Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 paź 2008, 12:09

majeczka poszla spac myslalam ze pojedziemy do valencji ale jak majka wstanie to sie nam juz nie bedzie oplacac

dzisiaj dzwonil do mnie facet w sprawie pracy kolega mojega meza dal ogloszenie do niemieckiej gazety tylko ze facet potrzebowal kogos co po niemiecku gada mam nadzieje ze jeszcze ktos zadzwoni

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 paź 2008, 12:11

CleoShe pisze:Fakt, naukę pisma technicznego także miałam, ale jak sobie przypominam było to gdzieś w VI czy w VII klasie i w szkole średniej.

A to jakby, któraś była zaciekawiona tematem http://londynek.net/czytelnia/article?j ... &cat_id=48


Na dalszych stronach tego mądrego podręcznika i zeszytu cwiczeń do Techniki jest jeszcze np bardzo interesujący temat: rodzaje stali, sposoby spawania itp :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 paź 2008, 12:18

kaska28 pisze:Na dalszych stronach tego mądrego podręcznika i zeszytu cwiczeń do Techniki jest jeszcze np bardzo interesujący temat: rodzaje stali, sposoby spawania itp


kurcze czego w szkolach teraz ucza :ico_olaboga: pamietam u nas na technice sie robilo wycinanki lub cos podobnego troche gotowania na plastyce musialam sie uczyc historii sztuki ale zeby sposoby spawania no niezle

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 paź 2008, 12:19

Jola_85 pisze:hello
dziekuje wam dziewczyny za slowa otuchy ciesze sie ze choc was moge sie poradzic i wyzalic bo niestety w moim otoczeniu nie mam nikogo takiego,albo widuje ich raz na jakis czas...Macie racje i ja tez zdaje sobie z tego sprawe tylko ja nawet nie mam dokad sie wyprowadzic,no a najpierw chcialabym jakos to rozstrzygnac co wkoncu z nami co on czuje bo ja niewiem ciezko m do niego dotrzec bo ciagle tylko jest zmiana tematu...przyznam wam sie,ze w piatek ide do wrozki ktora wrozy tylko i wylacznie z tarota-podobno profesjonalistka a najlepsze jest to,ze ona 25lat temu wywrozyla mojej mamie ze moj tata bedzie mial drugi dom i popatrzcie jak sie sprawdzilo...wiem,ze 100% pewnosci nigdy sie nie ma ale moze czesciowo rozwikla moje watpliwosci...mama w pt mnie do niej zabiera.
Co do wit D to ja Mirkowi dawalam ale juz od jakis 3msc ne daje bo lekarka powiedziala ze ciemiaczko pieknie sie zrasta on ladnie sie rozwija wiec nie trzeba
dobra uciekam sprzatac papa



Ja co prawda z przymrużeniem oka patrzę na wróżki, ale skoro pomoże Ci to w jakis sposób to poradź się tej kobiety. W każdym razie trzymam kciuki za podjęcie słusznej decyzji :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 paź 2008, 12:23

cześć dziewczyny.

Ja witaminę podaję jak mi się przypomni :ico_wstydzioch:

Jolka, szkoda, że nie masz się do kogo wyprowadzić, bo wydaje mi się, że jakby nie miał do kogo wracać do domu, to może by się zastanowił troszkę co w życiue jest na prawdę ważne, a co do wróżki,t o ja bym nigdy nie poszła, bo bałabym się, że jej słowa będą miały wpływ na moje myślenie-czyli, że nawet jakby coś zmyśliła, to bym się w swoim życiu doszukiwała... czasami takie coś może zmienić życie, bot o taka "potęga podświadomości" :ico_oczko: ale w Twojej sytuacji to rozumiem-co masz do stracenia... moja kuzynka, ma chory kręgosłuop, nie może się kochać z mężem i On zaczął się na to uskarżać, a w końcu żartować sobie, że kogoś ma, że idzie do kochanki itp... więc poszła ostatnio do wróżki, bo już nie mogła znieść napięcia :ico_noniewiem:

Gabriel dzisiaj strasznie kiepsko spał w nocy... ostatnio w ogóle źle sypia, zastanawiam się, czy nie jest głodny :ico_szoking: o 5-tej rano poszliśmy na kaszkę i Gabriel zaraz zasnął... miałąm iść do apteki po jakieś ziółka wspomagające, nawet siedzę już ubrana, ale położyłam jeszcze Gabiego spać, bo tarł oczka, a On nie bardzo chce ostatnio spać w wózku, woli się rozpłakać i próbuje wyłazić :ico_olaboga: trzeba ratować źródełko, żeby nie wyschło :ico_placzek:

a co do teściowej to wiem, że nie należy się tym przejmować, ale mnie wkurza, że taką miło zgrywa, a za plecami takie rzeczy opowiada :ico_puknij: z resztą nawet gdyby faktycznie tak było to nic jej do tego :ico_nienie:

idę na dół przykręcić gaz pod obiadkiem Gabriela

[ Dodano: 2008-10-08, 12:25 ]
no i przyłączam się do laurów składanych pod naszym wątkiem :ico_sorki: jakby nie Wy to bym nie miałą z kim o tym porozmawiać i chyba bym wybuchła, albo zbzikowała

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 paź 2008, 13:01

CleoShe pisze:A to jakby, któraś była zaciekawiona tematem http://londynek.net/czytelnia/article?j ... &cat_id=48


Fajny artykuł, ale niektóre komentarze głownie te o polskiej szkole mnie baaardzo zdziwiły :ico_szoking: . Brak zeszytów i książek????? Mój mały nosi plecak tak ciężki że :ico_szoking: Zreszta w poprzednich klasach tez tak było :ico_puknij:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 paź 2008, 13:29

Dziewczyny placze Julke przyprowadzili o 12 chora z 38 stopni goraczki o 15 idziemy do lekarza a za dwa dni wyjazd trzymcie za nas aby jej przeszlo

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

08 paź 2008, 14:21

My stawiamy torcik urodzinowy!!! :ico_tort: :ico_tort:

Mariola, duzo zdrowka dla Julci!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

08 paź 2008, 14:27

Sto lat dla Pawełka :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Mariola dużo zdrówka dla Was wszystkich. Kurujcie się bo Majeczka czeka na kuzynki :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 paź 2008, 14:47

Renia0601 pisze:Marciowi się noganiezrasta, po noy jakaś kość mu wystaje a ak się pyta lekarzy co terz to mówią że to normalne, że się goi ale zrostu nie ma, a teraz mi jeszcze mówi że tylko jednym palcem u nogi może ruszać :ico_placzek: już nie wiemy co mamy robić

Może do innego lekarza się przejdźcie, może prywatnie będzie lepiej, bo tak nie powinno być, wydaje mi się, że powinno się zrastać.
moja kuzynka, ma chory kręgosłuop, nie może się kochać z mężem i On zaczął się na to uskarżać, a w końcu żartować sobie, że kogoś ma, że idzie do kochanki itp... więc poszła ostatnio do wróżki, bo już nie mogła znieść napięcia :ico_noniewiem:

Jakiś kretyn, jak można coś takiego mówić! Jak się kogoś kocha, to seks nie jest najważniejszy.
Co do wróżek, to ja kiedyś tam parę razy byłam, ale chyba do końca w to sama nie wierzyłam, wiele rzeczy słyszałam i nic mi się nie sprawdziło. Postanowiłam, że więcej nie pójdę, bo jeśli ma się coś wydarzyć, to ja wolę być nieświadoma niż nastawiać się z góry. Jolu, jednak czasem są sytuacje, gdzie nic nie wiadomo, więc mozna spróbować, a co do mieszkania, wynająć pewnie nie bardzo masz za co...
Moja koleżanka kiedyś męża swojego próbowała wychować, bo z iego jedynak i mami synek, zrobił jej dwoje dzieci i miał wszystko w d.... do tego jak tesciowka ją krytykowała, to On nie stawał w jej obronie... ciezko tam u nich bylo i Ona się wyprowadziła do mieszkania koleżanki (która wyjechała). Wtedy Rafał zmądrzał i błagał ją żeby wróciła, że się poprawi. Przetrzymała go tak 2 miesiące, było jej ciężko i chciała wrócić, ale postanowiła wytrwać i On się zmienił na dobre. Teraz są wspaniałym małżeństwem, dorobili się trzeciego dzieciaczka i to Jego matka teraz zeszła na ostatni plan.
Trzymam Jolciu kciuki, żeby Ci się ułożyło jak planujesz.
Fintifluszka pisze:Gabriel dzisiaj strasznie kiepsko spał w nocy... ostatnio w ogóle źle sypia,

Miałam to samo z Ulką, a przyczyna tego było spanie w łóżeczku, ostatnio znów zasypia w naszym łóżku :ico_wstydzioch: i jest dużo spokojniejsza.
kaska28 pisze:Fajny artykuł, ale niektóre komentarze głownie te o polskiej szkole mnie baaardzo zdziwiły :ico_szoking: . Brak zeszytów i książek????? Mój mały nosi plecak tak ciężki że :ico_szoking: Zreszta w poprzednich klasach tez tak było :ico_puknij:

Książek i zeszytów aż nadto, a najgorsze jest to, że co szkoła to inne podręczniki. Kiedyś wszyscy mieli jednakowe, co roku te same, można było wypożyczyć komplet książek z biblioteki i nie trzeba było wydawać majątku, a teraz? Masakra, na same książki lekką ręką wydaje się parę stów.
mariola pisze:Dziewczyny placze Julke przyprowadzili o 12 chora z 38 stopni goraczki o 15 idziemy do lekarza a za dwa dni wyjazd trzymcie za nas aby jej przeszlo

Bidula, też nie miała kiedy się rozłożyć, niech szybko wraca do zdrowia.

Byłam dzisiaj w biedronce i kupiłam dwie paczki huggiesów, bo są po 29.90!!!! :ico_szoking: Takiej okazji nie można przegapić, bo w normalnym sklepie te pieluchy są po 38 i droższe, więc wzięłam zapas, do tego dodają gratis myjkę z kubusiem, lub prosiaczkiem lub innym zwierzątkiem.
Moje dziecko nie chce zasnąć, znów duracelki ma chyba założone. Czekam, bo ma przyjść mój brat, musimy sprzedać meble po jego córach. Oni na nowe mieszkanie nie mogli zabrać ich ze sobą, bo tam się nie mieściły i dzisiaj przyjezdza gość, który chciał je kupić. Oby je kupił :ico_sorki:
Właśnie przyszedł mój brat, więc zmykam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość