Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 paź 2008, 20:11

sabi_k77 pisze:Ja w końcu na obiad zrobiłam makaron z tuńczykiem, który Pinko kiedyś polecała, mniam :ico_haha_01:

Cieszę się, że smakowało :-)
Jola_85 pisze:A skoro on mnie tak zalatwil i zachowuje sie jak nonono w stosunku do mnie to dlaczego ja mam placic-o takiego wala!!niech teraz placi jak jest taki madry.

Bardzo dobrze.
Jola_85 pisze:Jutro jade do wrozki ciekawa jestem co mi powie.

Też jestem ciekawa, daj znać :-) Mam nadzieję, że to będzie dobre dla Ciebie :-)
Jola_85 pisze:Mirek jak chodzi po domu podpierajac sie o co kolowiek to puszcza sie nie raz i udaje mu sie stac samemu i to dosc dlugo :ico_brawa_01:

Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jola_85 pisze:niestety zebow nadal nie ma i zaczynam sie pomalu tym troszke przejmowac bo nawet nie widac zeby

Nie martw się wyjdą :-)
Fintifluszka pisze:Gabriel 2-gi dzień z rzędu nie chciał obiadku jeść... za to bardzo chętnie ciągnie cyca-może mi laktację pobudzi trochę... no i dużo herbatki pije :ico_noniewiem:

Może to rzeczywiście zęby :-)
Fintifluszka pisze:dzisiaj przyszło nowe saldo rachunkowe za prą i wyszła niedopłata za zeszłe pół roku, dodali ją do pierwszej faktury i zapłaciłam dzisiaj za prąd 250zł

Nam na grudzień i styczeń prognozowo wyliczyli, że będziemy płacić prawie 400zł :ico_olaboga: To przez ogrzewanie - jest na prąd, a na starym mieszkaniu nie musieliśmy się o to martwić, bo centralne było.
Fintifluszka pisze:mój brat z kolei znowu ma jakieś problemy-On ciągle na antydepresantach jedzie i na terapie chodzi, totalny introwertyk, nic po nim nie widać, a nagle się okazuje, że znowu ma jakieś załamanie- to taki cichy delikatny osobnik... takim ludziom jest kurde ciężko w tym brutalnym świecie

Moja siostra identycznie :-( Czasem chciałabym jej jakoś pomóc, ale Ona jest tak zamknięta, że nie wszystko mi mówi.
Renia0601 pisze:czy ja mogę Wam wysłać zaproszenia żebyście się zarejestrowały?

Wysyłaj :-)

My już po kąpieli, Ulek śpi, ja padam, jestem tak zmęczona, że ledwo na nogach stoję, idę zaraz lulu, jeszcze tylko obiadek dla Uli na jutro i pranie :ico_pranko:
Więc dziewczynki trzymajcie się i miłej nocki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 paź 2008, 20:53

Majunia spi ja padam ale wlacze sobie jakis filmik na tym wlasnie polega moj problem zamiast isc spac tak jak majka to siedze a potem narzekam ze niewyspana chodze

szkoda mi jej bo dzisiaj wogole na spacerku nie byla

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 paź 2008, 20:59

tak, włąśnie Jolka daj znać co po tej wróżce... a co do męża, to pewnie, że niech płaci-niby czemu Ty miałabyś to robić?!

Pinko, mój wcześniej mieszkał sam w mieszkanku, w którym też było ogrzewanie elektryczne i również Go to trzepało mocno po kieszeni :ico_olaboga: my przez 10 lat grzaliśmy gazem, ale nagle tak zaczęły ceny rosnąć-po5 podwyżek w roku, że którejś zimy trzeba było po 800zł miesięcznie za gaz płacić, bo ciepła woda też gazem była grzana i niestety trzeba było piec zamontować, a teraz trzeba w nim palić, co jest upierdliwe, ale na gazowe ogrzewanie nie byłoby nas stać...

pinko pisze:Moja siostra identycznie :-( Czasem chciałabym jej jakoś pomóc, ale Ona jest tak zamknięta, że nie wszystko mi mówi.
mój brat ma bardzo zawiłe życie :ico_noniewiem: jak nagle cos się stanie i nam zaczyna mówić prawdę to z krzeseł spadamy po prostu

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 paź 2008, 08:15

Witam i znowu pierwsza jestem i stawiam :ico_kawa:

Nocka spokojna, pobudka o 4.00 potem do 7.30 spanko... :-)

Jola, no chociaz tyle moze zrobic, ciekawa jestem co ta wrozka Ci powie, chociaz osobisice nie wierze w takie rzeczy...

nie pamietam co mialam jeszcze pisac.....

ciekawe co tam u Madzi, dawno nie zagladala, zabiegana kobieta..... :ico_oczko: no i Gosia mogla by cos skrobnac w wolnej chwili.... :ico_noniewiem:

Milego dzionka Dziewczyny!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

10 paź 2008, 08:20

No cześć.
O widzę że Gosia już na nogach :-) Dzięki za kawkę :-)

Jola zrób wreszcie porządek z tym swoim "mężem", bo dzieci tez na tym tracą. I niech sam płac za swoje szczeniackie zachowanie. I daj znać co u wróżki.

Gosiu ja bym chyba z łózka z wrażenia spadła jak by mi moje dziecko tak ładnie noc przespało :ico_szoking:

Zabieram sie za pracę . Pa pa. Do później...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 paź 2008, 08:25

Witam
kaska28 pisze:Gosiu ja bym chyba z łózka z wrażenia spadła jak by mi moje dziecko tak ładnie noc przespało :ico_szoking:
ja tez
Moja corcia spi dlugo ale ile pobudek przyokazji ma.
Dziewczyny ja jestem juz zdenerwowana boje sie ze cos bedzie nie tak z parkingiem albo ze samolot nie poleci bo mgla i tak...U mnie jeszcze spia a ja wstalam bo siostra z kuzynka na kawke maja wpasc.Nic zmykam sie ubrac zagladne pozniej

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

10 paź 2008, 08:33

MARIOLA BĘDZIE DOBRZE. TYLKO WYJEDŹCIE WCZESNIEJ ŻEBY W RAZIE JAKIŚ NIEMIŁYCH NIESPODZIANEK NA DRODZE NIE DENERWOWAC SIĘ PÓŹNIEJ ŻE SAMOLOT WAM ODLECI. OJ ZNOWU CAPS LOCK

[ Dodano: 2008-10-10, 08:34 ]
A na jak długo jedziecie do Iwony?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 paź 2008, 08:59

cześć dziewczyny

Mariolka to normalne :ico_oczko: zawsze tak jest, nie przejmuj się...

Gabriel miał dzisiaj trochę lepszą noc niż ostatnio, rano wstaliśmy w całkiem dobrym humorze, teraz dopiero zasnął na drzemkę, chociaż już był tak9 zmęczony, że stękał chodząć i się wywalał co chwilę, uderzając chyba o wszystkie meble jakie mamy w pokoju, więc ciągły płacz przy okazji :ico_olaboga:

Kuba w pracy, ale nie długo powinien wrócić

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 paź 2008, 09:04

Ja tylko się melduję i lecę dalej załatwiać papierki.
[Pinko i Jola[/b] dzięki, zaproszeie wysłałam na e-mail :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 paź 2008, 09:07

Czesc i ja sie witam

u nas dzisiaj nocka nawet majka sie obudzila 2 razy na mleczko troche probowala pomialczec ale wlozylam jej smoka a sobie stoperki do uszu zeby nie slyszec jak sie wierci no i spalysmybo wlasnie jak ja slysze jak ona sie wierci to nie moge spac a dalam jej mleko wiec nic jej nie brakowalo

zaraz idziemy z pieskiem i na zakupy

Kasia ja odpowiem z Mariole na dwa tygodnie najgorsze jest to ze do poniedzialku jak nie dluzej ma padac wiec chyba sie pogoda nie uda

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość