Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 paź 2008, 11:18

Asiab takie te chłopy niestety są i nic nie poradzimy. U mnie tez była ostra wymiana zdań rano bo wogóle to jakos źle dzisiaj spałam i jeszcze mnie mój M wkur... bo Kubus budził się dziś co 2 godz więc tak przed 6 kazałam mu zostac zeby sie przespac z jakies 2 godz o to wielce obrazony bo go obudziłam o 6 rano A ja wstaje tak codziennie i jescze mam pobudki w nocy i jeszcze cały dzień zajmuję się dzieckiem i nie jest mnie krzywda A tu na 2 godzinki była wielka awantura. W nonono go mam... tylko, że ja tez jestem zmęczona i juz nerwy mi powoli siadają....

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

10 paź 2008, 11:50

cześć dziewczyny!
mój synek też jest z marca... i widze że mam podobne problemy :ico_haha_01: ząbki... nieuczynny mąż... bywa ciężko!
ale mam do was inne pytanko... tzn kiedy wasze malenstwa zaczely samodzielnie (bezpodparcia) siedzieć? mój synek ma 6 miesiecy i 2 tygodnie (ur 28 marca:)) i ciagle nie siedzi sam! jest zywy i ruchliwy potrafi juz zrobić ze dwa kroczki-raczki i widać ze za moment bedzie raczkowal przewraca się pełza ale nie siedzi! kurcze czasem mysle ze to przez to ze jest takim wiercipieta ciagle gdzies ciagnie nie potrafi na kolanach spokojnie usiedziec nawet minuty! mam wrażenie ze on nie chce siedziec tylko woli sie poruszac! :ico_olaboga: a jak to było z waszymi maluszkami? tak super wygladaja siedząc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 paź 2008, 12:55

Witaj Mika mój Kubus siedzi juz sam od jakis 2 tygodni, ale dzieci różnie sie rozwijają. Ja juz kiedys pisałam, że kolezanki córka ma 10 iesięcy i nadal sama nie siedzi i lekarze nic w ty złego nie widzą. oni się troche tym denerwuja ale jak to lekarz powiedział - każde dziecko ma swój indywidualny tok rozwoju.

[ Dodano: 2008-10-10, 13:02 ]
Cos tu pustki dzisiaj... Czyzby wszsystkie szykowały się na wieczorna imprezkę?? :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

10 paź 2008, 13:43

wita
olusiu nasz malutki duzo duzo duzo i jeszcze raz duzo zdrowka mam nadzieje ze juz lepiej,anuszka daj znac jak teraz oli jak czytalam to co pisalas to tak mi was szkoda bylo.
zmienilam nazwe watku ale mam nadzieje ze nie jestescie zle ze jest marc i lutow a nie odwrotnie ale mi tak jakos wygodniej odrazu widze nasz watek jak noworodki otwieram juz sie przyzwyczailam

a z mezulkamii chyba wszystkie mamy podobne problemy,moj twierdzi ze po ciazy sie wredna zrobilam :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-10, 13:44 ]
ja z zuzka ide dzis do lekarza bo znow przeziebiona niech mi cos da bo ona wiecej przeziebiona z gilem chodzi niz zdrowa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-10, 13:47 ]
a m0je dziecko tak sie przestawilo ze o 11 chodzi spacjak wczesniej poloze to mi wstaie o 4 i wyspana :ico_olaboga:
a dzisiaj zuzka sie tylko raz o 4 obudzila do jedzonka zatoja z przyzwyczajenia po 1 i nie moglam zasnac :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 paź 2008, 13:47

hej, dziewcyzny,

zrobilam to badanie moczu malego, wyniki sa super, w moczu czysciutko :-) bardzos ie ciesze :ico_brawa_01:

Maly mial w nocy znow goraczke 39, nurofen nie chcial zbic, wiec dalam czopka. Zrobil kupę, posiedzialam z nim godzine, plakal, ale co sie dziwic... i poszedl spac znow. Na pewno bylo lepiej niz w poprzednia noc.

Lekarka chce go zobaczyc w poniedzialek. Jest bideulek marudny, widac, ze nawet nie chce sobie tam nic wkladac do buzi, bo go boli... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-10, 13:50 ]
o widze, że mamy już nowa nazwe watku, super :-) :ico_brawa_01: monika83, spoznione zyczenia sto lat dla księżniczki Twojej :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 paź 2008, 14:19

zmienilam nazwe watku ale mam nadzieje ze nie jestescie zle ze jest marc i lutow a nie odwrotnie ale mi tak jakos wygodniej odrazu widze nasz watek jak noworodki otwieram juz sie przyzwyczailam
tak jest dobrze my tez sie przyzwyczailiśmy :-)
zrobilam to badanie moczu malego, wyniki sa super, w moczu czysciutko bardzos ie ciesze
bardzo sie ciesze :ico_brawa_01:

mika85, mój synek ma juz 8 miesiecy a dopiero od niedawna sam siedzi nie masz sie co martwic przyjdzie czas na twojego synka

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 paź 2008, 14:20

mika85, moj tez od niedawna sam siedzi stabilnie :-) niebawem Twoj tez siadzie. :-)

[ Dodano: 2008-10-10, 14:21 ]
asiab, bedziesz dzis na bibie? :-D

[ Dodano: 2008-10-10, 14:21 ]
asiab, moze Franka tez mecza juz zeby, ma biale plamy na dziaslach?

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

10 paź 2008, 14:53

anuszka dobrze ze wyniki oki to wiesz ze to tylko zeby i trzeba to poprostu przejsc

[ Dodano: 2008-10-10, 14:53 ]
, spoznione zyczenia sto lat dla księżniczki Twojej
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekujemy dziekujemy

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 paź 2008, 16:32

Witajcie kochane!!
a z mezulkamii chyba wszystkie mamy podobne problemy,moj twierdzi ze po ciazy sie wredna zrobilam
bo my kobiety poszłyśmy po ciąży o krok dalej, jesteśmy matkami i czujemy odpowiedzialność za maleństwo i naszą rodzinę, a oni zostali małymi chłopcami dla których nie ma większych potrzeb od własnych. Może poczują się poważniej jak dziecko zacznie mówić tata.

Na imprezkę oczywiście się piszę :-D :-D muszę tylko mojego wysłać wieczorem do sklepu po redsa :ico_brawa_01: i zrobić rezerwację na kompa :-)

Anuszka, jak to dobrze że Oluś już ma się lepiej, biedne te nasze dzieciaczki tak się nacierpią :ico_olaboga:
mika85, dziecko samo może siadać nawet i w 9 miesiącu, są takie dzieci które najpierw raczkują a potem dopiero siadają, tak jak zirafka pisze, każde dziecko jest inne i rozwija się w swoim indywidualnym tempie.
No to do wieczora laski :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 paź 2008, 17:34

dzieki dziewczyny

mam nadzieje, ze Olus mi da dzis z wami posiedziec, tylko piwka nie mam... ale nie wiem czy kupie, bo jakas oslabiona jestem dzisiaj, mam temperature niecale 36 stopni. Co to oznacza? :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości