edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

08 paź 2008, 20:17

witam ja trochę % mam w sobie więc nie wiem co będzie z tych moich wypocin
A więc Wiki ma coś przerwane nie wiem jak to poprawnie sie nazywa , to taka żylka biegnąca między dwoma górnymi jedynkami , pozatym dziąsła strasznie opuchnięte aż zęboli nie widac .Ale odziwo je ,pije i właśnie mężuś mnie poinformował że próbowała na główkę skoczyc z fotela :ico_olaboga: No ja ją chyba przywiąrzę do stolika i będzie spokój

Juli jakie fajne zdięcial ja jeszcze nigdy w życiu w Wawie nie byłam a chciałam bym , tylko jakoś nie mogę mojego zmotywowac

Frydza pokoik wrzosowy śliczny taki żywy śliczne , u mnie w rok po tapetowaniu już by w niektórych miejscach znów trzabyło

Kamilko to w sumie dobrze bo nie zabardzo chciałaś pracowac nie

Agniecha zobaczysz co noc będzie lepiej tylko musisz byc dzielna i nie dac się małemu szantażyscie

I unas łóżeczko turystyczne (dziadek kupił) super sprawa składa się jak parasolka , naciskając takie przyciski po bokach i podnosząc spód , no i jest leciutki , podobny do Frydzowego z wyglądu

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 paź 2008, 20:48

kamila swietnie wygladalas... pasuja ci te rozki.
hmm no ja teraz juz nie wiem w jakim przebraniu wystapie... myslalam o diablicy ale moze cos innego wymysle hehe

zdaj relacje pozniej z filmu

edyta jak to przerwane???? aale zagoi sie? to nic groznego? :ico_olaboga:

ja mam dosc
karmienia mojego dziecka
zupka bleee
potem dalam kurczaka z ryzem pomidorem i kukurydza ktore tak uwielbia
kilka widelczykow i bleee

no ale jog naturalny to on uwielbia
i wciagnal kilka lyzeczek

teraz mleko i SPAC! :ico_zly:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

08 paź 2008, 22:47

Agniecha jesteśmy z Ciebie dumne!!!!!
Pięknie sobie poradziłas. I dobrze, ze wybrałas samotna noc. Mój Jarek też nie mógł wytrzymać jak Tomek płakał w nocy. Ale na szczęście szybko dalismy rade. Życze i tobie takiego ekspresu.

Agniecha widzę, ze masz problem z cytowaniem
Więc Ci podpowiem. Jeśli post jest na ostatniej stronie to zaznaczasz tekst i wciskasz ikonke co jest po prawej stronie w rogu, ale tą środkową: cytowanie selektywne. natomiast jeśli chcesz cytować z poprzednich stron musisz najpierw wcisnąć ikonkę cytuj a później wyciąć to czego nie chcesz, zostawiając na początku i na końcu koniecznie.
Kurcze mam nadzieję, ze zrozumiesz

A więc tak bardzo dziękuje Wam za poparcie i miłe słowo, zobaczymy jak dziś to będzie?

Julizdjęcia świetne, super że tak dobrze się bawiliście, ale ile Ty zjadłaś dobrych i przepysznych rzeczy,mniam, zazdroszcze...chyba będziesz troche szersza po takim obżarstwie :ico_oczko: :-)

Kamila dzięki za rade jak mam cytować, ale troche mi to nie wyszło, chyba zrobiłam po sweojemu, zaznaczyłam tekst i zrobiłam kopiuj i przeniosłam tu i wtedy wcisnełam świetna z Ciebie diablica i bardzo zgrabna!
A więc Wiki ma coś przerwane nie wiem jak to poprawnie sie nazywa , to taka żylka biegnąca między dwoma górnymi jedynkami , pozatym dziąsła strasznie opuchnięte aż zęboli nie widac .Ale odziwo je ,pije i właśnie mężuś mnie poinformował że próbowała na główkę skoczyc z fotela No ja ją chyba przywiąrzę do stolika i będzie spokój
Brzmi to strasznie, ale mam nadzieje że się to szybciutko zagoi i będzie dobrze, mojego Tomka ja też bym chętnie przywiązała do kaloryfera, bo mi stają włosy na głowie jak widzę jakie ma pomysły i gdzie się wspina, a ja jestem bardzo z tych bojących :ico_oczko: W kuchni i w przedpokoju mamy takie okropne kafle że jakby coś to och... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale na szczęście nigdy nic się nie stało... a Tomek jest bardzo chłopcem ostrożnym i asekurcyjnym, może to ma po mnie! bo ja taka bojaźliwa! :ico_puknij: Ale ostatnio właśnie staje na swoje krzesełko przy lodówce, a mnie aż słabo... :ico_oczko: :ico_olaboga: Ale jest dobrze...
no 6 razy chyba edytowałam , bo mi nie wychodziło z tymi cytatami ale chyba kumam o co chodzi...


a chcę Wam napisać tak w sekrecie :ico_oczko: że wczoraj śnił mi się mój były i to był sen taki prawdziwy inormalnie wczoraj cały dzień gdzieś błądziłam myślami... :ico_oczko: :ico_olaboga: śnił mi się ze swoją nową dziewczyną że taka fajna, bo mnie nie raz się zarzekał że nigdy nie pokocha dziewczyny tak jak mnie kochał, ale to o nim musiałabym napisać więcej, spróbuję to bardzo skrócić, byliśmy ze sobą 3 lata, te najbardziej burzliwe. [16-19] kochaliśmy się bardzo, on jest ssuper facetem tylko taki troche krętacz i dwulicowiec! [bliźniak ]dlatego nie chciałam żeby Tomek był bliźniakiem, ale już tego nie zmienie...no i bla bla bla
miałam wypadek, był przy mnie ale do pewnego momentu! :ico_placzek:
Miał duży żal do mnie o to że się zmieniłam, no trudno się nie zmienić kiedy ledwo uszłam z życiem z wypadku i bądz tu radosną jak byłam przedtem, z bliznami na nogach duszy i z niesprawną ręką, zawsze mówił że Polska jest do du... że marzy mu się wyjazd! setki razy wyjeżdzał, ale zawsze coś mu nie wypalało :ico_oczko:
I chyba jak Artur się pojawił to on po pewnym czasie zniknął, tak poprostu, bez żadnego wyjaśnienia, a długo się przyjaźniliśmy
noi jak się zalogowałam na nk to przedewszysrkim jego szukałam... no i po wielkich trudach znalazłam, jest w USA i chyba nareszcie jest szczęśliwy, cieszę się z tego, ale już dawno napisałam do niego, poprostu wiadomość na nk i nie odpisał... :ico_placzek: troche mi zrobił tym przykrość
Ale druga też moja taka kochana przyjaciółka sprzed wypadku, też mi nie odpisała, poprostu albo moi przyjaciele z tamtych lat nabawili się amnezji, albo nie pasuję do kręgu ich znajomych, trochę mi jest przykro...ale też jestem zła :ico_zly: bo co to byli za przyjaciele? :ico_olaboga: kurcze zrzuciłam to z siebie? nie wiem czy coś wiadomo z tego co napisałam, ale troche mi ulżyło...dobranoc, idę już, zapinam koszule na siódme spusty!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 paź 2008, 08:55

Witam

Kamilko diablico nasza cudnie wyszlas a twoj Jarek chyba jakis amant (delikatnie mowiac :):):)
Ciesze sie ze buciki kupilas ja jestem zadowolona bardzo z nich :):

Aha i mialam cie spytac czy twoj jarek nie jest na plakacie reklamujacej szkoly Ji Jutsu ( nie wiem czy dobrze napisalam :ico_wstydzioch: ) ??

Asiu wygladałas jak ksiezniczka cudna suknia no i piersi tez niczego sobie hehehe :-D

Edytko biedna Wiki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: oby szybko sie zagoilo

Frydza pokoik fajny :)

Aga no tak to juz jest z tymi "przyjaciolmi" widocznie nimi nie byli a co do bylego hm ja bylam przed P 4 lata z takim jednym ach ...............to byly czasy młoda piekna ......szalenstwa na motorze ech ..................teraz ma zone dziecko i SWOJE ŻYCIE ale uwazam po tym czasie ze tylko nas laczylo szalenstwo nie bylo milosci tak teraz twierdze ( wczesniej myslalam oczywiscie ze to ten jedyny)
Bardzo kocham moja rodzine Pawla i Marcinka i ciesze sie ze ich mam :):

W pracy ok u mnie dzisiaj wypłatka hehe zobaczymy ile :):

Co do upadków dzieci moj tez jest z tych ostroznych chociaz wszedzie wejdzie ale schodzi tylem obraca sie na brzuszek i zsuwa do tylu wiec jestem spokojna :):

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 paź 2008, 10:18

Hej hej jak narazie nie idę do lekarza bo to nie krwawi ale śmiesznie dynda ,zobacze może się samo zrośnie :ico_noniewiem:
Moja ma nalot na ząbkach ,czyszczę jej ząbki szczoteczką z przegotowaną wodą . może już czas na pastę co ? sama nie wiem

Agniecha a to sen miałaś no no no
a co do przyjaciól , jest taka stara prawda .Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

Mi zrobił się zastrzał pod palcem , czyli jedna wielka buła czerwona wiem ze tam ropa jest ale nie chce wyjśc , smaruję maścią czarną , moczę w riwanolu , a dziś igłą troche się wbiłam .Ale tylko trochę ropy wylecialo a boooollliii

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

09 paź 2008, 10:51

Aga no tak to juz jest z tymi "przyjaciolmi" widocznie nimi nie byli a co do bylego hm ja bylam przed P 4 lata z takim jednym ach ...............to byly czasy młoda piekna ......szalenstwa na motorze ech ..................teraz ma zone dziecko i SWOJE ŻYCIE ale uwazam po tym czasie ze tylko nas laczylo szalenstwo nie bylo milosci tak teraz twierdze ( wczesniej myslalam oczywiscie ze to ten jedyny)
Bardzo kocham moja rodzine Pawla i Marcinka i ciesze sie ze ich mam
Madziu moja rodzina też jest dla mnie najważniejsza,ale nie przekreślam przeszłoszci, bo miałam fajną,imprezy, zabawy,szaleństwa miłości, młodość. Tak tylko mnie właśnie to zabolało że ja kogoś uważałam za przyjaciela, a okazało się że nim nie .był! :ico_placzek: A nie wiem czy się stazeje bo nie troche na wspominki zbiera,albo poprostu chciałabym wiedzieć co u moich dobrych znajomych. nie wiem? :ico_olaboga:
Moja ma nalot na ząbkach ,czyszczę jej ząbki szczoteczką z przegotowaną wodą . może już czas na pastę co ? sama nie wiem

My edyto myjemy zęby od początku, nawet kiedyś byliśmy z nim u dentysty to polecił paste elmex dla dzieci. Tomkowi tylko się powie idziemy umyć zęby to już leci do łazienki i czeka na szczoteczke.... Daję mu malutko pasty bo to troche zjada. acha dentysta powiedział żeby nie kupować żadnych past smakowych, ma być lekko miętowa, bo pasty się nie je, a dziecko się nauczy że to dobre i źle... to tyle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 paź 2008, 12:17

Witam piekne panie :-D

mam chwilke oddechu bo zaczęłam sprzątać i się juz zmęczyłam. Kuchniai łazienka błyszczy. Jeszcze w dużym pokoju musze podłoge koniecznie umyć, ale tak mi się nie chce. Nienawidzę tego.
Ale już taka poklejona... Tomek pije z kubka KAPKA. Czyli takiego z dzióbkiem co jak sie odwróci to z niego leci. No i trochę popijea trochę powylewa. bleee.
Koleżanka z małą dzidzia się dziś chciała spotkać. nie wiem czy do mnie przyjedzie czy gdzies indziej się zobaczymy, ale wolę ogarnąć bo dzidziuś dopiero miesiac ma to jeszcze wrażliwy na zarazki. a do tego wcześniak.

BYłam wczoraj na filmie "Sercwe na dłoni" bo nic innego nie było. To ten polski Zanussiego z Dodą. Ale niesamowita rolę zagrała hehe. Aż jedno zdanie wypowiedziała pchi. Film niezbyt atrakcyjny, ale lepszy niż te ekranizacje Grocholi. zdecydowanie. Kilka fajnych tekstów i jakas tam fabuła chociaż.
taka żylka biegnąca między dwoma górnymi jedynkami
Edyta to się nazywa więzadełko. nic sie nie martw nim bo to sie zagoi. A większość ludzi i tak powinno miec to więzadełko podcinane bo coś tam... mój dentysta mi tłumaczył i my z Jarkiem juz mieliśmy podcinane. A Tomek też sobie to rozwalił kiedyś jak przyfasolił w kant. Jedynie ta opuchlizna... sama musisz ocenić. Przyłóż jej moze okład z szałwi. POwinno pomóc.

Agniecha ja odnowiłam jakiś czas temy znajomość ze swoim byłym. POgadalismy, kilka maili i tyle. Przynajmniej jest fajnie bo sie pogodzilismy, wybaczyliśmy... Bo nasze rozstanie nie było sympatyczne. A z tym NK to może oni nie wchodza tam?? Ja tez się odzywałam do kilku osób, które nie odpowiedziały bądź odpowiedziały po baaaardzo długim czasie. Sama wiesz jak początkowo działały serwery NK. Tragedia. Wiele osób się zniechęciło. A jeśli faktycznie się nie odezwali z własnego wyboru to niech sie walą i tyle.
Aha i mialam cie spytac czy twoj jarek nie jest na plakacie reklamujacej szkoly Ji Jutsu ( nie wiem czy dobrze napisalam ) ??
Kurcze nic mi na ten temat nie wiadomo?? Ale cholera wie? MOze cos tam wykorzystali? A Ty go widziałaś?

Madziu jutro sie widzimy nie?? Tylko pogoda do nonono się zrobiła dziś. nie potrzebnie się chwaliłam wczoraj Madziorce, ze słońce świeci hehe. Jak będzie deszczowo to zapraszam Cie do siebie. Skoro i tak dzis sprzatam błahahahahaha... :-D
Moja ma nalot na ząbkach
A jaki nalot?? Kurcze ja nic nie zauwazyłam u Tomka. Nasza dentystka z kolei na razie kazała myć samą szczoteczka. Ewentualnie z pastą bez fluoru.
Mi zrobił się zastrzał pod palcem
Uuuuuu współczuję.

Dziś zrobiłam pierwszy raz biały barszczyk dla Tomka. Znaczy dla nas razem. I wiecie co? Pierwszy raz dodałam do smaku zupe z torebki. Ciekawe czy będzie mu smakowała?? Chyba czasem można dać z torebki. w końcu prędzej czy później i tak będzie to jadł nie? Zaraz jeszcze dodam jajko jak ugotuje. Ciekawe czy nie będzie pluł tym jajkiem??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 paź 2008, 12:29

hi
wczoraj wieczorem Emi znowu schizowała ale nie było tak źle
szczoteczka to ulubiona zabawka Emi, ale póki co myje zabki samą wodą, nasza dentystka kazała narazie ne dawać pasty, za to podajemy jej od 6 miesiąca życia kropelki na ząbki. A nalot na ząbkach tez ma niewielki.

prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, święta prawda. Ja mam ich niewielu ale nigdy przenigdy mnie nie zawiedli, wiec wiem sa to prawdziwi przyjaciele, reszta to dobrzy koledzy i koleżanki
odezwe sie później papa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 paź 2008, 12:38

Hejka!
U nas jakby trochę lepiej - tzn z Heleneczką oczywiście. Nocka nieco spokojniejsza, nie budziła się tak często choć przy jednym takim przebudzeniu straszliwie płakała, aż się zaczęła krztusić. Przerazilliśmy się z Krzysiem, ale wszystko skończyło się ok. Teraz może mały Szpak zaśnie, w końcu to pora jej drzemki. Na razie leży w łóżeczku z nogami między szczebelkami, pije herbatkę i cieszy się z niewiadomo czego. Nic to, najważniejsze, że nie wrzeszczy, więc na pewno wcześniej czy później zaśnie :-)
Nadrobiłam bym forumkowe zaległości, ale ponieważ jest Krzyś to zabieramy się za chwilkę za oglądanie filmu - mamy kolejną serię Desperate Houswives - ryczymy ze śmiechu na tym serialu.

Kamilko, trzymam kciuki żeby Tomeczek zjadł jajko, bo pamiętam że nie lubi, a przecież powinien. No i udanej wizty koleżanki. Fajnie zobaczyć znów takie maleństwo, my już nie możemy się doczekać naszej drugiej córeczki :-)

Co do NK to ja też odnalazłam paru fajnych znajomych, z którymi kontakt się urwał, ale coraz mniej tam bywam, bo ostatnio jak to mawia mój Krzyś "kolekcjonerzy" (czyli takie osoby co to ledwo z widzenia kojarzę, albo np opiekunka Helenki) mnie zapraszają. A ja np galerię mam tylko dla znajomych etc, więc po co mi takie osobistości??

edyta, współczuję zastrzału; wnioskuję, że Wiki rozwaliła sobie dziąsełko, tak?? Ja pewnie bym spanikowała i poszła do lekarza... a ząbki też tylko samą szczoteczką myjemy - Helenka to uwielbia i sama się domaga :-) . A tak w ogóle to chyba zasnęła, bo cicho jakoś w pokoiku. Idę sprawdzę, jeśli tak to zaraz urządzimy sobie z Krzysiem seans filmowy :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2008, 12:39

Obrazek pffff padam na pyszczek,sprzatanie i sprzatanie non stop.mezulek jeszcze wiertal plyte do sciany za meble i odlot ,brudu kurzu fujjjjjj,ale juz to ogarnelam teraz chwila oddechu :-D

cO to pisalyscie hmmm,moja skleroza sie poglebia :ico_puknij:


ANIU duzo duzo zdrowka dla Was :ico_sorki: :ico_sorki:


KAMILA niezla djablica z Ciebie hihi pasowalo ci to przebranie :-D


AGNIECHA to mialas sen :ico_oczko: ja np z moim bylym nie odywalam sie przez 4 lata po rozstaniu bo poprostu go nienawidzilam,ale teraz odezwal sie do mnie na NK i wszystko wyjasnione :ico_oczko:
Mi tez sie kontakt urwal z przyjaciolki niektorymi niestety!!


EDYTKO oby Wikuli sie ladnie zagoilo trzymam kciuki :ico_sorki: a co do tego co jej odstaje miedzy zabkami to juz to z Wiki przerabialam tez se tak rozpierdzielila ale szybko sie zroslo :ico_oczko: Takze nasze Wiki to KASKADERKI!!!
Ostatnio zmieniony 09 paź 2008, 12:43 przez Frydza, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości