Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 paź 2008, 08:57

Nawet jeśli masz chłodno w domu, to wydaje mi się, że pajacyk wystarczy, w końcu swoboda w nocy też jest ważna, a przypuszczam że w tylu warstwach to raczej nie jest mu za wygodnie aaa a nie budzi się zapocony?
Budzi się z zimnymi rączkami i chłodnym karczkiem. W sypialni jest 18 stopni. Jak nastawię piec na więcej to sie budzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 paź 2008, 10:15

Marek w Anglii zarabiał 12 tyś miesięcznie więc ciężko mu przestawić sie na Polskie warunki.
Teraz tak naprawdę ja nas utrzymuję. Dużo zarabiam więc nie ma z tym żadnego problemu ale dla niego jest to straszne,że to nie on paci przy kasie za zakupy.
No to się nie dziwię, że ciężko się przestawić. A do tego zazwyczaj facet jest uważany za tego co to powinien utrzymać rodzinę i może się czuć niepotrzebny jeśli nie zarabia wcale i jest "na łasce" kobiety. No ale są wyjątki np. mój mąż. Był taki okres, że to ja zarabiałam więcej niż on i nigdy nie było u nas z tym problemów. A nawet teraz to ja zazwyczaj płacę przy kasie, bo Adam karty nie ma :-), uznał że mu niepotrzebna bo by za dużo wydawał. I jak przynosi pieniądze do domu (bo część wynagrodzenia dostaje na konto, a część w gotówce) to zawsze mi wszystko oddaje, zostawia sobie może z 10 zł-więc to ja trzymam w domu kasę, pomimo że nie zarabiam-u mnie jest bezpieczniejsza :-)

[ Dodano: 2008-10-07, 10:18 ]
Co do ubierania, to Kinga zazwyczaj jest w domku albo w body z krótkim rękawkiem i w pajacyku, albo w body z długim rękawkiem i śpioszkach. Tak też śpi. U nas jest ok 20 st., czasem trochę mniej w nocy, ale ona się raczej nie rozkopuje, więc nie ma problemu że zmarznie.

[ Dodano: 2008-10-07, 10:21 ]
Asia to może się umówmy w niedzielę, ale dopiero po południu, co? Tak ok. 15. Bo wiesz ja przyjeżdżam w sobotę popołudniu, to w niedzielę moja mama pewnie jakiś obiad "lepszy" :-) zechce zrobić, posiedzieć razem, a rano to może do kościoła pojedziemy. Pasuje Ci 15? To co, przyjedziesz do nas?

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 paź 2008, 11:14

to zawsze mi wszystko oddaje, zostawia sobie może z 10 zł
haha to nie wymagający rzeczywiście jak mu dyszka w portfelu wystarczy. :ico_haha_01:
Agasza to jak Ty przyjeżdzasz w sobotę to może my umówimy sie póżniej bo przecież rodzinka musi sie wami nacieszyć. Ja mogę przyjechać w tygodniu. Poproszę mamę żeby wczesniej wróciła z pracy i mnie zastąpiła i mogę ok 15 przyjechac. Tylko muszę zapytać kiedy kiedy będzie mogła.

[ Dodano: 2008-10-07, 11:15 ]
Widzę,że tylko u mnie tak gorąco jest w sypialni a my nawet nie mamy w niej kaloryfera :ico_oczko:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

07 paź 2008, 15:08

Witajcie!!1


dzisiejsza noc była straszna. Bartek budził sie co chwilę, ma katarek biedny. Bylam z nim u lekarza rano, ale na szczęście nie ma zadnej infekcji, tylko ten nieszczesny katar. Ta cała flegma chodzi mu w nosku ale nic nie wycieka, dostalismy leki i mam nadzieje ze mu przejdzie :))

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

07 paź 2008, 21:29

Witajcie

Igor też śpi w pajacu z długim rękawem a mamy w sypialni ok 23 stopni i nie mogę tego zbić bo kaloryfer jest na 2 i nie da się całkiem wyłączyć. Ja wietrze to przez chwilę jest chłodno a potem temperatura skacze. Może to też dletego, że wszyscy razem śpimy w jednym pokoju.

Hmm myszka_ kładzie spać w krótkim rękawie, może też się odważę bo czasem Igor spocony tochu jest jak go do karmienia biorę. Nie rozkopuje mi się bo całą noc na brzuszku śpi.

http://www.allegro.pl/item449810636_slc ... ie_36.html
zaszalałam dzisiaj i kupiłam butki. W piątek idę na imprezę więc mam nadzieję, że dojdą.
Mam teraz chęć zrobić z siebie mamę na obcasach bo w sumie to zawsze na spotrowo. Przy moim wzroście to jednak ładniej się wygląda na takich butkach. Ciekawe tylko jak na żywo wyglądać będą.

[ Dodano: 2008-10-07, 21:30 ]
A wogule to gdzie się podziała edit53 i mamamonia?????

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 paź 2008, 22:06

to może my umówimy sie póżniej bo przecież rodzinka musi sie wami nacieszyć. Ja mogę przyjechać w tygodniu. Poproszę mamę żeby wczesniej wróciła z pracy i mnie zastąpiła i mogę ok 15 przyjechac. Tylko muszę zapytać kiedy kiedy będzie mogła.
ja już pytałam mamę czy jej nie będzie przeszkadzała Wasza wizyta w niedzielę-powiedziała, że nie, ale jeśli mówisz, że możesz w tygodniu to fajnie, tylko, że wchodzą w grę dni od poniedziałku do czwartku tylko, a do tego jeden dzień chcę odwiedzić koleżankę w Warszawie. To Ty się spytaj mamy kiedy by mogła Cię zastąpić, a ja wtedy dostosuję mój wyjazd do stolicy, bo mi to bez różnicy.

[ Dodano: 2008-10-07, 22:09 ]
Mam teraz chęć zrobić z siebie mamę na obcasach
:-) ja też w miarę możliwości jestem mama na obcasach. Na spacerki z dziećmi, to wiadomo-na sportowo, ale poza tym to raczej minimum kilka centymetrów wyżej się noszę :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 paź 2008, 22:13

Hmm myszka_ kładzie spać w krótkim rękawie, może też się odważę bo czasem Igor spocony tochu jest jak go do karmienia biorę. Nie rozkopuje mi się bo całą noc na brzuszku śpi.
ja też na początku pajacyk lub bodziaki z długim rękawkiem i pół śpiochy i nawet jeśli nie był zapocony w nocy to po kilku dniach przy kąpieli zobaczyłam potóweczki na ramionkach jak go na brzuszku położyłam do smarowania i paszki miał odparzone, więc kładę go w samych bodach, bo widac za ciepło mu było, ubieram jeszcze skarpeteczki bo się rozkopywać lubi to żeby mu nóżki nie zmarzły. Mój mały jest cwany, jak mu zimno to się tak wierci aż "wjeżdża" bardziej pod kołderkę, że tylko buzie mu widac, ale jak mu gorąco, to nawet ciągłe nakrywanie nic nie daje tak się rozkopuje, nawet jak nieraz stoję kołó łóżeczka i nakrywam to on się rozkopuje, ja nakrywam on się rozkopuje, w końcu daję za wygraną hhehe, bo jakby mu zimno było to by się dał przykryc :ico_oczko:

Butki całkiem fajne, choc nie do końca w moim stylu. Choc ja uwielbiam obcasy i eleganckie ubrania - czuje się wtedy szekszi lubię też jeansy - ale do szpilek oczywiście :ico_oczko: . Adidaski też mam, głównie powodu męża życ mi nie chcial dac tylko łaził za mną, że mam sobie jakieś adiki wypatrzeć co mi się spodobają i kupic, bo na pewno mi się przydadzą, rzadko chodzę w nich ale chodzę

Mam chwilę to postaram się za jakiś czas fotki wrzucic

[ Dodano: 2008-10-07, 23:54 ]
A oto obiecane zdjęcia Damianka i nie tylko :ico_oczko: :
Damian z mamusią
Obrazek
Daduś
Obrazek
i znów razem
Obrazek
Nas troje
Obrazek
schowałem się i śpię (sam sobie czasem tak pieluszkę naciąga)
Obrazek
Damianek wita się z kuzynką Milenką
Obrazek
Pierwsza marchewa
Obrazek
Poprawiam mamie fryzurę
Obrazek
Niewiniątko (z małymi różkami)
Obrazek
leżę sobie
Obrazek
siedzę i czekam na kompanko
Obrazek
bawię się w łóżeczku
Obrazek
mały elegant
Obrazek
moje chopki
Obrazek
bawię się
Obrazek
hmmm co by tu zbroic
Obrazek
co my tu mamy...?
Obrazek
mam fajną butelkę, a jaka dobra
Obrazek
znów zabawa
Obrazek
i na koniec piękny uśmiech
Obrazek

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

08 paź 2008, 09:17

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 22:02 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

08 paź 2008, 09:44

Kinga też zasypia z pieluszką, zresztą Ewa też. To wraz ze smoczkiem nieodzowny przyjaciel do spania.
Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że byłam na kontroli u ginekologa. Chciałam zmienić antykoncepcję, bo skończyłam karmić i chciałabym już dostać okres. Przedstawił mi kilka opcji i zdecydowałam się na Nuva Ring, to taki pierścień dopochwowy, nowość jakaś, czytałam o tym wiele opinii na necie i ogólne zdanie dziewczyn jest jak najbardziej pozytywne. Wkłada się ten ring do pochwy na 3 tyg i potem wyciąga na 7 dni (w tym czasie jest okres). Działa tak jak piguły, ale mają mniejszą dawkę hormonów, podobno nie spada tak libido. Zobaczymy. Na próbę przepisał mi dwa te krążki. Potem pójdę na kontrolę to zobaczymy czy przy tym zostaniemy czy coś zmienimy.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 paź 2008, 11:00

Witam!

Damian śliczny!!! Jak on ładnie siedzi :ico_szoking: normalnie jak Tośka :ico_szoking: A mój maluch nie potrafi jeszcze :ico_wstydzioch:


Agasza to na tydzień się umawiamy. Dzisiaj zapytam mamę kiedy będę mogła.



Eve ładne buciki chociaż dla mnie za wysokie. Ja zawsze raczej adidaski, jeansy i polarek i juz mam tego dość. Wyglądam jak małolata z dzieckiem. Już mnie to wkurza. Chciałabym wygladać inaczej i do tego trzeba zrobić generalne porządki w szafie . KONIECZNIE. Podobają mi się takie mamusie na obcasiku ale nie wiem czy tak wytrzymam, spróbuje chociaż :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość