mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 mar 2008, 10:36

Czesc wam moja Amelka spała dzisiaj slicznie o pierwszej pila i potem dopiero o 7 juz sloneczko swiecilo to aż lepiej się wstaje.Pogoda super.pinko, ja pije taką herbatke bobofen w aptece ja kupuje i Amelka potem fajnie robi kupki,albo zapytaj sie w aptece jak ja karmisz zeby tobie cos dali i z mlekiem ona to dostanie.marcia_pod, udanego pobytu w gorach ci zycze.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 mar 2008, 13:40

Pinko próbuj jakichś herbatek, najlepiej tak jak Mariola mówi, bo ja się męczyłam kupę czasu z kolką i wiem, że to przechlapane, a ile się dzidziuś namęczy :ico_olaboga: nam pomogły kropelki espumisan...
nie kupiliśmy wózka, bo w tej hurtowni jednak nie było nic godnego uwagi za małe pieniądze, więc oglądam allegro, wybiorę kilka i jak Kuba wróci to zdecydujemy się na któryś... mam nadzieję, że pamięta, że dzisiaj z Gabrielem zostaje żebym mogla iść do fryzjera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

07 mar 2008, 13:57

Hej!
misia85 pisze:Goonia, ślicznie wyszliście na zdjęciu pod postem i gratulacje dla synka z okazji ukończenia 2 miesiąca
Dzięki za komplement i życzenia :-D
Marcia udanej wyprawy i slicznej pogody życzę. A pozostałym stycznióweczkom miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 mar 2008, 15:20

Dziewczyny kupilam dzisiaj majce jabluszko ale jakos boje sie je podac jeszcze musze to przemyslec

a z tej szczepionki zrezygnuje chyba zobacze co maz powie

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

07 mar 2008, 18:43

Hej Mamusie!
u nas dziś piękna pogoda,dzień spędziłyśmy na spacerkach :ico_haha_01: mam nadzieje,że Maja pod wpływem świeżego powietrza będzie ładnie w nocy spała,bo ostatnio coś jej się poprzestawiało i nie chce spać w nocy,tak między godziną 1 a 4 w nocy robi sobie dzień...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 mar 2008, 19:28

U nas też ładna pogoda dzisiaj, słoneczna. Byliśmy na spacerku i Norbert jak zwykle zadowolony. Aż go wyjęłam z wózka i na rączkach go niosłam.. porozglądał się z zaciekawieniem.

U mnie szczepionka na pneumokoki jest w tej skojarzonej i też jest bezpłatna.

Położyłam Norberta teraz na brzuszku i się denerwuje.. widać, że chciałby się wyżej podnieść ale ciężko mu :ico_haha_01:

No a dzisiaj zrobiliśmy mu zdjęcia do paszportu :ico_haha_02: W przyszłym tygodniu pojedziemy do konsulatu wyrobić Norbertowi paszport bo za 2 miesiące lecimy do Polski :509:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 mar 2008, 19:48

Coś ostatnio nie pisałam. U nas nic nowego oprócz tego zapalenia ucha wstrętnego, dzisiaj na kontroli byliśmy i antybiotyk bierzemy do poniedziałku. Pozatym strasznie marudny jest, no jak go to uszko boli to cóż poradzić. Nieiwim z czego mu się to zrobiło wogóle.
Buziaczki dla wszystkich :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 mar 2008, 23:19

U nas dzisiaj dzionek minął na wyjazdach, mąż miał urlop, więc pojechaliśmy do MOPSu załatwić becikowe, ma być na koncie do miesiąca, poza tym byliśmy razem w Ikei i Tesco, pierwszy raz z Urszulką, nie było tak zle. Mają tam taki pokoj dla matek z dziecmi, więc spokojnie mogłam małą przebrać i nakarmić.

Fintifluszka pisze:nam pomogły kropelki espumisan...

Espumisan już zamowilam, odbiore w poniedziłek i zobaczymy czy pomoże, posłucham też rady marioli i kupie sobie ta herbatke... mam nadzieję, że będzie lepiej.

CleoShe pisze:U mnie szczepionka na pneumokoki jest w tej skojarzonej i też jest bezpłatna.

Gdzie mieszkasz? Z tego co mi mowila lekarka, ta szczepionka jest tylko w wersji platnej, może to zależy od miasta? Jak masz bezpłatną, to bierz :-)

A jutro wybywamy do Polanicy na jeden dzień, oby tylko byla pogoda, dzisiaj było prześlicznie na dworze, więc może są szanse na słonko i jutro.

[ Dodano: 2008-03-07, 22:24 ]
Fintifluszka pisze:nie kupiliśmy wózka, bo w tej hurtowni jednak nie było nic godnego uwagi za małe pieniądze, więc oglądam allegro, wybiorę kilka i jak Kuba wróci to zdecydujemy się na któryś... mam nadzieję, że pamięta, że dzisiaj z Gabrielem zostaje żebym mogla iść do fryzjera :ico_noniewiem:


Ja swoj wozek fotelin, nosidło i śpiworek kupilam tu: http://www.e-wozki.pl/sklep/index.php wszystko firmy Roan, dają tu dodatkowo rabat 2% bez rejestracji, a jak sie zarejestrujesz to masz 3% zniżki, może nie duzo, ale zawsze cos, poza tym nie płacisz za koszty transportu przy zakupach powyzej 100zł. Zobacz sobie, może jakiś wozek wpadnie Ci w oko :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 mar 2008, 23:31

CleoShe pisze:No a dzisiaj zrobiliśmy mu zdjęcia do paszportu W przyszłym tygodniu pojedziemy do konsulatu wyrobić Norbertowi paszport bo za 2 miesiące lecimy do Polski


do mnie dzisiaj dzwonila babka z konsulatu i chyba mam juz do odbioru a ile sie u was czeka bo u nas najmniej 1,5miesiaca ja do polski lece w kwietniu i strasznie sie boje bo to pierwszy raz samolotem i na dodatek sama z majka

[ Dodano: 2008-03-07, 22:38 ]
ale ze mnie gapa mialam dac cytowanie a nacisnelam wyslij :ico_olaboga:

no to ja juz na jutro skladam wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

a dzisiaj musialam sobie zrobic przerwe w silowni mam straszne zakwasy ale jutro znowu ide nie ma co za duzo odpoczywac

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 mar 2008, 03:05

pinko pisze:Gdzie mieszkasz? Z tego co mi mowila lekarka, ta szczepionka jest tylko w wersji platnej, może to zależy od miasta? Jak masz bezpłatną, to bierz :-)


Ja mieszkam w Londynie dlatego też u mnie za wiele rzeczy nie trzeba płacić - tu trochę inne realia są niż w naszej Polsce.

Dodatkowo jeśli chodzi o szczepionki to tu na drugi dzień podają szczepionkę BCG - to szczepionka przeciwgruźlicza (bezpłatna). Podają także witaminę K zaraz po urodzeniu.
Za poród rodzinny, czy w basenie lub inny rodzaj wedle uznania pacjentki także jest darmowy.

iwona83 pisze:do mnie dzisiaj dzwonila babka z konsulatu i chyba mam juz do odbioru a ile sie u was czeka bo u nas najmniej 1,5miesiaca ja do polski lece w kwietniu i strasznie sie boje bo to pierwszy raz samolotem i na dodatek sama z majka

U Ciebie co najmniej półtora miesiąca a u nas do półtora miesiąca. Koleżance wydali po 3 tygodniach.
Ja kilka lotów mam już za sobą więc nie mam strachu. Z tymże fakt - pierwszy raz z niemowlaczkiem. Muszę mamę poprosić by zadzwoniła do Lotu dowiedzieć się jak to jest z przewozem wózka i czy jakiś bagaż Norbertowi przysługuje.

No to dzisiaj jest 8 marca.. zatem duuuużo kwiatów Wam życzę
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości