Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

09 paź 2008, 18:51

adka pisze:hej dziewczyny
troszke was tu podczytuje i mam pytanie,
ja tez farbuje sie na blond i w ciazy tez juz bylam na odrostach ale czytalam ze nie udowodniono wplywu farb czy rozjasniaczy na dzidzie
czy Wam moze lekarz mowil co innego?


adka teraz farby sa duzo lepsze niz kiedys!
Fryzjerka dobierze odpowiednia dla Ciebie.
Zreszta mozna w ciazy farbowac wlosy ... tylko zeby tego zapachu nie wdychac ... :ico_haha_01:
Nie dajmy sie zwariowac .... malowanie paznokci tez wtedy byloby szkodliwe (przez zapach :ico_oczko: )

Zadbana mama .... to szczesliwa mama :-D

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

09 paź 2008, 19:16

cyn.inspiration, tak to już jest niestety :583:

[ Dodano: 2008-10-10, 11:30 ]
dzień Dobry wszystkim

a ja kiepsko spałam dzisiaj w nocy :ico_olaboga: wczoraj do późna płakałam w łóżku i nie mogłam sie uspokoić, jakby mi ktoś serce ściskał. :ico_placzek: A jescze ok 23 t. napisał mi sms ze bardzo za mną tęskni to się rozkleiłam. poza tym jak rano wstaje, to mam wrażenie że z dzidzią cos nie tak, bo moze w nocy sie nie tak połozyłam i zrobiłam jej krzywdę :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-10, 11:30 ]
A tak w ogóle to co tu tak pusto????? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

10 paź 2008, 16:09

katia, nie martw się wszystko bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

10 paź 2008, 18:57

Cos mam kiepski dzien ...
Caly dzien leze i nic mi sie nie chce.

Jutro cos sensownego moze napisze ... bo dzisiaj kiepsko z mysleniem

Buziaki w brzuszki!!

Ja w ten weekend tez jestem sama :ico_placzek: ... i od czasu jak jestem w ciazy to mam jakies schizy :ico_noniewiem: ....
Boje sie ze jak meza nie ma ... to cos mi sie stanie :ico_olaboga:

Iwonka :)
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2008, 15:18

12 paź 2008, 15:27

Cześć cyn.inspiration tu koleżanka z kwietniówek :)
Dzięki że poleciłaś mi to forum od razu czuję się lepiej, jest tu też jedna z naszych, zajrzyj na kwiecień to od razu będziesz wiedziała :)

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

14 paź 2008, 16:21

Ale tu pustki ostatnio

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

14 paź 2008, 18:41

Cześć dziewczynki... ja tylko na chwilkę. Jestem chora :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_placzek: mam okropny katar, boli mnie gardło i głowa, zawalone gardło :ico_olaboga: :cry: okropnie sie czuję. Piję sobie mleko gorace z miodem i czosnkiem.. fuj :ico_sorki:
Dosłownie mnie rozłozyło :ico_olaboga:

Na weselu było ok. Wytrzymałam do 22:30 :ico_szoking: :-D i wróciłam do domu. chyba tam się zaprawiłam, bo było na sali zimno. Ci co skakali w tańcu to nie czuli...
przesle wam zdjecia jak dojde do siebie. Poza tym sciełam włoski :ico_brawa_01:
Aha no i kupiliśmy laptopa :ico_wstydzioch: na raty :ico_brawa_01:

Poza tym znowu świruję :ico_olaboga: mam wrazenie że brzusiu nie rośnie a czasami nawet że jest mniejszy :ico_szoking: no i dzidziuś się mniej jakby rusza. Macie tak, że czasami się nie ruszaw jakiś dzień?

Wizytę u gina mam w piatek na 16:30. Jak zawsze :553:

Nawet nie mam jak was doczytać buuu :ico_placzek: tęsknie za wami i mocno ściskam.

Tomuś może przyjedzie na weekend :ico_brawa_01: :-D ale ja mam zajęcia na uczelni do późna a nie moge nie iść :cry: Ehhh życie

mam prośbę. Niech któras napisze mi nr kom na PW. Bo nie mam z wami kontaktu jakby co :ico_olaboga:

Ściskam i caluję. Myślę o was wszystkich bardzo cieplutko
buzi

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

15 paź 2008, 09:17

Witam!
dziewczyny z tego co się orientuję to wielkośc brzuszka może się zmieniac w ciągu dnia tzn. rano może byc mniejszy a wieczorem większy i to jest normalne :-)

współczuję wam tych rozłąk z Mężami... ja też to przeżywałam, mój Tomek pracował w Niemczech, ale odkąd urodziła nam sie Kalinka postanowił że juz nas nie zostawi i znalazł sobie prace tutaj na miejscu i nie narzekamy, finansowo podobnie, a wspólne życie - bezcenne... najważniejsze że mamy siebie, jesteśmy zdrowi, kochamy sie i mamy gdzie mieszkać, czym jeździć i za co żyć :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

15 paź 2008, 12:53

cyn.inspiration rozumiem... my bylismy trochę w innej sytuacji, bo mój T. jest starszy ode mnie 8 lat i zanim sie poznaliśmy to dorbił sie juz na tych wyjazdach domku i samochodu, tak że taraz mieliśmy ułatwienie w podjęciu decyzji, nie musimy sie już dorabiać tylko poprostu żyć
będę trzymać kciuki, żeby wam tez sie udało :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

15 paź 2008, 21:09

Czesc babeczki!
Ja juz maluszka czuje w brzuszku :ico_brawa_01:
Super uczucie :-D

Mam takie pytanie do was ... wczoraj mielismy z mezem male przytulanki i dzisiaj zobaczylam delikatnie zabarwiony sluz na rozowo.
Wczesniej tak nie bylo.
Od kilku godzin siedze i czytam czy to moze byc grozne dla maluszka.... :ico_olaboga:
Wyczytalam ze po stosunku tak moze sie zdarzyc ...
czy przytrafilo wam sie cos takiego??
Leciec do lekarza??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość