylo ok tylko ze juz byla wykamana gorzej bylo na spacerku chciala tylko na rece ale to moze przez to ze byla spiaca a nauczona jest spac w domu

ja wlasnie pije kawke cos mnie znowu glowa pobolewa jutro moj maz ma wolne i chcemy jechac kupic jakas polke pod telewizor i na plyty bo maly buntownik juz nam w nich buszuje

z Norbercika maly pomocnik sie zrobil :ico_brawa_01:

majeczka jak narazie jak widzi ze ide wode lac do wanny to sama przychodzi do lazienki tak fajnie to wyglada

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

07 paź 2008, 12:35

sabi ciiiii, ani słowa o kłopotach z mężem bo dostanie Ci się od Klaudii za brak optymizmu i narzekanie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 paź 2008, 12:42

cześć dziewczyny

Klaudia dziękuję Ci bardzo-poczułam się prawie jakby mnie ktoś przytulił i dał sobie popłakać w tym całym stresie
Wiele osób ma gorzej i jakoś damy radę... Matka zacietrzewiona i wściekła, rano dzwoniła do mojego ojca :ico_puknij: że chce nas wywalić z domu i czy nie wie gdzie jakiś mały pokoik byłby dla nas :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: brak mi słów, poza tym jestem u siebie i może mnie pocałować za przeproszeniem. I tak się wyprowadzę, bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, ale na pewno nie teraz kiedy tyle wydatków i problemów na nas spadło.
wyobraźcie sobie, że Kuba za brak prawa jazdy dostał tylko 300zł mandatu :ico_noniewiem:

My już byliśmy w sklepie, Gabriel śpi teraz, Kuba w kuchni coś modzi... dostałam kwiatki od niego rano.

z tymi dołkami to faktycznie plaga :ico_oczko: ale jak widać nie ma lekko, każdy ma jkieś problemy-trzeba się jakoś pchać do przodu :ico_noniewiem:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 paź 2008, 12:47

z tymi dołkami to faktycznie plaga :ico_oczko: ale jak widać nie ma lekko, każdy ma jkieś problemy-trzeba się jakoś pchać do przodu :ico_noniewiem:
_________________
To wszystko przez tą wstrętną pogodę napewno :ico_oczko: , przynajmniej u nas jest okropnie...ciągle deszcz i descz, ajak jest pogoda to ja w pracy siedzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 13:34

Dziewczyny co macie dzisiaj na obiad ja dzisiaj serwuje bigos
Obrazek

Obrazek

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 paź 2008, 13:52

Super zdjecia Amelka spi juz 3 godziny super .No mialam ciuchy prasowac i znowu nici.Popoludniu wybieram sie do pediatry po recepte no i do mamy nie wiem czy dojde z ta noga bo jeszcze utykam na nia.Maja to juz taka pannica,ja widze ze wszystkie dzieci takie dorosla a ten moj szkrabek to taki dzidzius.Musialabym ja owoli budzic bo sie nie wyrobimy na 15.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 paź 2008, 14:18

No to sie dzisiaj kuzynki wyspia Majka juz tez spi ponad 2h dlatego wieczorem pweni pojdzie pozniej spac jak dla mnie to nawet lepiej

my juz po obiadku teraz bedzie sjesta

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 paź 2008, 14:18

a budyniek to jak robisz??
znaczy to kisielek mleczny z żółtkiem nazywa mi się budyniek :ico_oczko:
20g mieszanki mlecznej
100ml wody
łyżeczka maki ziemniaczanej
½ żółtka
W garnuszku zagotuj wodę. Wodę ostudź, odlej 50 ml do szklanki, w pozostałej wodzie rozrób mieszankę mleczną. W wodzie odlanej do szklanki rozmieszaj mąkę ziemniaczaną i żółtko i doleją ją do garnuszka z mieszanką. Całość zagotuj cały czas mieszając. (można dodać owocki przetarte, najlepszy bananek u nas)

Cleo no w życiu bym tam tego nie znalazła, wogóle niewiem jak Ty tam wpadłaś, dzięki :ico_sorki:

My właśnie wróciliśmy z dworku i śpimy, tatuś też poległ :ico_oczko: pogoda nie słoneczna ale wiatru zero więc godzinkę posiedzieliśmy na podwórku.

Justyna na mamę to już brak komentarza normalnie a ten mandat rzeczywiście mały, chociaż tyle dobrego przy tylu wydatkach czekających na Was.

Iwona no super Majeczka wgląda, taka mała dama :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 paź 2008, 14:26

No ponuro strasznie sie zrobilo, nie dosc ze za oknem szaro to WY tu jeszcze taka atmosfere robice!!!
Z ta zarowka tez musze kiedys sprobowac! :-D

Super fotki Majeczki! Duza pannica juz jest!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość