Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 paź 2008, 00:41

doris, ja tez podchodze na luzie, ale nie chce olewac zajec skoro kazda godzina mnie kosztuje, a na cwiczeniach moge byc zwolniona z zaliczenia i nabic plusa u pani profesor przy okazji :-) Poza tym dumam o doktoracie wiec moze wykorzystam pozostaly mi czas do mgra zeby to przemyslec. Lenka coraz lepiej w KM, jest nowy chłopczyk na probe takze Lenka z dwoma kawalerami działa.
ciekawe kiedy my w koncu wezmiemy slub hehe,jakos nie widzi mi sie cale zycie na kocia lape...chco i tak slub zbyt wiele nie zmieni w naszej sytuacji,no ale dla samego faktu
wide ze jestesmy w tej samej sytuacji :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 07:06

dziendoberek
witam z kawusia
wyprawilam swojego T juz do pracy,dzis bedziemy mieli pierwszy raz nowego pracownika mam nadzieje ze sie sprawdzi :ico_noniewiem:
podczas wychodzenia z pokoju obudzilismy malego i juz gania..zajada jabluszko i oglada KUbusia Puchatka

dzis bez wzgledu na pogode musimy dsiedziec w domu bo dalam malemu jednakw czoraj pierwsza dawke antybiotyku,nic mu sie nie polepszalo a wrecz chyba gorszy ten kaszel byl :ico_noniewiem: chyba zachwalialm ze dziecko mi nie choruje

Janiolek a chcesz pracowac pozniej na uczelni??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 paź 2008, 08:51

Janiolek a chcesz pracowac pozniej na uczelni??
Raczej nie, moze tak dla rozrywki, ale to chyba nierealne :-) Chciałabym miec dr przed nazwiskiem i wlasna satysfakcje. Z reszta jeszcze tyle czasu ze nie ma o czym mowic.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 08:59

aha czyli tylko doktorat dla wlasnej satysfakcji??

szczerze musze przyznac ze chba mam w porownaniu do was jakies male wymogi wzgledem wlasnej osoby... :ico_haha_01:
mi sie nawet za bardzo nie chce robic mgr za rok...najchetniej znalazlabym dobrze platna,"bezpieczna" prace i tam sie juz zaczepila..wowczas zajela sie ewentualnie doszkalaniem siebie,mam tu na mysli jezyki np...ewentualnie jakies podyplomowki ktore byc moze beda potrzebne w "przyszlej'karierze :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 paź 2008, 09:04

ja tam tez chciałabym miec dr. przed nazwiskiem :-D ale na razie pozostane przy skonczeniu licencjatu... :P

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 09:05

najchetniej zalozylabym wlasna firme..tyle ze jeszcze pomyslu konkretnego nie mam ...i wlasnie we wlasnej dzialanosci spelniala sie zawodowo..ale to raczej na razie w sferze marzen jest..bo skoro nie mam konkretnego pomyslu...

choc na razie udalo nam sie spelnic jedno male marzenie i T prowdzi firme...co prawda to poczatki a ja tylko robie za darmowa" sekretarke" ale byc moze jak sie lepiej bedzie juz wszystko krecilo to wtedy i ja cos tylko takiego "mojego" bede mogla zalozyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 paź 2008, 10:31

choc na razie udalo nam sie spelnic jedno male marzenie i T prowdzi firme...co prawda to poczatki a ja tylko robie za darmowa" sekretarke"
widze wiele analogii miedzy nami :-) jha robie za sekretarke, ksiegowa, zastepce i gonca :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 paź 2008, 10:45

my mamy ksiegowa..ja bym sie nie nadawala, nie znam sie na tym ani troche..ja tylko robie za sekretarke no i gonca miedzy innymi, to ja jezdze do ksiegowej, oplaty rozne robie itd,ogloszen piluje itd..T zajmuje sie zarabianiem pieniedzy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no ten moj maly czort doprowadza mnie do lez,ze smiechu..taki pocieszny jest teraz..wszystko co robi jest zabawne, a te miny po prostu jaja jak nie wiem... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 paź 2008, 11:17

Natashka, a jaką firme prowadzi twój narzeczony??

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

09 paź 2008, 11:29

wpadłam się tylko przywitać i powiedzieć że na razie nie będe nadrabiać.. może później



wogóle nie uwierzycie, ale miałam wczoraj straszny dzień...

rano jak poszłam robić mleko małej (było jeszcze ciemno), przysadziłam z całej siły czołem o futryne drzwi.. efekt -> guz i siniak na czole :ico_noniewiem:
potem kładąc się do łóżka przywaliłam głową o ściane -> efekt taki że już cała czacha mnie bolała.. i z tyłu i z przodu :ico_haha_01:
a potem w ciągu dnia ..
wylądowałam w szpitalu bo bawiłam się z moim dzieckiem i pieprznęłam się małym palcem od nogi w stół i tylko chrupnęło.... nie moge chodzić przez najbliższe dni (znaczy się mam leżeć) bo tak mocno stukłam palca że mam krwiaka.. palec siny i wielki... Obrazek jak krwiak się sam nie wchłonie to będe miała go usuwanego operacyjnie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość